Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Számomra a sorozatdzsánkin megjelent írás, sőt mi több kritikai megnyilvánulás olyan fontos....mint...mintmondjukmint....mintaaa...szóval olyan fontos, hogy egy ember a sorozatdzsánkin ír egy kritikát a TCW-ről, az nekem az olyan hogy mondjuk mint annyira fontos és jelentős, mint például a mondjuk, szóval annyira számít hogy mit ugat ott egy ember, hogy például mint amikor, vagy még inkább mint amikor például vagy.....JÓL HÁTBAVÁGOM EGY SZENESLAPÁTTAL. Hát ilyen fontos nekem a sorozatdzsánkin írt kritika! :P

 

 

 

 

........................elolvastam a kritikát. Annyira nem húzza le...viszont a következő mondat már most klasszikus: " Talán nem lenne gond, ha a klónokat hanyagolnák, de néha pihentetésnek nem árt"

 

Szerintem is egy kicsit néha sok a klónkatona a KlónWárszban, meg egy kicsit kevesebb Jedi is lehetne, és ne vigyék már túlzásba az űr mutogatását és az a sok bolygó, kifejezetten idegesít, aztán a lövések...minden epizódba lőnek....de ami nagyon zavar, az a sorozat hangja, azt például kifejezetten utálom...és a színekből is lehetne kevesebb, a hosszúsággal is problémáim vannak, a kevesebb néha több, mutathatnák a főcím után egyből a stáblistát. Hát ez az én véleményem....amúgy jó a sorozat. :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, valami fizetős netes oldalról van. :D

 

 

Digitáls HDTV rögzítés biztosan, és szerintem a hdbits.org-ra kerülnek fel, de sajna nekem oda nincs jogom (nem fizetős egyébként)

Én sokmindent a lafurenza.net vagy rutracker.org (mindkettőre nyílt a regisztráció, csak GoogleChrome kell a portugál vagy orosz regisztrációhoz :P ) oldalakról veszek le, vagy a freshon.tv-ről (oda sajna most nincs szabad regisztráció)

 

Én zalai rajongóknak tudnék segíteni, ha másképp nem tudnak hozzájutni....

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én budapesti rajongóknak tudok segíteni...ha valaki elkezdi feltöltögetni, csak dobjon mailt, kiírom neki és találkozunk munka után. 17:30-kor végzek az Astoriánál a munkahelyemen....kiírom bárkine ha kell. Mondjuk módjával! :D

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is egy kicsit néha sok a klónkatona a KlónWárszban, meg egy kicsit kevesebb Jedi is lehetne, és ne vigyék már túlzásba az űr mutogatását és az a sok bolygó, kifejezetten idegesít, aztán a lövések...minden epizódba lőnek....de ami nagyon zavar, az a sorozat hangja, azt például kifejezetten utálom...és a színekből is lehetne kevesebb, a hosszúsággal is problémáim vannak, a kevesebb néha több, mutathatnák a főcím után egyből a stáblistát. Hát ez az én véleményem....amúgy jó a sorozat. :D

Hétről hétre kiadnak egy fekete-fehér képet, azt "nesze neked" Clone Wars :P

 

Zééé, így hogy látom, hogy mennyi embernek kéne, szívesen átveszem tőled azokat a részeket, és feltöltöm. (Szóval ez válasz a PÜ-re is :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit ajánlgattam az sfportalon a szériát, ha már a junkie-n negatívabb volt a hangvétel, legyen pro is :D (Na jó, nem azért, minden évben szenteltem a TCW-nek egy cikket, igaz, az első évad idején még a Filmuniverzumon voltam.)

http://www.sfportal.hu/a-klonok-haboruja-a...pett-6345.scifi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jinx Lumos Joke:

MSN-re felnézhetnél néha. :D Sosem vagy online, pedig felvettelek. A héten kiírom a cuccot...csak beszéljük meg, mikor tudsz érte jönni. Blaha, Astória 17:30-18-tól jó nekem minden nap!

Figyu zééé! Ezt ne itt beszéljétek már meg, hanem privátba! Köszi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Jó kritika, bár egy kicsit rövid....:D

 

Szerintem nincs inkonzisztencia az Obi vs Grievous szálban. Az lenne a probléma, ha Anakinnal találkozna Grivi idő előtt, de erre különösen ügyel Filloni csapata, hogy még véletlenül se történhessen meg.

 

Amit továbbra is hiányolok, az a nem klón köztársasági tisztek megjelenése, aminek már véleményem szerint éppen itt volna az ideje.

Majd elfelejtettem.....vukik...hol vannak a vukik? Tudom, Filloni azt nyilatkozta, hogy az animációs nehézségek miatt nem tették be eddig őket a sorozatba, de ez szerintem mellébeszélés, hiszen voltak már szőrös lények, például a Talzok. Szóval a vukikat hiányolom és könyörgöm, legyen már egy történet a Tatooineon....miért hiányzik a sorozatból Tatooine? Ott van Mos Eysley, Mos Espa, Anchorhead, Bestin...a végtelenségig lehetne sorolni, és Lucas szemlátomást megfeledkezett arról a planétáról, ahonnan az egész messzi messzi galaxis kiindult. :P

 

Na jó...nézzük mire számítok nagyon.

