Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én nem fogom speciel abba hagyni ha ez történne akkor sem, csak így már végleg eldőlne, h a TCW nem lehet egyenlő a szememben a filmekkel.

Sajna az a baj, hogy ez is GL -től jön, szóval biza egyenértékű a filmekkel. Sajna ez nekem olyan magas léc, amit már nem igazán fogok átugrani úgy érzem. Egyszerűen ultra-gagyi az egész, és egyértelműen a nézettség fokozására szolgál. Ennyire ne legyenek már korlátoltak. De kivárom mi lesz a vége....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna az a baj, hogy ez is GL -től jön, szóval biza egyenértékű a filmekkel. Sajna ez nekem olyan magas léc, amit már nem igazán fogok átugrani úgy érzem. Egyszerűen ultra-gagyi az egész, és egyértelműen a nézettség fokozására szolgál. Ennyire ne legyenek már korlátoltak. De kivárom mi lesz a vége....

 

Igazad van, egy film 3D-s bemutatóját nem így kellene promózni. Azonban, tényleg még semmi nem biztos. Kell itt valami másnak is lennie a háttérben. Olvastad a cikket amit a TPM 3D topikba tettem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van, egy film 3D-s bemutatóját nem így kellene promózni. Azonban, tényleg még semmi nem biztos. Kell itt valami másnak is lennie a háttérben. Olvastad a cikket amit a TPM 3D topikba tettem?

Olvastam. Már abban is magyarázzák, hogy ne becsüljük le a sötét oldalt. Pfffff... Maul egy senki volt, Plaguies volt a mindentudó főokos. Inkább őt hoznák elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem fölösleges tényként kezelni, hogy Maul életben van. Mi bizonyítja? Pár egyértelműen reklámfogásnak ható cikk. Mi cáfolja? Szinte minden más. 7 mozifilm, és a sorozat eddigi részei alapján én jobban bízom a készítőkben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam. Már abban is magyarázzák, hogy ne becsüljük le a sötét oldalt. Pfffff... Maul egy senki volt, Plaguies volt a mindentudó főokos. Inkább őt hoznák elő.

 

Még mindig bizakodhatunk persze, de ez a szöveg, nagyon magyarázkodónak tűnik, és Lucas akarta ráadásul.... Maul egy egyszerűn henchman.

 

Tehát az 5. évadban, tavasszal Jango Fett fog feltámadni? :nana:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem fölösleges tényként kezelni, hogy Maul életben van. Mi bizonyítja? Pár egyértelműen reklámfogásnak ható cikk. Mi cáfolja? Szinte minden más. 7 mozifilm, és a sorozat eddigi részei alapján én jobban bízom a készítőkben.

 

Már a fő oldal is írja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"...a visszatérésének egyedinek, váratlannak és bosszúszomjasnak kell lennie. Nem tudjuk, hogy lesz ez megvalósítva, és mint fannak - ez izgalmas."

 

Nem tudom...nekem ez abszolút nem izgalmas. Inkább szomorú. :(

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"...a visszatérésének egyedinek, váratlannak és bosszúszomjasnak kell lennie. Nem tudjuk, hogy lesz ez megvalósítva, és mint fannak - ez izgalmas."

 

I have a bad feeling about this.

 

Remélem csak kamu az egész. Nem szeretném dobni a sorozatot így a 4. évad táján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem Sidious grasszálhat akár fürdőköpenyben is, még táncra is perdülhet a halott Maullal, akkor is nézni fogom tovább a sorozatot.

Biztos én is fogom nézni tovább, de hogy nem olyan lelkesen mint most az is biztos. Persze jól is kijöhetnek ebből a dologból, de egyre inkább kétlem. Nagyban függ mi lesz a folytatásban. Ha Maul nagy bosszúhadjáratba kezd, akkor viszont tényleg cancel az egész.

 

Egyébként az sw.com -on egész alakban is látható, szóval biztos láthatjuk úgy.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem Sidious grasszálhat akár fürdőköpenyben is, még táncra is perdülhet a halott Maullal, akkor is nézni fogom tovább a sorozatot.

Azt a verziót szívesen megnézném :lol:

 

Biztos én is fogom nézni tovább, de hogy nem olyan lelkesen mint most az is biztos. Persze jól is kijöhetnek ebből a dologból, de egyre inkább kétlem. Nagyban függ mi lesz a folytatásban. Ha Maul nagy bosszúhadjáratba kezd, akkor viszont tényleg cancel az egész.

 

Egyébként az sw.com -on egész alakban is látható, szóval biztos láthatjuk úgy.

 

Engem is ez a bosszúra szomjazó Maul zavar legjobban.

