Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Mindenesetre most már én is kíváncsi vagyok erre a jelenetre. Nálunk is sok gyerek nézi, de valahogy nem hinném, hogy feltűnne nekik benne az erotikus kisugárzás. :D Erre már fogékonynak kell lenni, ami meg nem a 12 éven aluliak sajátja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Dave Filoni rendezte az első részt. Ez már csak jót jelenthet. :) Amúgy nagyon tetszik az első rész idézete. "Brothers in arms are brothers for life." Meg van egy érdekes név fent a szereplők listáján, El-Les... Újabb magyar vonatkoztatás... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Dave Filoni rendezte az első részt. Ez már csak jót jelenthet. :) Amúgy nagyon tetszik az első rész idézete. "Brothers in arms are brothers for life." Meg van egy érdekes név fent a szereplők listáján, El-Les... Újabb magyar vonatkoztatás... :D
Igen, és ahogy elnézem egy új író is csatlakozott a csapathoz, Cameron Litvack személyében. Egyébként felkerültek a részekhez az adatok, ott mindent megtaláltok. Érdekes ez a 99 -nevű valaki. Találtam is egy képet róla!

 

Spoiler:

lg_99.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

99-ről annyit, hogy...

Spoiler:

...egy zseniális karakterre számítok az ő személyében. Egy öreg klón, aki egy igazi selejt volt, bár a teste gyenge, a szíve a helyén van. Mindig is bírtam az ilyen elszánt karaktereket. :) Őt egy ilyen igazi bölcs karakternek képzelem el, persze az ő keretein belül. Hiszen ő ráér gondolkodni az élet nagy dolgain, hiszen csak egy takarító, és nem egy élharcos. Talán ő lesz az, aki egy csapatot varázsol majd a kadétokból.

Az úszó Obi-Wanos képhez pedig annyit, hogy a klasszikus CW-ben sokan őrültségnek tartották, hogy hogyan működhet a víz alatt a fénykard, mert az EPI. egyik kivágott jelenetében sem működött Obi-Wané, amikor elbújt egy tóban. Íme egy újabb ellenpélda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No de hol van Darth Sky? :)

Jah, elég rég láttam már...

 

Egyébként érdekes az is, hogy Bric és El-Les egyaránt...

Spoiler:

...fejvadász. Akik a Köztársaság szolgálatában állnak. Tudom, hogy a fejvadászok mindig azoknak dolgoznak, akik megfizetik őket, de azért egy ponton még is újdonság, mert többnyire a fejvadászokat rosszfiúként állítják be. Bár erre egy remek ellenpélda a Bounty Hunters.

 

És Droidbait is szerepet kap végre. Ő is a Rishi bázison tartózkodott a kommandós droidok támadásakor, de alig volt szerepe. De legalább volt egy mondata: DROIDOK! :D Bár Cutupnak sem volt sokkal több.

 

Egyszerűen zseniális a gondolat, hogy trilógiává formálják a Rookies-t. Még a címeik is passzolnak:

 

Clone Cadets

Rookies

ARC Troopers

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa

 

Spoiler:

Igen erre a fejvadászos dologra én is felfigyeltem. Talán arra gondoltak, hogy Jango klónjait a fejvadászok jobban tudják tanítani? Bár voltak a kaminoiaknak kiképzési programjaik, azért az élet csínját-bínját nem hiszem, hogy el lehetett volna lesni a kaminoiaktól. Érdekes és jó gondolat. Mint ahogy a Rookies trilógiává bővítése is. Azért azt megjegyezném, hogy ezen három rész között elég sok idő telhet el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hello mindenkinek ,uj vagyok itt mar egy ideje figyelemmel kiserelem ezt az oldalt es most ravettem magam h regisztralok.

Na eloszor is felmentem a starwars.com-on es vannak ilyen kis ,,kartyak,,a szereplokrol es elolvastam majdnem mindegyiket(bar nem tudok sokat angolul)es azt irta h Assjj Ventress Dathmoiron szuletett.(es ha jol tudom azt irtak a wookipedean h ratattaki fajba tartozik)es azert is talaltam erdekesnek mert van egy video amikor Assajj Ventress menekul(talan Dooku elol)Dathmoira::ez azt jelenti h haza ment segitseget kerni??????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hello mindenkinek ,uj vagyok itt mar egy ideje figyelemmel kiserelem ezt az oldalt es most ravettem magam h regisztralok.

Na eloszor is felmentem a starwars.com-on es vannak ilyen kis ,,kartyak,,a szereplokrol es elolvastam majdnem mindegyiket(bar nem tudok sokat angolul)es azt irta h Assjj Ventress Dathmoiron szuletett.(es ha jol tudom azt irtak a wookipedean h ratattaki fajba tartozik)es azert is talaltam erdekesnek mert van egy video amikor Assajj Ventress menekul(talan Dooku elol)Dathmoira::ez azt jelenti h haza ment segitseget kerni??????

