Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Csak a Cartoon Network fogja itthon adni?

 

Bezony,bezony. Hát gondolj bele,csak az rtl az,ami leadná.... De,mivel még a második évadot sem akarták anno, adni (mostmár adják),főleg még hátra lenne nekik a harmadik szezon is,egy olyan "brutális" évadot,mint amilyen a negyedik még 16-os karikával sem adnának....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húsvét hétfő este 18:35!

És minden hétköznap! Tehát valószínű, hogy 4 hét + 2 nap alatt végzünk is!

Mennyire biztos, hogy minden hétköznap új részt adnak? Nem lehet, hogy hétfőn adják a friss részt, a maradék 4 napon pedig ugyanazt ismétlik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony,bezony. Hát gondolj bele,csak az rtl az,ami leadná.... De,mivel még a második évadot sem akarták anno, adni (mostmár adják),főleg még hátra lenne nekik a harmadik szezon is,egy olyan "brutális" évadot,mint amilyen a negyedik még 16-os karikával sem adnának....

Hát az tényleg röhejes, amit arról a TCW epizódról mondott az ORTT. Gondolom most azért adják hétköznap reggel a második évadot, mert nem valószínű, hogy valaki ORTT-s olyankor figyeli az adást.

Az EP3 pedig korhatár nélküli zöld karikával került be a mozikba. Pedig arra tényleg ráfért volna a 16.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az tényleg röhejes, amit arról a TCW epizódról mondott az ORTT. Gondolom most azért adják hétköznap reggel a második évadot, mert nem valószínű, hogy valaki ORTT-s olyankor figyeli az adást.

Az EP3 pedig korhatár nélküli zöld karikával került be a mozikba. Pedig arra tényleg ráfért volna a 16.

 

És melyik volt az az epizód? (én ezen a téren totál nem vagyok képben mert nem nézek tv-t :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod?:lol: Azon mi nem tetszett nekik? :D

Idézem őket...

 

Az ORTT szerint a „korhatár-besorolás szempontjából kritikus motívumnak minősül, hogy epizód első felében mindvégig domináns az intezifikált erőszaktartalom és a katasztrófahelyzet hatására elhatalmasodó félelem. A vizsgálatról szóló határozat szerint a május 9-ei epizód a sorozat többi részénél is erőszakosabb volt, ráadásul mindez öncélú volt, és teljesen háttérbe szorul a történet, például „kevéssé jelennek meg a hadműveletek hátterében lévő motívumok és döntési folyamatok".

 

Az ORTT többek közt erőszakossága miatt kifogásolta azt a jelenetet amelyben Anakin és padawanja az Aida hajóját megtámadó szuperdroidok ellen küzd, vagy azt, amikor az űrhajót vezérlő klónpilótát egy sugárnyaláb megöli. Emellett a testület levele szerint aggályos, hogy „többször mutatnak égő és darabjaira hulló űrhajókat, illetve antropomorfizált lényeket".

 

Ebből különösképpen Aidát emeltem ki, amiből látszik, hogy az ORTT-nél lövésük sincs arról, hogy mit kritizálnak.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézem őket...

 

Az ORTT szerint a „korhatár-besorolás szempontjából kritikus motívumnak minősül, hogy epizód első felében mindvégig domináns az intezifikált erőszaktartalom és a katasztrófahelyzet hatására elhatalmasodó félelem. A vizsgálatról szóló határozat szerint a május 9-ei epizód a sorozat többi részénél is erőszakosabb volt, ráadásul mindez öncélú volt, és teljesen háttérbe szorul a történet, például „kevéssé jelennek meg a hadműveletek hátterében lévő motívumok és döntési folyamatok".

 

Az ORTT többek közt erőszakossága miatt kifogásolta azt a jelenetet amelyben Anakin és padawanja az Aida hajóját megtámadó szuperdroidok ellen küzd, vagy azt, amikor az űrhajót vezérlő klónpilótát egy sugárnyaláb megöli. Emellett a testület levele szerint aggályos, hogy „többször mutatnak égő és darabjaira hulló űrhajókat, illetve antropomorfizált lényeket".

 

Ebből különösképpen Aidát emeltem ki, amiből látszik, hogy az ORTT-nél lövésük sincs arról, hogy mit kritizálnak.

 

Azt a r*hadt élet :lol: Pedig annyi katasztrófa filmet ad le az RTL hogy hihetetlen. Nem értem ezeket komolyan. Aida hajója meg főleg betesz :D Amúgy akkor már Aida Ayla ruháját mér nem kritizálták hogy szexuális hatást gyakorol a kiskorúakra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a rohadt élet :lol: Pedig annyi katasztrófa filmet ad le az RTL hogy hihetetlen. Nem értem ezeket komolyan. Aida hajója meg főleg betesz :D Amúgy akkor már Aida Ayla ruháját mér nem kritizálták hogy szexuális hatást gyakorol a kiskorúakra?

