Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szoktad még nézni a sorozatot egyáltalán? :( Hangot nem adsz neki az biztos.
Igen, csak elég későn néztem most meg az utóbbi 3-at. A Pandorás nem igazán tetszett, de a Mandalore-os szál kiváló volt. Amit meg írhattam volna, azt már leírtátok.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, csak elég későn néztem most meg az utóbbi 3-at. A Pandorás nem igazán tetszett, de a Mandalore-os szál kiváló volt. Amit meg írhattam volna, azt már leírtátok.
Pedig jól jött volna egy kis támogatás. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt hittem kiábrándultál és azért nem írsz. :(
Mostanában el voltam havazva egy kicsit, valamint az, hogy Papanoida báró lányait elrabolják nem keltette fel bennem az érdeklődést a megtekintésére, az azutáni részeket meg nem akartam addig megnézni, míg nem láttam az Avatar beütésű részt (Pantora-Pandora és mind2 bolygót kék lények lakják :) ). Aztán ez a hét már lazább volt, leültem és megnéztem mindhárom részt.

 

A Mandalorós rész pedig még jobb is, hogy egyben néztem meg :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná hogy idősebb...ugrunk majd a sorozatban jó sokat. Nem két hét alatt nőtt ekkorát. Kíváncsi vagyok mekkora lesz az ugrás....lazán egy évre tippelek, de az is lehet, hogy egyből az EPIII előtti pár hónapra ugrunk. Az lenne csak az igazán klassz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná hogy idősebb...ugrunk majd a sorozatban jó sokat. Nem két hét alatt nőtt ekkorát. Kíváncsi vagyok mekkora lesz az ugrás....lazán egy évre tippelek, de az is lehet, hogy egyből az EPIII előtti pár hónapra ugrunk. Az lenne csak az igazán klassz.
Hát már én is nagyon kíváncsi vagyok hogy s mint lesz ez a dolog elővezetve. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a sorozat eddig is rendhagyóan kezelte az idősávot, így egyáltalán nem kizárt a hatalmas ugrás. A képet elnézve lazán a EPIII-hoz is ugorhatunk, egyből a phase II klónokkhoz. Én erre tippelek.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a sorozat eddig is rendhagyóan kezelte az idősévot, így egyáltalán nem kizárt a hatalmas ugrás. A képet elnézve lazán a EPIII-hoz is ugorhatunk, egyből a phase II klónokkhoz. Én erre tippelek.
No de minimum két és fél évad van még hátra. Olyan későre biztos nem ugrunk.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No de minimum két és fél évad van még hátra. Olyan későre biztos nem ugrunk.

 

1 év történésébe is bele lehet sűríteni 2 évadot (de még ötöt is)....nyilván furcsán festene, de nem lehetetlen. Látjuk, Ashoka nem kicsit lett korosabb...ha tudjuk hogy az EPII-III között hány év tellik el, nem nehéz kiszámolni hol játszódhatnak azok a részek ahol Ashoka már így néz ki....az EPIII előtt nem sokkal.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az új epizódok topikjában mindkettőhöz ugyanazt a címet írtad.

Számomra jelenleg a 10. rész a legvárósabb.

Spoiler:

Végre láthatunk egy diplomáciai tárgyalást a szepik és a köztársaságiak között. És a címe alapján arra számítok, hogy ezúttal megismerjük a szepik nem elvetemült-pénzéhes arcát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

December 3 -ig megvan a TCW menetrendje, címekkel, írókkal és történeti leírásokkal!

 

Evil Plans

 

Cad Bane elrabolja C3PO-t, és a Ziro szöktetéséhez szükséges adatokat próbálja belőle kiszedni. Eközben R2 próbál segítséget kérni a Jediktől

 

 

Hunt for Ziro

 

A Hutt tanács üldözi Zirot. Azonban nem ők az egyetlenek, mert két Jedi, Obi-Wan és Quinlan Vos, szintén szeretné elkapni a galád gengsztert. Megkezdődik a versenyfutás az idővel.

 

 

Heroes On Both Sides

 

Padmé és Ahsoka a Raxus -ra utaznak, hogy a Szeparatistákkal tárgyaljanak. Elkíséri őket Padmé régi mentora, Mina Bonteri is.

 

 

Pursuit of Peace

 

Padmé, Bail és Onaconda Farr egy a klónok életét alapjaiban befolyásoló törvényjavaslatot nyújt be a szenátusban...

 

 

 

millenniumfalconinsider.jpg

millenniumfalconinsider.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az új epizódok topikjában mindkettőhöz ugyanazt a címet írtad.

Számomra jelenleg a 10. rész a legvárósabb.

Nem kell kapkodni, azt éppen írtam azért láttad úgy.

 

Spoiler:

A Heroes -ba már az új Ahsoka lesz! Kíváncsi leszek a váltásra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesnek tűnnek a következő részek. :)

Spoiler:

Az 1-2. évadhoz képest nem viszik túlzásba Anakin szerepeltetését. (én pontosan ezt akartam, úgyhogy nem panaszkodom)

Jó hír, hogy 3 rész múlva már feltűnik az "új" Ahsoka, gondolom ebből az is következik, hogy Obi-Wan, Anakin és a többiek is "átváltoznak".

Quinlan Vos behozása nekem újdonság, azért is lepődtem meg, mert ő aztán ízig-vérig EU karakter, amit Lucas nem szokott különösebben figyelembe venni...

Remélem az új helyszínek is hangulatosak és egyediek lesznek, de kíváncsi vagyok arra is, hogy a történetet merre viszik tovább.

Ha 3 rész múlva már új Ahsoka lesz, akkor kell lennie egy kisebb ugrásnak a sztoriban, mert nyilván nem 1-2 nap alatt változik meg. Viszont akkor érdekes ez az ugrálás az idővonalban, mert a rákövetkező részben már él Onaconda, úgyhogy az átugrott időszakot rögtön vissza is ugorjuk.

Hát...nem egyszerű, az biztos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quinlan Vos behozása nekem újdonság, azért is lepődtem meg, mert ő aztán ízig-vérig EU karakter, amit Lucas nem szokott különösebben figyelembe venni...

>Vos mester igaz, hogy említésképpen, de benne volt a ROTS-ban is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lehet hogy a Porsuit of Peace a Senate Merders előzménye lesz?-mert ugye az már biztos hogy előtte fog játszódni.

Hülye vetítési sorrend :):D

Valószínűleg a Senate Murders előzménye lesz. Ellenben ez az új Ahsokás dolog nagyon izgat, onnantól már nem nagyon kellene ugrálni visszafelé. Legalábbis úgy ne, hogy Ahsoka is benne van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.