 

Szeretnék sok-sok részt az ifjú Bobával, szerintem a karakter telitalálat, nálam sokkal jobban működik az ifjú (gyerek) Boba, mint az ugyancsak gyerek Anakin az EPI-ben. Talán a motiváció, talán a karakter titokzatossága, mindenesetre nem vagyok egyedül, ha azt mondom, jöjjön még sok Bobás rész.

 

Aztán....most hogy a kék Slave I. összetört, éppen itt az ideje összerakni a szép piros, giroszkópos pilótafülkével ellátott "klasszikus" Slave I-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit továbbra is hiányolok, az a nem klón köztársasági tisztek megjelenése, aminek már véleményem szerint éppen itt volna az ideje.

Majd elfelejtettem.....vukik...hol vannak a vukik? Tudom, Filloni azt nyilatkozta, hogy az animációs nehézségek miatt nem tették be eddig őket a sorozatba, de ez szerintem mellébeszélés, hiszen voltak már szőrös lények, például a Talzok. Szóval a vukikat hiányolom és könyörgöm, legyen már egy történet a Tatooineon....miért hiányzik a sorozatból Tatooine? Ott van Mos Eysley, Mos Espa, Anchorhead, Bestin...a végtelenségig lehetne sorolni, és Lucas szemlátomást megfeledkezett arról a planétáról, ahonnan az egész messzi messzi galaxis kiindult. :D

Szerintem látni fogunk tiszteket, ahogy már eddig is láttunk, igaz nagyon keveset. A vukik felőlem is jöhetnének, de a Tatooine valahogy kimaradhatna. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nincs inkonzisztencia az Obi vs Grievous szálban.

Az ep3 azt sugallja, hogy Obi-Wan és Grievous az Utapaun vívnak először. Minek hencegne a fénykardvívási képességeivel olyannak, akivel már kétszer is elég komoly párbajt vívott? Obi-Wan előtt nem kell ilyennel menőznie, nagyon jól tudja, hogy Grivi tud vívni, hiszen már minden képességét bemutatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep3 azt sugallja, hogy Obi-Wan és Grievous az Utapaun vívnak először. Minek hencegne a fénykardvívási képességeivel olyannak, akivel már kétszer is elég komoly párbajt vívott? Obi-Wan előtt nem kell ilyennel menőznie, nagyon jól tudja, hogy Grivi tud vívni, hiszen már minden képességét bemutatta.
De csak sugallja. :D Tudja Obi, hogy tud vívni, de azt nem, hogy Dooku -tól tanult. Itt volt az idő már, hogy ezt az infót is megossza vele. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belehúznak a CN -nél. Október végéig lemegy hét rész a TCW -ből. Szépen, minden héten egy, ahogy kell.

Lehet, hogy tavaly sokan elégedetlenkedtek, így most próbálják jóvá tenni a bűneiket. :P Így viszont az évadfelező szünet hosszabb lesz a tavalyinál, de még így is jobban járunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep3 azt sugallja, hogy Obi-Wan és Grievous az Utapaun vívnak először. Minek hencegne a fénykardvívási képességeivel olyannak, akivel már kétszer is elég komoly párbajt vívott? Obi-Wan előtt nem kell ilyennel menőznie, nagyon jól tudja, hogy Grivi tud vívni, hiszen már minden képességét bemutatta.

 

Nem háromszor csaptak már össze?

 

De csak sugallja. :D Tudja Obi, hogy tud vívni, de azt nem, hogy Dooku -tól tanult. Itt volt az idő már, hogy ezt az infót is megossza vele. :P

 

Szerintem azt Obi-van nagyon jól tudta, hogy Grivi Dookutól tanult vívni. Nem nehéz kitalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kenand! Neked egyébként tetszik a sorozat? :D

 

Persze, minden héten szombaton megnézzük a fiaimmal, ahogy elérhető magyar felirat, ha türelmetlnek vagyunk, akkor angollal is, - bár a kisebbiknek az még húzós.

 

 

Aztán ha elkészítem szinkronnal akkor megnézzük újra úgy is. :P

 

 

A család minden fiú tagja SW fun. Kedvenceink a fantasztikus gépezetek könyvek (magyar és angol változat is meg van)

Valamint rengeteg sw képregényünk is van - összes magyar és jó néhány angol

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, minden héten szombaton megnézzük a fiaimmal, ahogy elérhető magyar felirat, ha türelmetlnek vagyunk, akkor angollal is, - bár a kisebbiknek az még húzós.

 

 

Aztán ha elkészítem szinkronnal akkor megnézzük újra úgy is. :D

 

 

A család minden fiú tagja SW fun. Kedvenceink a fantasztikus gépezetek könyvek (magyar és angol változat is meg van)

Valamint rengeteg sw képregényünk is van - összes magyar és jó néhány angol

SW Család :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Ody... hogy értetted azt a másik topicban, Ventress-el kapcsolatban? A nyáron nem tudtam spoilerezni, úgyhogy valószínűleg tudtok valamit, amit én még nem. :)

 

Spoiler:

Állítólag be lesz mutatva a sorsa, ami nagy fordulatot vesz. Egy egész trilógia is rá fog épülni többek között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.