Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tényleg jó kis morzsák. Ilyenkor mindig próbálom elhelyezni magamban milyen is lesz majd az évad, az ötödik etap egyelőre nagyon drámainak ígérkezik.

 

 

- El is várom, hogy Maul és Talzin jobban ki legyen bontva! Egyszerűen nem lehet nem észre venni, hogy úgy van megírva az egész, hogy a leglényegesebb mozgató rugókat nem ismerjük.

- Asajj szerintem valamelyik Jedivel fog összekerülni. Az ütne igazán. :)

- Azért nem hiszek Satine halálban, mert az idézetben ott az "édes" szó. :D

- Erre az Onderonra már én is nagyon kíváncsi vagyok! Szerintem ezzel fog kezdődni az évad.

+1

- A celebrationon levetítenek egy epizódot? :o Ezt meg hogy? Várható akkor kamerás verzió. :)

 

Ezen a vetítésen én is meglepődtem, nem rémlik, hogy tavaly lett volna ez időtájt. Más sorozatokból kiindulva (ahol pl. az évadnyitány első 20 perce közszemlére került már hetekkel a premier előtt) számíthatunk camos verzióra.

 

 

- Ha már újabb Jedivel akarják összehozni Asajj-t, Anakin ütne legjobban, a közös múltjuk fényében. Egy Anakin, Obi-Wan, Ventress vs. Maul, Opress párbaj érdekesen hatna. Az utóbbi évadokban bebizonyították, hogy tudják még hova fokozni a párbaj szituációkat. :D

- Satine halálát a múltkor említett párhuzam miatt tartom jónak, persze nem vagyok feltétlen az ellen, hogy életben maradjon. De előbbi esetben a DW hatalomra törése (már ha bekövetkezik) jobban ki tudna teljesedni az elnyomójuk halálával.

- Az Onderonos nyitányban én is reménykedem. A trailer újranézései során egyre biztosabb vagyok benne, hogy ütős lesz, ami jellemző a TCW-s évadkezdésekre. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kezdés mindig akciódús, így az Onderon nagy esélyes, vagy pedig a Mandalore szál. Az első három rész címéből is inkább az tűnik ki, hogy az Onderon lesz a kezdő trilógia. Asajj és Anakin nagyszerű lenne együtt. :D Kaphatnának egy titkos megbízatást. Amúgy pedig szerintem Obit megint elküldik Mandalore -ra. Én azt a szálat várom egyelőre a legjobban az évad elejéről. Már a második évad óta építgetik a Mandalore szálat, úgy érzem most fog a csúcspontra érni. Elég tragikus lesz ha elbukik Satine, mert akkor a pacifista próbálkozásai alapjaiban mállnak szét. Sajnálnám. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Elég tragikus lesz ha elbukik Satine, mert akkor a pacifista próbálkozásai alapjaiban mállnak szét. Sajnálnám. :(

 

 

Én remélem hogy elbukik, az a nő teljesen felforgatta az addigi társadalmi rendet és mandalore-i hagyományokat. :) A pacifisták uralma csak egy kis interregnum lesz Mandalore történetében.(

 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Mandalorei rend amit Vizsla művelt pl. a Carlac -on? Közönséges gyilkosok. Erőszakos, diktatórikus rendszer, mely a hódításra épül. Egy civilizált világban ennek pusztulnia kell, helye nincs. Legalább is szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Mandalorei rend amit Vizsla művelt pl. a Carlac -on? Közönséges gyilkosok. Erőszakos, diktatórikus rendszer, mely a hódításra épül. Egy civilizált világban ennek pusztulnia kell, helye nincs. Legalább is szerintem.

Nem minden mandalore-i olyan, mint Vizsla. Vannak olyanok is, akik a harcos életutat követnek, de nem olyan szélsőségesek, mint a Halálőrség. Úgy tudom volt olyan időszak is, amikor egyes hagyományőrző harcos csoportok harcban álltak a Death Watch-csal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt évad közben vetítették nem? Évad előtt még sose adtak le egész részt szerintem.

De igen, tényleg. >.<

 

Utoljára az sw.com -ra is felkerült a trailer. :D Viszont ez a legjobb minőség, érdemes full képernyős módban nézni.

 

 

Maul és Opres mintha Nal Huttán harcolnának.

 

Én is úgy vettem ki, de már a YouTube verziónál is, mintha lennének ott olyan jellegzetes indák és ez magyarázná a bűnözőket is.

 

Aham. Szóval akkor nem egyértelmű a dolog. Én a Vizsla féle vonalat mélységesen elitélem, és akkor inkább már Satine pacifista rendszerére szavaznék.