Visszatérhet csendes barátunk holokron vagy látomás formájában, de ne akarjon feltámadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, azért elég frusztráló látni, hogy pont te, aki a fórumon kétségtelenül a legjobban szereti ezt a sorozatot, hirtelen meginog a hitében. Annak idején a harmadik évad vetítésekor egyáltalán nem kételkedtél a készítőkben, miszerint eddig is értették a dolgukat, csak nem csinálnának semmi olyan nagyon erőltetett dolog. Dave Filoni kihangsúlyozta, hogy Darth Maul nyilvánvalóan meghalt az EPI. végén, George Lucas is direkt úgy csinálta meg a halálát, hogy ne lehessen visszahozni. Továbbá a Comic-Con idején volt róla szó, hogy Savage Opress kapcsán rengeteg a Mortishoz hasonló eseményben lesz majd részünk. Talán egy hasonló bolygó, mint a Mortis, csak az a Sötét Oldal csomópontja lenne. És ott, szerintem Qui-Gon és Shmi mintájára megjelenik majd Darth Maul, mint kísértet és természetesen továbbra is HALOTT. Szóval nyugodjon meg szépen mindenki, nem kell pánikba esni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mielőtt abszolút hülyének néznétek, nyilván nekem sem az volt az álmom, hogy Mault visszahozzák, de még semmi sem konkrét, még bármi lehet, rohadt jól is megoldhatják.... hazudnék ha azt mondanám, hogy nem vagyok kíváncsi a dologra.

 

De ha Maul tényleg visszatér (úgy) akkor sem fogom temetni a TCW-t, se a SAGA-t, sőt még Lucast sem! Hanem mint eddig, nézem tovább a sorozatot... :)

 

Fanatikus vagyok? IGEN az vagyok! :) és büszke vagyok rá! :)

 

Ja és ez az ezredik hozzászólásom... Yippikájéééé :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, azért elég frusztráló látni, hogy pont te, aki a fórumon kétségtelenül a legjobban szereti ezt a sorozatot, hirtelen meginog a hitében. Annak idején a harmadik évad vetítésekor egyáltalán nem kételkedtél a készítőkben, miszerint eddig is értették a dolgukat, csak nem csinálnának semmi olyan nagyon erőltetett dolog. Dave Filoni kihangsúlyozta, hogy Darth Maul nyilvánvalóan meghalt az EPI. végén, George Lucas is direkt úgy csinálta meg a halálát, hogy ne lehessen visszahozni. Továbbá a Comic-Con idején volt róla szó, hogy Savage Opress kapcsán rengeteg a Mortishoz hasonló eseményben lesz majd részünk. Talán egy hasonló bolygó, mint a Mortis, csak az a Sötét Oldal csomópontja lenne. És ott, szerintem Qui-Gon és Shmi mintájára megjelenik majd Darth Maul, mint kísértet és természetesen továbbra is HALOTT. Szóval nyugodjon meg szépen mindenki, nem kell pánikba esni. :)

Nem inogtam meg a hitemben, de ez kiverte a biztosítékot. Főleg a kép és az előzetes. Persze korábban reménykedtem, hisz akkor csak egy torz képet láthattunk. De most már biztosra vehető, hogy visszatér fizikailag is. Nem hiszem, hogy csak azért csinálták volna meg a figurát, hogy a hírbe kitegyék háttérképnek. :) Egyébként remélem tényleg az lesz amit írsz/írtok. Sajna azonban ezt 90% -ban csak elrontani lehet. :(

 

Még mielőtt abszolút hülyének néznétek, nyilván nekem sem az volt az álmom, hogy Mault visszahozzák, de még semmi sem konkrét, még bármi lehet, rohadt jól is megoldhatják.... hazudnék ha azt mondanám, hogy nem vagyok kíváncsi a dologra.

 

De ha Maul tényleg visszatér (úgy) akkor sem fogom temetni a TCW-t, se a SAGA-t, sőt még Lucast sem! Hanem mint eddig, nézem tovább a sorozatot... :)

 

Fanatikus vagyok? IGEN az vagyok! :) és büszke vagyok rá! :)

 

Ja és ez az ezredik hozzászólásom... Yippikájéééé :D

Nem temetnék én se senkit, max. magamban lejátszom mi lesz, leírom az őszinte véleményem és hagyom a csudába ha nem tetszik. Nem fogok hetekig, hónapokig ezen rzgózni, és mozgalmakat indítani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, és ha megfigyelitek az egész alakos Maul szemmel láthatóan máshogy néz ki, mint a látomás szerűen látott Maul... :) Csak érdekesség... :)

