Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt tudjátok, hogy ez a TCW trailer bővített a Disney weekenden leadotthoz képest? Ezért volt furcsa néhol. :)

 

Én már nagyon nem is emlékeztem, hogy abban mi volt (mármint minden részére) szóval nekem nem nagyon tűnt fel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, hálásak vagyunk nektek!

 

Akkor most kezdődik a nyári szünet!

Jó volt így duplázva, csak most így nem tart ki a következő évadig.

Sebaj.

Ősztől minden megy előről!

Én meg megyek és a teljes 720p-s évadból konvertálok magamnak menüs dvd-ket! :cool:

 

Köszi mégegyszer kenand-nak, Phobos-nak, albundy-nak és mindenkinek akik nélkül ezek nem jöhettek volna létre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Mivel minden évad (legalábbis ezidáig) alfejezetekre van bontva, nem hiszem, hogy lesz olyan történetszál, ami egyik évad végéről átkerül a következő elejére.

Nem hiszem. Igaz most nem az évad végén, hanem az évad közepén volt az Opress szál, az is átnyúlik.

Ezek alapján simán elképzelhetőnek tartom. hogy lesz majd egyszer cliffhanger-es vég is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem. Igaz most nem az évad végén, hanem az évad közepén volt az Opress szál, az is átnyúlik.

Ezek alapján simán elképzelhetőnek tartom. hogy lesz majd egyszer cliffhanger-es vég is.

De maga a fősztori, vagyis Ventress elárultatása, hazatérése és bosszúállása lezárult. Ott csak a karakter története ment tovább, az viszont nem a fősztorija annak a fejezetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De maga a fősztori, vagyis Ventress elárultatása, hazatérése és bosszúállása lezárult. Ott csak a karakter története ment tovább, az viszont nem a fősztorija annak a fejezetnek.

A bosszúállása koránt sem. lehet, hogy tovább próbálkozik később Dooku ellen.

Szerintem nem zárult le ott semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A bosszúállása koránt sem. lehet, hogy tovább próbálkozik később Dooku ellen.

Szerintem nem zárult le ott semmi.

De a későbbi próbálkozásai már egy másik történet részét fogják képezni. ;)

Szerinted lehet, hogy nem, de attól még igen. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maga Ventress bosszúállása még tényleg nem zárult le - ahogy Opress sztorija sem, viszont a későbbi próbálkozásai már nem függenek össze közvetlenül a 3. évados Éjnővér-trilógiával, így szerintem is tekinthetjük egy elvarratlan, de a maga nemében mégis lezárt szálnak.

Példának kedvéért már nem egy olyan epizódot láthattunk, ahol a Jedik megkísérlik elfogni Grievoust. Ezek a sztorik sem függnek össze olyan szorosan egymással, hogy külön, önálló sztoriszálat alkossanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Hamarosan megjelenik egy online TCW játék, aminek a vége a sorozat premierbe visz majd bele.

 

Már alig várom :yes: Apropó, honnan lesz elérhető? Vagy azt még nem közölték?

 

Kíváncsi vagyok mennyivel lesz jobb, mint a Tartakowsky verzió.

Szerintem Tartakowsky "műveinél" nem nehéz jobbat csinálni :sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.