Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon köszönöm Ody! Nekem ez egy korszak vége!

Először megijedtem, mert a file mérete megegyezik az enyémmel, de ez végre JÓ!

 

Most meg tudom nézni HD-ban Echo-ék story-vonalát klónkadét koruktól a Fellegvárig!

 

Nagyon hálás vagyok érte!

 

Eredeti BD, meg nekem sem lenne ellenemre, de a szinkronhiány miatt nem szerzem be, mert általában nem egyedül nézem.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm Ody! Nekem ez egy korszak vége!

Először megijedtem, mert a file mérete megegyezik az enyémmel, de ez végre JÓ!

 

Most meg tudom nézni HD-ban Echo-ék story-vonalát klónkadét koruktól a Fellegvárig!

 

Nagyon hálás vagyok érte!

 

Eredeti BD, meg nekem sem lenne ellenemre, de a szinkronhiány miatt nem szerzem be, mert általában nem egyedül nézem.

Örülök, hogy segíthettem. :) Majd írj róla milyen volt egyben megnézni a sztorivonalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy segíthettem. :) Majd írj róla milyen volt egyben megnézni a sztorivonalat.

 

Nos, jó volt, nagyon is jó!

Új élmény nekem nagyképernyőn a HD!

 

Csakhát szinkronnal néztem és sajons zavaró, hogy egyszer le vannak fordítva a nevek, egyszer nem.

Vagy következetlenül vannak. Cutup= Vagdalt és Bóhóc.

Ez elég gáz.

Viszont így egyben úgyérzem kell egy rész Fives-nak(Ötösnek). Olyan hiányérzetem lett.

Vagy kell neki is egy hősi halál, vagy lássuk még őt egy osztag élén,

mindegy, de őt még látnunk kell, folytatásért ordítónak éreztem a sorsát így, hogy már csak ő maradt.

 

kösz mégegyszer Ody!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, jó volt, nagyon is jó!

Új élmény nekem nagyképernyőn a HD!

 

Csakhát szinkronnal néztem és sajons zavaró, hogy egyszer le vannak fordítva a nevek, egyszer nem.

Vagy következetlenül vannak. Cutup= Vagdalt és Bóhóc.

Ez elég gáz.

Viszont így egyben úgyérzem kell egy rész Fives-nak(Ötösnek). Olyan hiányérzetem lett.

Vagy kell neki is egy hősi halál, vagy lássuk még őt egy osztag élén,

mindegy, de őt még látnunk kell, folytatásért ordítónak éreztem a sorsát így, hogy már csak ő maradt.

 

kösz mégegyszer Ody!

És ez nem full HD, csak 720 -as. :) Az 1080p az igazi.

 

Fives biztosan benne lesz a negyedik évedban, szóval tőle még nem köszönünk el egy jó ideig szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez nem full HD, csak 720 -as. :) Az 1080p az igazi.

 

Fives biztosan benne lesz a negyedik évedban, szóval tőle még nem köszönünk el egy jó ideig szerintem.

 

Így van! És ez is milyen szép!

Egyelőre egy Blu ray-em van, de mentségemre az az egy a tcw mozifilm!

Találd ki mi lesz a következő!

...

Eltaláltad!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No és az milyen? Ugye, hogy mérföldekkel jobb mint a DVD? Főleg a képernyő nagysága és a részletgazdagság miatt.

 

Milyen? Én odáig vagyok tőle! 107 centis full HD-s plazmám lett és csodálatos!

Nagy lépcső van a 70 centis sima után! :lol:

 

Annyi, hogy tv-t nézni sima kábeles szolgáltató által ronda, de ez nem volt meglepetés, láttam korábban, hogy milyen, és tényleg alig tv-ztünk már korábban is!

 

Ej milyen lesz az sw bd?! tűkön ülök!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Találtam néhány ComicCon-os interjút, az Mtv Geek! riportere beszélget Filoni-val, Joel Aron-nal a Vizuális Effektek felelősével, Ashley Eckstein-nel és Dee Bradley Bakerrel a negyedik évadról. Semmi konkrétum nem hangzott el, azokon kívül amiket eddig is tudtunk, de azért spoilerbe rakom :peace:

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó, húzós kis nap lesz az :)

TCW 4. évad, a filmek Blu-Rayen, a Lego kisfilm dvd-n és blu-rayen külföldön :)

Valamint 12 éve akkor mutatták be a magyar mozik a Baljós Árnyakat is.

Egy SW fannak piros betűs ünnep lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól láthatóan az első résszel belecsapnak abba a bizonyos lecsóba. :yes:

Filoni monumentális csatákat ígért, nagyon várom és az előzetesek csak tovább erősítették bennem a reményt, hogy itt Landing at Point Rain-szerű, hatalmas lélekszámú csaták lesznek.Na, persze jól megfűszerezve politikai és lazább epizódokkal. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól láthatóan az első résszel belecsapnak abba a bizonyos lecsóba. :yes:

Filoni monumentális csatákat ígért, nagyon várom és az előzetesek csak tovább erősítették bennem a reményt, hogy itt Landing at Point Rain-szerű, hatalmas lélekszámú csaták lesznek.Na, persze jól megfűszerezve politikai és lazább epizódokkal. :cool:

A frontvonalakra koncentrálnak ezúttal. Szóval nagyon akciódús évad elé nézünk. Arról nem szólok, hogy szerintük ez lesz a legjobb éved, mert ez sima marketing szöveg. Majd ki-ki eldönti az évad végén hogy tetszett neki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt még hányszor írod be? :D Nem lesz benne Maul, ne parázz már tőle annyira.

Majd, ha tényleg nem lesz benne a 4. évadban akkor majd nem írom be állandóan. :D

Egyébként van okom a parára, mert Lucas egyik kedvenc képregénye a Dark Empire, ahol Palpatine feltámadt. Félek tőle, hogy innen ihletet kapott.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeptember 16 nem csak az SW BD miatt lesz emlékezetes. Ekkor lesz ugyanis a TCW premierje is! :D:clap:

Off

Első nap az oskolában, szóval húzós hétvége lesz :D De majd elolvasom itt utólag, milyen volt a hétvége SW szempontból :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Első nap az oskolában, szóval húzós hétvége lesz :D De majd elolvasom itt utólag, milyen volt a hétvége SW szempontból :)

OFF

Majd drukkolunk a suliban. :) Biztos nagyszerű lesz. Mármint az SW hétvége. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Majd drukkolunk a suliban. :) Biztos nagyszerű lesz. Mármint az SW hétvége. :D

Köszi :) Igen, biztos az lesz, de nálam ez most kimarad, mert BD-m egyelőre nem lesz, a TCW-t meg utána is meg lehet nézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

ÓÓÓÓ bozza meg! :D:yes: Köszi Norbi!

 

 

 

Anakin durvul mint állat, és a klónok is. :o Dooku vitorlása végre napernyővel is...és micsoda látványvilág Te jó isten! Ha most kezdődne, már késő volna. :roll:

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.