És vannak körülötte azok a kékes fények is. Biztos épp akkor jön vissza a kénköves pokolból. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, azért elég frusztráló látni, hogy pont te, aki a fórumon kétségtelenül a legjobban szereti ezt a sorozatot, hirtelen meginog a hitében. Annak idején a harmadik évad vetítésekor egyáltalán nem kételkedtél a készítőkben, miszerint eddig is értették a dolgukat, csak nem csinálnának semmi olyan nagyon erőltetett dolog. Dave Filoni kihangsúlyozta, hogy Darth Maul nyilvánvalóan meghalt az EPI. végén, George Lucas is direkt úgy csinálta meg a halálát, hogy ne lehessen visszahozni. Továbbá a Comic-Con idején volt róla szó, hogy Savage Opress kapcsán rengeteg a Mortishoz hasonló eseményben lesz majd részünk. Talán egy hasonló bolygó, mint a Mortis, csak az a Sötét Oldal csomópontja lenne. És ott, szerintem Qui-Gon és Shmi mintájára megjelenik majd Darth Maul, mint kísértet és természetesen továbbra is HALOTT. Szóval nyugodjon meg szépen mindenki, nem kell pánikba esni. :)

Szépen megfogalmaztad az én gondolataimat is. :) A logika és az észérvek alapján, nincs okunk pánikra. Egy Mortis-szerű történettel remekül meg lehet oldani a dolgot.

 

Még mielőtt abszolút hülyének néznétek, nyilván nekem sem az volt az álmom, hogy Mault visszahozzák, de még semmi sem konkrét, még bármi lehet, rohadt jól is megoldhatják.... hazudnék ha azt mondanám, hogy nem vagyok kíváncsi a dologra.

Erről szól ez az egész "felhajtás". Az embereket megöli a kíváncsiság (ahogy természetesen engem is), hogy mi is van valójában, az ilyen "He's alive!" cikkekkel csak még inkább próbálják fokozni az emberek érdeklődését, ami üzleti fogásnak nem utolsó.

 

Az 1000. hozzászólásodhoz pedig grat! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shmi és Qui-Gon visszatérése sem volt egy elbaltázott döntés, bár tény, hogy ők ketten a Fiú megtestesülései voltak. Viszont ha végignézed a két képet... Az egyik képen Darth Maul olyan, mint amilyennek lennie kell, míg a másik képen nagyon sovány az arca és hosszúak a szarvai. Vajon miért? Ha feltámadt volna és teljes valójában térne vissza akkor nem változna meg az alakja. Ezek alapján én arra következtetek, hogy Opress egy Mortishoz hasonló bolygón, a Sötét Oldal csomópontján találkozik Maul lelkével, akinek manifesztációja többször is torzulva jelenik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről szól ez az egész "felhajtás". Az embereket megöli a kíváncsiság (ahogy természetesen engem is), hogy mi is van valójában, az ilyen "He's alive!" cikkekkel csak még inkább próbálják fokozni az emberek érdeklődését, ami üzleti fogásnak nem utolsó.

 

Az 1000. hozzászólásodhoz pedig grat! :D

Darth Maul öccsénél pedig csak maga Darth Maul nagyobb reklámfogás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shmi és Qui-Gon visszatérése sem volt egy elbaltázott döntés, bár tény, hogy ők ketten a Fiú megtestesülései voltak. Viszont ha végignézed a két képet... Az egyik képen Darth Maul olyan, mint amilyennek lennie kell, míg a másik képen nagyon sovány az arca és hosszúak a szarvai. Vajon miért? Ha feltámadt volna és teljes valójában térne vissza akkor nem változna meg az alakja. Ezek alapján én arra következtetek, hogy Opress egy Mortishoz hasonló bolygón, a Sötét Oldal csomópontján találkozik Maul lelkével, akinek manifesztációja többször is torzulva jelenik meg.

Szerintem akkor manifesztálódik és azért másmilyen. Tényleg kicsit torz a videóban, de szerintem pár snittel később elnyeri eredeti formáját. Hasonló kialakulásra gondolok mint Opress -nél.

 

Riddick gratula az 1000 -hez. :clap:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Riddick gratula az 1000 -hez. :clap:

 

 

Köszi, innen már nincs megállás... beindultam :D

 

Bár az igaz, hogy 4 hónap híján 6 évbe telt összehoznom ennyi hsz-t :P

 

Ha tartom a tempót 2017-re meglesz a 2000. :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő szöveg aminek a második részét Ody lefordította, engem is a pánik felé sodort egy ideig főleg hogy a hivatalos oldalon jelent meg:

 

""The decision to continue Darth Maul's story was something that came directly from George, and we all agreed that his return needed to be unique, unexpected and revenge filled. We don't know what his outcome will be, and as a fan -- that's exciting."

