Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én kicsit kiábrándult is lettem. :lol: Ha legalább évad közben egyszer lett volna egy ilyen pár hetes szünet. Node két részenkén három hét szünet már túlzás.
Még nekem is nehéz szinten tartani a lelkesedésemet. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézzetek régebbi részeket, külföldön úgyis ismételnek :D

(Én is így bírom ki a SupNat-nál a 6 hetes szünetet, régebbi részeket nézek :( )

Na igen, a SupNat-nál pontosan ugyanezt csinálják, ami azért frusztráló, mert az is a nézett sorozataim között van. Volt egy évadfelező szünet, lement 3 rész, megint másfél hónap szünet...csodálkoznak, ha zuhan a nézettség és az emberek elvesztik a lelkesedésüket. Bár nálam ennek veszélye nem áll fenn, a többségnél lehet, hogy igen. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kicsit kiábrándult is lettem. :lol: Ha legalább évad közben egyszer lett volna egy ilyen pár hetes szünet. Node két részenkén három hét szünet már túlzás.

 

Nyugi. már szervezem a csapatot a tv-társaság székházába.Én a shotit viszem.Aztán kérdezünk.Első kérdés:Miért így adják uraim?Valamit mond.Aztán plafonba lövés.Majd: Ne keljen mégegszer visszajönnünk.Hetente adják.Mert legközelebb nem a plafonba megy a golyó. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugi. már szervezem a csapatot a tv-társaság székházába.Én a shotit viszem.Aztán kérdezünk.Első kérdés:Miért így adják uraim?Valamit mond.Aztán plafonba lövés.Majd: Ne keljen mégegszer visszajönnünk.Hetente adják.Mert legközelebb nem a plafonba megy a golyó. :(
Nem-nem. Első egy térdkalácslövés a mihez tartás véget. :D Utána lehet kérdezni, bár felesleges. Rögtön tudni fogja a dörgést a delikvens :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nekem nem tetszenek ezek a címek mostanában? Az eslő részben jobb címek voltak, most meg olyan szájbarágós valahogy.... :)

Bár lehet, hogy csak én látom rosszul

Bár ez lenne a legnagyobb gond... Az első évad címei semmivel sem ötletesebbek szerintem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nekem nem tetszenek ezek a címek mostanában? Az eslő részben jobb címek voltak, most meg olyan szájbarágós valahogy.... :)

Szerintem egyáltalán nem szájbarágósak. Némelyik konkrét, de hát istenem, a hat filmből is négy elég konkrét címmel bír. Még mindig jobbak, mint a Stargate Universe frenetikus címei: Air I, Air II, Air III, Darkness, Light, Water, Earth, Time, Life, Justice, Space... stb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiszivárgott a tizenhetedik rész címe is, több karakterrel együtt. A cím egyértelműen elárulja kikről fog szólni: Bounty Hunters :)

Ahhoz képest, hogy a 2. évad alcímében is hasonló szerepelt, nem láttuk őket túl sokat. :P

Remélem a 2x17-ben már tényleg róluk lesz szó. Boba feltűnése még korai, de nagyot néznék, ha mégis felbukkanna. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy a 2. évad alcímében is hasonló szerepelt, nem láttuk őket túl sokat. :P

Remélem a 2x17-ben már tényleg róluk lesz szó. Boba feltűnése még korai, de nagyot néznék, ha mégis felbukkanna. :P

Nézd meg a szereplő listát. Az mind fejvadász. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.