Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Úgy néz ki a Ghosts of Mortis lesz az egyik legérdekesebb rész, főleg mivel Anakin jövőjéről lehull a lepel. És... nemá komolyan szerepelni fog Vader vízióként? Az egyik fórumon pont erről írtam, hogy ha már az "eredeti" CW-ban megjelent Vader vízió formájában, akkor itt miért nem? Úgy értem kéne már valami utalás Anakin sorsára, erre tessék. :) Egyet nem értek: hogyha Anakin már előre megtudja mi fog történni vele a klónháború után... akkor, hogy fogja majd mindez meglepetésként érni?

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az előzetes...azt hittem lefordulok a székről.

Mondjuk nem lesz sok kicsit az utalásból?

Szinte megmutatta a fiú Anakinnak az egészet, hogy mi fog vele történni. Jedi mészárlás, Padmé halála, Vader, és hogy Obival harcol. ÉS ennek tudatában mégis megtörténik az egész? Hmm... Kíváncsi leszek! Most vagy az egyik legjobb rész lesz, vagy rettenetesen elb-sszák. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tippelni tudnék, hogy mi nem tetszett nekik, de én azokat én nem hibának láttam.

Nem kerek a srác aki írta. Szerinte egy normális történet se volt a harmadik évadban, és ezután a rész után érezte úgy, hogy lemond a moderátori jogáról a TFN -en. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felhívtam egy ismerősömet, mondhatnék egy nevet (Mon Montha) de úgy sem jelentene sokat nektek. Ajánlott pár bothani kémet egy küldetésre. Szerencsésen leszállították, de odavesztek. Viszont lázadók voltak, értük nem kár, mivel...

 

Egy minőség mind felett

Egy minőség kegyetlen

Egy a sötétbe zár

bilincs az Egyetlen.

 

Web-DL :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader haverommal elkaptunk valami korvett hajót és az egyik kék színű astromech droidban találunk még valamit, amit valami kis hercegnő el akart küldeni az alattunk lévő sivatagba. Na mindegy, fogadjátok szeretettel a megás Web-DL-t :D

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet már tudni mikor jön magyarul az évad?

 

Megpróbáltam kiszámolni a Cartoon Network műsora alapján (bár a márciusi műsor még nincs meg), elméletileg március 20-án a második évad 21. és 22. részét adják, utána következő pénteken vagy hétvégén kezdődhetne. Legalábbis remélem, hogy nem kezdenek bele megint az első évad ismétlésébe, mert akkor világgá megyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet már tudni mikor jön magyarul az évad?

Nem tudni, de lehet, hogy a szombati klubnapon mondanak valamit. Sajnos nem tudok most menni :(

Viszont ha van valami hír róla, lesz fent róla valami a neten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.