Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én úgy emlékszem, hogy mutattak (bár elég semmitmondó jeleneteket), úgyhogy én is reménykedem, hogy lesz legalább fél perc a 3. évadból az utolsó rész után...
Igazad van, most megnéztem és tényleg volt egy kis reklám a végén. Hogy tetszett a második évad? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Linkelték az oldalamra: http://www.starwarsclonewars.net/tv_televi..._listing_lists_

Érdemes megnézni, bár szerintem kamu... [nem bírta tovább, elment Mass Effectezni :)]

Jaj. Supershadow.... :D Kamu az egész.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj. Supershadow.... :D Kamu az egész.

Csak tudnám, hogy ebből neki mi haszna van... Ő ezt élvezi, hogy otthon ül az önelégült fejével a számítógép előtt és kamuinformációkat híresztel, amiket ő talált ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak tudnám, hogy ebből neki mi haszna van... Ő ezt élvezi, hogy otthon ül az önelégült fejével a számítógép előtt és kamuinformációkat híresztel, amiket ő talált ki?
Úgy látszik neki ez a heppje. Ettől érzi fontosnak magát. :D

 

Itt is írnám, hogy elérhető a Zillo Beast strikes Back és a Death Trap full epizód leírása. Itt is köszönet Dzséjtnek az infók összegyűjtéséért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap véget ér a TCW S2. Én már most értékelem:

KIBAJÓÓÓVOLT! :roll: Imádtam minden pillanatát és remélem a 3. évad még zúzósabb lesz a 4. meg még annál is zúzósabb és így tovább egészen az örökkévalóságig.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár még nem láttam az utolsó 2 részt, az biztos, hogy valóban színvonalas évad volt.

Bővebben majd az epizódértékelős topicocban, ha eljön az ideje. Bár valószínű, ha lement a finálé, újrakezdem a komplett évadot és csak azután kezdek bele jól megszokott, kurta írásomba. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem akarok vulgáris lenne, de ez mocskos jó lesz! :love: :love:
És nem az akcióra mentek most még ebben a trailerben ami azért jelenthet valamit. :love:

 

Spoiler:

Ahsoka álmai nagyon jól mutatnak. Kerülgeti a halál. :love: Aztán lesz Kamino, Weeqay Jedi és Shaak Ti!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt lehet tudni, hogy lesz-e csak a 22. rész külön?
Ez jó kérdés! Fogalmam sincs. De szerintem ha az angoloknál is felveszik, akkor lesz. És miért ne vennék fel? :love: Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Hál istennek, ez talán azt jeleni, hogy a 3. évadban nem hanyagolják úgy Ahsokát, mint a másodikban.

A többi is érdekes. Van egy olyan érzésem, hogy még komorabbak leszünk. Helyes, haladunk az ep3 felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár még nem láttam a 2. évad utolsó 2 részét, nem bírtam nem megnézni a 3. évad trailerét. Remek előzetes, még ha nem is lehet belőle túl sok mindenre következtetni. :love:

Spoiler:

Örülnék, ha Ahsoka jelentősebb szerepeket kapna és ez a rémálmos jelenet nem csak 1-2 epizódban fejtené ki rá a hatását. Gondolom, illetve remélem, nem azért alkották meg a karaktert, hogy az egész sorozat folyamán Anakin "ölebe" legyen.

Akinek viszont már régóta várom a felbukkanását, végre megjelenik majd! :love: ...vajon ki lehet az? Remélem ő sem csupán háttérszereplő vagy beugró karakter lesz.

Aztán lesz még itt Cad Bane, Ziro, Kamino, miegymás... Kíváncsian várom! :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.