 

Egy biztos jól beszívatták a rajongókat mert csak fél év múlva derül ki az igazság. Ha Maul élőben hús-vér valójában fog járkálni és harcolni, akkor nálam a TCW azonnal az EU-ba megy át. Újra csak a 6 filmet fogom az igazi sw-nek tekinteni.

 

Viszont lemerem fogadni egy láda sörben, hogy nem fog megvalósulni a feltámadás. Lucas szerintem csak arra gondolt hogy a szellemként hozzák vissza. Egyetértek Kiskósával és Darth Sky-al. Eddig is vigyáztak ezután is fognak.

Aki jól tud angolul írjon egy mailt az sw.com-ra és kérdezze meg pontosan hogyan gondolták a visszatérést. Hátha válaszolnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy emlékszem annak idején "the secrets of Darth Maul will be revealed"-hez hasonló szalagcímekkel reklámozták a Savage Opress trilógiát, aztán alig derült ki róla valami. :D

 

Nekem is hasonló érzéseim vannak, egyszerűen túl ingoványos terület ez ahhoz, hogy bejátsszanak egy olyan dolgot, amely nézők jó részének gond nélkül hazavágják az egész sorozatot. Egy kellemesen misztikus szálban benne vagyok, de egy "Darth Maul visszatér és bosszúra szomjazik" vonulat valószínűleg hangos Noooo-t váltana ki :evil: Minden esetere előre nem ítélkezek, majd ha meglátjuk, mit találtak ki nekünk, minden elválik. Addig meg jót filozofálhatunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod Ody, mégse hiába paráztam.

Fura módon most még se pánikolok, az előzetesek nem győztek meg róla, hogy tényleg feltámad.

Ez vagy egy klón, esetleg egy imposztor lesz. Azt meg el tudom fogadni. Csak azt nem, ha az eredeti karaktert támasztják fel.

Azt hiszem hozzá kell kezdenem az új évadhoz nemsokára, eddig nem sok időm volt rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem milyen sejtetésről beszéltek: az interjúkban világosan megmondják, hogy vissza fog térni méghozzá hús-vér szereplőként. Filoni is azt bizonygatja, hogy milyen szuper hogy valaki akiről azt hitték hogy meghal most vissza lehet hozni, ráadásul ellentétben a régi trilógiás karakterekkel -Ackbar és a többiek- az ő végleges sorsa nem ismert és majd a Clone Warsban lehet kitalálni hogy pontosan mi legyen vele. Még azt is elmondja, hogy Maul most tíz évvel öregebb, tehát nagyon izgi, hogy most milyen meg mi lesz vele.

 

Nem holokron, nem visszaemlékezés. Nincs semmi kétértelműség. Maul él. Ezt mondják a fejesek.

 

Erre a húzásra egyébként úgy általába véve nincsenek jelzők, mint irói húzás annyira szánalmas és minősithetetlen. Mint irtam én természetesen nézni fogom ezután is. Attól hogy van egy-két rész ami katasztrofális nem jelenti azt hogy utána ne tudnának jó részeket csinálni. Ennyi erővel a Downfall of the Droid-nál is abbahagyhattam volna, de akkor lemaradtam volna annyi kiváló SW anyagról amik együttvéve játékidőben legalább egy SW trilógiát tesznek ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor manifesztálódik és azért másmilyen. Tényleg kicsit torz a videóban, de szerintem pár snittel később elnyeri eredeti formáját.

 

Riddick gratula az 1000 -hez. :clap:

 

"Szerintem"? Mikor legutóbb ezt a szót használtam, egy Ody nevű optimista rajongó azt írta, hogy szerinte meg a Föld lapos, de nyilvánvalóan téved. :lol:

 

Bár lehet, hogy pont eltaláltad, de ne használjuk ezt a szót, mert baromi korán van még.

Lemodellezni nyilván kellett. De minden a történeten múlik.

Most Hant idézném: "Legyél már egy kicsit bizakodóbb!"

Nem lesz baj. Frenkie mellett Részemről is áll a láda sör!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem holokron, nem visszaemlékezés. Nincs semmi kétértelműség. Maul él. Ezt mondják a fejesek.

Bocs, de én ezt akkor hiszem el, ha látom. Továbbra is kitartok amellett, hogy csak a nézettségfokozás áll a dolog mögött. A tavalyi Éjnővér-trilógiát is úgy promózták, hogy "minden kiderül". Ehhez képest... finoman fogalmazva sem derült ki olyan sok minden, mint várni lehetett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.