Aayla, könyörgöm. :P Mondjuk abba is igazán beleköthettek volna, de akkor önmagukat minősítették volna vele, hogy képesek voltak szexuális dolgokra asszociálni egy animált karakter láttán. :D Mondanom sem kell, hogy már akkor is idegbajt kaptam emiatt a cikk miatt, sőt, még most is felidegesít, pedig annak már három éve. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aayla, könyörgöm. :P Mondjuk abba is igazán beleköthettek volna, de akkor önmagukat minősítették volna vele, hogy képesek voltak szexuális dolgokra asszociálni egy animált karakter láttán. :D Mondanom sem kell, hogy már akkor is idegbajt kaptam emiatt a cikk miatt, sőt, még most is felidegesít, pedig annak már három éve. :P

 

Jóvanna elírtam :D Akkor most én magamat minősítettem?:P Kajak hülyeség ez a cikk :D De hál isten már nem ORTT van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jóvanna elírtam :D Akkor most én magamat minősítettem?:P Kajak hülyeség ez a cikk :D De hál isten már nem ORTT van.

Nem tudom, csak érzékeltetni akartam, hogy mennyire abszurd lenne, hogy ha még ezt is felhozták volna ebben a cikkben. Mert igaz, ami igaz, egy kicsit talán puccsítósra animálták meg a modelljét, de más dolog az, hogy észreveszem, mint hogy érvként hozom fel. Ennyi erővel minden második nőt meg kéne vádolni emiatt, mert nyári ruhát hord. :D De akkor sem tekintek rá úgy egy animált karakterre, mintha ugyanezt egy élőszereplős sorozatban látnám, bár azon kívül, hogy kinn a pocakja, semmi olyan merész ruhája nincs. :D

 

Nálam az "antropomorfizált lények" veri ki a biztosítékot, de az nagyon. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, csak érzékeltetni akartam, hogy mennyire abszurd lenne, hogy ha még ezt is felhozták volna ebben a cikkben. Mert igaz, ami igaz, egy kicsit talán puccsítósra animálták meg a modelljét, de más dolog az, hogy észreveszem, mint hogy érvként hozom fel. Ennyi erővel minden második nőt meg kéne vádolni emiatt, mert nyári ruhát hord. :D De akkor sem tekintek rá úgy egy animált karakterre, mintha ugyanezt egy élőszereplős sorozatban látnám, bár azon kívül, hogy kinn a pocakja, semmi olyan merész ruhája nincs. :D

 

Nálam az "antropomorfizált lények" veri ki a biztosítékot, de az nagyon. >.<

 

Igaz :). Van olyan szó egyáltalán hogy antropomorfizált?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is, csak nem értem, hogy ez számukra miért érv és hogy miért baj az, hogy antropomorfizáltak.

 

Én se értem ennyi erővel miért nem kötnek bele Tapsi Hapsiba, Mickey egérbe, Donald vagy Dodó kacsába? Tom és Jerry-ről nem is beszélve, akik nem csak antrok, de nagyon is erőszakosan viselkednek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se értem ennyi erővel miért nem kötnek bele Tapsi Hapsiba, Mickey egérbe, Donald vagy Dodó kacsába? Tom és Jerry-ről nem is beszélve, akik nem csak antrok, de nagyon is erőszakosan viselkednek.

 

Múltkor láttam RTL-en Garfieldot, +6-os korbesorolás alatt. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem nem sűrűn foglalkoztat az ORTT... Ezért nézem lassan már minden sorozatomat eredeti nyelven, felirattal (na jó, a Family Guy kivétel, bár azon ritka esetek egyike, ahol a szinkron mérföldekkel jobb az eredetinél). Persze én nem vetem meg a szinkronos TCW (és egyéb sorozat) epizódokat sem - még ha eredeti nyelven jobban is szeretem -, érdekességképp biztos letöltöm és kiírom majd őket. Szerencsére a CN-esekbe még szorult annyi, hogy ne szabotálják ilyen szánalmas indokokkal a szinkront kedvelők örömét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos akkor belevág a cn szinkronnal ma este.

Fájdalom én nem tudom nézni, csak holnap reggel.

Kíváncsi vagyok, hogy tényleg heti 5! résszel megy-e majd, ahogy a műsorájánlóból tűnik?

http://www.cartoonnetwork.hu/show/star-wars-the-clone-wars/tv-guide

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.