A mandaloriak mindig is imádtak harcolni, de van egyfajta becsületkódexük. Imádják a kihívást, a harcot, de csak ha fair, úgymond. Az ártatlanok legyilkolása nem tartozik ezek közé. Mondhatni mind az Új Mandaloriak és mind a Halálőrség szembeköpi a hagyományokat, de méltányolom, amit Satine elérni próbál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak most tűnt fel de úgy látom még senki sem írt róla: 0:55-nél vajon kivel beszélhet Maul arról, hogyha velük egyesítik erőiket akkor mindenkit legyőzhetnek? Ez még érdekesebbé teszi a dolgot. Ja és 1:41-nél azok mik? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még csak most tűnt fel de úgy látom még senki sem írt róla: 0:55-nél vajon kivel beszélhet Maul arról, hogyha velük egyesítik erőiket akkor mindenkit legyőzhetnek? Ez még érdekesebbé teszi a dolgot. Ja és 1:41-nél azok mik? :D

0:55 -nél Opressel beszélhet Maul. 1:41, passz. Állítólag valahol látszik, hogy Opress -nek robot karja van. :o

 

720p -s trailer! Azt a k*rva! :o Döbbenetesen gyönyörű!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés. Lehet aggódni mindenkiért aki nem szerepelt a filmekben. Sugi is nagyon meleg helyzetben van Opressel szemben. Érdemes néhol kockázni. :) Amúgy Maulon némelyik snittben már ruha van.

Azt én is észrevettem és nagyon hülyén hangzik... De megint kíváncsi vagyok rá, hogy oldotta meg deréktól lefelé. Mármint, így elképzelve elég furán állhat egy ruha a robotlábakhoz, főleg azokhoz. Csak derékig tart a ruha? Vagy egy darabig lóg, aztán vége? Vagy van nadrágja is? De az mégis hogy néz ki? A nadrág szára alól egyszer csak előbukkannak a robotlábak? (Pláne azok, amik hátrafelé is hajlanak egy kicsit?) Csizmát nyilván nem fog rá húzni. Akárhogy képzelem is el, az összkép mindig olyan fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Köztársaság nyilván nem küldene rájuk ennyi fejvadászt. Ráadásul állítólag előtérbe kerül a Fekete Nap is, az előzetesben pedig valami bűnözőket vagdalnak a testvérek. Darth Maul pedig az EU-ban meglehetősen a bögyében van a Fekete Napnak, ha megtudják, hogy él, tuti ráküldenek mindent. Vajon Cad Bane is csatlakozik a vadászathoz?

 

Remélhetőleg Sugit láthatjuk késsel harcolni, mert már a második évadban nagy kés akrobatának állították be őt a promókban, aztán egyetlen epizódban kapott prominensebb szerepet, ott sem használta, sőt azóta sem.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyasmi ruhája lesz szerintem mint az EPI -ben a köpennyel. Az teljesen el fogja takarni a robot lábait.

Azokat a lábakat eltakarni... ha sikerül is neki, harcban biztos nem válik előnyére. Én valami ilyesmi kialakításra gondolok, ami az alsó részét illeti, Ep1-féle felsőruházattal (amit a trailerben is láttunk):

maul_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ha már egy az egyben lemásolták a figurát (szarvakat, fénykardot leszámítva), a ruházatért sem hiszem, hogy túl messzire mennének ötletekért.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én remélem hogy elbukik, az a nő teljesen felforgatta az addigi társadalmi rendet és mandalore-i hagyományokat. :) A pacifisták uralma csak egy kis interregnum lesz Mandalore történetében.(

 

 

Én a DW végleges megbukását remélem, de Satine halála belefér, pl Vizslának sikerül átvennie a hatalmat és megöi Satine-t, és erre a mandaloriak 85%-a ellene fordul, és a bukása után visszatérnek arra az útra, amin Satine akarta végig vezetni őket.

 

 

Jó kérdés. Lehet aggódni mindenkiért aki nem szerepelt a filmekben. Sugi is nagyon meleg helyzetben van Opressel szemben.

 

Az Maul volt :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nagyon várom az évadot, szerintem az eddigi legjobb lesz :D Am mit mond Darth Maul?

"We're brothers. The True Lords of the Sith. My serve no one." Ezen kívűl még mond egy monológot, azt nem értem, leírná vki? Már ennek a végében sem vagyok biztos. Szerintem biztos az Onderoni csatával fognak évadot kezdeni.

 

 

Szerkesztve: - zilllosarkany
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nagyon várom az évadot, szerintem az eddigi legjobb lesz :D Am mit mond Darth Maul?

"We're brothers. The True Lords of the Sith. My serve no one." Ezen kívűl még mond egy monológot, azt nem értem, leírná vki? Már ennek a végében sem vagyok biztos. Szerintem biztos az Onderoni csatával fognak évadot kezdeni.

 

 

Az elejét tudom, az utána következőt csak nagyjából... Testvérek vagyunk, a Sith igazi Sötét Urai. Nem szolgálok senkit. (I serve no one, csak hogy grammar nazi legyek.) Utána valami olyasmiről beszél, hogy ha ketten egyesítik az erejüket, akkor Kenobi, a Sith trónkövetelő Dooku és minden ellenségük elbukik majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Nagyon várom az évadot, szerintem az eddigi legjobb lesz :D Am mit mond Darth Maul?

"We're brothers. The True Lords of the Sith. My serve no one." Ezen kívűl még mond egy monológot, azt nem értem, leírná vki? Már ennek a végében sem vagyok biztos. Szerintem biztos az Onderoni csatával fognak évadot kezdeni.

 

 

 

Our combined strength will be rewarded, and Kenobi, the Sith pretender Dooku and all our enemies will fall.= Összefogásunknak meg lesz a jutalma, Kenobi, a Sith-bitorló Dooku és minden ellenségünk el fog bukni.

 

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.