Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi! Ez valódi poszter vagy csak fan munka? :) A kezdési időpont az milyen időzónára vonatkozik? Tudja valaki?

Azt hiszem valódi, de nem vagyok benne biztos :hmm: A kezdési időpont pedig ha minden igaz csendes-óceán nyugati part időzónára vonatkozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Plusz honnan lesz két kardja?

 

 

Hát, én kettőről tudok. Mindkettőnek ugyanolyan kialakítású volt a markolata, csak az egyik fekete, a másik ilyen bronz mintájú, de azt hiszem, hogy a jó minőségű trailerben ez látszik is.

 

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Azt azért jó lenne tudni, hogy mikor várhatjuk majd a részek netre kerülését...

Hát eddig, amíg péntek este kilenckor adták le, helyiidő szerint szombat hajnali négy körül kerültek fel a első gyenge minőségű és a HDTV-s verziók, és leghamarabb délután egy körül a Web-DL-esek, úgyhogy most este fél hétre ill. vasárnap hajnali fél háromra saccolom őket.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ebben a HD verzióban még több érdekességet lehet látni:

00:20-nál ott áll az a droidszerű fószer Dooku mellett 02:25-nél megint ott van, méghozzá az Onderonon.

00:22-nél vörösre festett LAAT/i-k vannak.

01:41-nél a Jedi temetésen ott van Palpatine, Mas Amedda és ha jobban megnézitek a hátsó sorokban számos admirális és hajótiszt.

02:16-nál Wolffee parancsnok is ott van a Coruscanti Gárda tagjaival

02:22 a Twilight utolsó röpte (hacsak nem egy ugyanolyan G-9-es)

03:04-nél Sidious egy dzsungelben?

03:12: Nal Hutta (a nikto őrökből és a HH-87esekből ítélve) a Halálőrség támadása alatt.

:)

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát eddig, amíg péntek este kilenckor adták le, helyiidő szerint szombat hajnali négy körül kerültek fel a első gyenge minőségű és a HDTV-s verziók, és leghamarabb délután egy körül a Web-DL-esek, úgyhogy most este fél hétre ill. vasárnap hajnali fél háromra saccolom őket.

De ez nem jó, mert szerintem átszámolva nálunk szombat hajnali egy óra körül adhatták le az új részt, míg az első verziók ehhez képest 2-3 órával már elérhetőek voltak. Nem is emiatt aggódok igazán, hanem majd a felirat miatt.

 

Hát akárhányadszor nézem meg ezt a trailert csak az jár az eszemben hogy ez lesz a legjobb évad. :D

De a droidostól akkor is félek... :hehe:

Pedig biztos jó lesz. A kis videót érdemes lenne megnézned. :D

 

 

Ebben a HD verzióban még több érdekességet lehet látni:

00:20-nál ott áll az a droidszerű fószer Dooku mellett 02:25-nél megint ott van, méghozzá az Onderonon.

00:22-nél vörösre festett LAAT/i-k vannak.

01:41-nél a Jedi temetésen ott van Palpatine, Mas Amedda és ha jobban megnézitek a hátsó sorokban számos admirális és hajótiszt.

02:16-nál Wolffee parancsnok is ott van a Coruscanti Gárda tagjaival

02:22 a Twilight utolsó röpte (hacsak nem egy ugyanolyan G-9-es)

03:04-nél Sidious egy dzsungelben?

03:12: Nal Hutta (a nikto őrökből és a HH-87esekből ítélve) a Halálőrség támadása alatt.

:)

 

 

Szép összefoglaló!

 

 

 

A temetésen én nem látom Ahsokát. :para:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal az 5. évad már le van "forgatva". De még nem dőlt el a sorsa, ami szerintem önmagáért beszél.

 

Egyébként Ventress ellen már eleve egy karddal küzd, amennyire látni. Lehet, hogy a nő még előtte nyúlta le tőle az egyik fegyvert.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, a Maul-szál folytatásából csak ízelítőt kapunk majd az 1. részben, nem varrják el egyből. A többit az évad későbbi részére tolják. A 2. résztől már az Onderon- és a Clovis-trilógia jön. Aztán gondolom érkezik még a droid-szál és az alvilági látogatás, így máris nagyjából az évad felénél vagyunk. Szerintem a Maul-szál további része is legalább egy trilógia lesz. A cselekmény alapján mozgalmasnak tűnik, 1-2x20 percbe nehéz lenne belesűríteni. De én várok még Talzin kapcsán is legalább 1-2 részt.

 

Egyébként azt olvastam, szinkronizáltak az 5. évadhoz egy olyan Ahsoka-Anakin jelenetet, amit a színészgárda egyik tagja sem hallhatott Ashley-n és Matten kívül. :hmm:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy ahogy írod. Érdekes, hogy a Revival-t előre vették. Egyébként pedig jól gondoltuk, az Onderon szállal kezdődött volna az évad.

 

A Lucasfilmes titkolózás pedig nagyon tetszik! Végre nem teregetik ki az összes lapjukat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.