Üdv a fórumon Grievous! :) Voltak pletykák ezzel kapcsolatban, én is olvastam. Filoniék azt írták, más lesz Ventress múltja mint eddig tudtuk. Ez az első konkrét jel. Azt hiszem át kell majd írni azt a wikis oldalt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas ez a kis klip az S3-ból. Nagyon aranyos a "sérült" klón, ő a lelkes, csupa szív a felmentő csapatban, akiben buzog a tenni akarás.

Amire folyamatosan rácsodálkozom immáron 2 szezon óta, az a finoman megbúvó zenei betét. Annyira belesimul az SW hangzásvilágába, mintha maga a mester írta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv a fórumon Grievous! :) Voltak pletykák ezzel kapcsolatban, én is olvastam. Filoniék azt írták, más lesz Ventress múltja mint eddig tudtuk. Ez az első konkrét jel. Azt hiszem át kell majd írni azt a wikis oldalt. :D

Pedig arról is volt szó, hogy Katie Lucas egy csomó anyagot gyűjtött Ventress múltjáról, hogy passzoljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas ez a kis klip az S3-ból. Nagyon aranyos a "sérült" klón, ő a lelkes, csupa szív a felmentő csapatban, akiben buzog a tenni akarás.

Bár egy kicsit másmilyen karakterre számítottam, mint amilyen végül lett, nekem ugyanúgy tetszik a karaktere. :) Egy igazi hős. :D

Amire folyamatosan rácsodálkozom immáron 2 szezon óta, az a finoman megbúvó zenei betét. Annyira belesimul az SW hangzásvilágába, mintha maga a mester írta volna.

Én már a mozifilm óta figyelem a zenei aláfestéseket, mert a christophsisi harci téma nagyon megfogott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas ez a kis klip az S3-ból. Nagyon aranyos a "sérült" klón, ő a lelkes, csupa szív a felmentő csapatban, akiben buzog a tenni akarás.

Amire folyamatosan rácsodálkozom immáron 2 szezon óta, az a finoman megbúvó zenei betét. Annyira belesimul az SW hangzásvilágába, mintha maga a mester írta volna.

Én már mondtam korábban is, hogy ez a Kevin Kinner egy főnyeremény. Úgy SW-s a zenéje, hogy azért mégis kicsit más mint a filmek taktusai. Én imádom a TCW zenéjét.

 

 

Pedig arról is volt szó, hogy Katie Lucas egy csomó anyagot gyűjtött Ventress múltjáról, hogy passzoljon.
Igen volt szó, de nem tudjuk egyelőre mit jelent ez.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom az évadkezdést, de félek, hogy a kadétok, és az ARC trooperek sztorija, 99-es, meg úgy egybe az egész - a következőktől függetlenül jónak ígérkező - nyitány egyúttal egy újabb döfés lesz a Republic Commando regények történetébe és ezzel Karen Travis munkássága nagyjából a semmibe vevés szintjére kerül. A starwars.com-on megjelent karakterinfók és az első két rész előzetes összefoglalója alapján a TCW dózerként dübörög végig az eddigi EU-n, a jót és a rosszat egyaránt letarolva. Bric és El-Les karakterével az eddigi felállás lesz oda, hogy

Spoiler:

csak a klón kommandók tagjait képezte ki a Jango által toborzott 75 mandaloriai és 25 egyéb zsoldosból álló kiképzőcsapat, míg a mezei klónok a szabványos, és sokkal gyengébb kaminóiak által kitalált kiképzésen estek át. Illetve a Clone Cadets egymondatos ismertetője alapján az is bukik, hogy szintén csak egyedül a klón kommandók tagjait nevelték és képezték pár fős (őket konkrétan 4) osztagokban (=squad), mivel a Hevyék a Domino Squad tagjaiként vannak említve.

Ha jól látom ez még nem volt:

Szerkesztve: - Llew
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ők nyugodtan beletartozhatnak abba a 25 egyéb zsoldosba, nem? :)

Félre értesz. Nem arról van szó, hogy nem lehetnek közülük valók (főleg, hogy ott nincsenek név, de még faj szerint sem említve) hanem, hogy akkor sem a sima klónokkal kéne foglalkozniuk. Persze meg lehet magyarázni, hogy miért ne, de meg minden klón különleges kiképzést kapott, akkor meg felrúgják a klónok "elitségi" (rossz szó, de jobb nem jut eszembe) rangsorát (ARC>kommandó>sima klón). Ez mondjuk attól is függ, hogy mi derül majd ki az ARC-okról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.