Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én sem azt mondtam, hogy teljesen analfabéta lenne e téren, hisz mint sith tanítvány ez számára munkaköri előfeltétel volt, amit azóta is csak csiszolgatott, de ő akkoris egy 22 éves kis suhanc volt, amikor "búcsút mondott az apaságnak". Ilyen fiatalon azért felettébb furcsa lenne, ha ekkora hatalom birtokában lenne, és az még furcsább lenne Sidious-tól ha hagyna egy ilyen tehetséget kárba veszni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bane-regények 66,6%-át ismerem, a Sith Hunters nálam körül belül egy szinttel a Holiday Special szintje fölött van komolyanvehetőségben.

 

És addig is ok, hogy Maul nem mutatja meg a hatalmát a legfőbb ellenségeinek, csak az a gond hogy senki másnak sem beleértve minket nézőket is, és ebből nekem az jön le, hogy Georgie fiú nekünk ezzel azt akarta sugallni, hogy Maul tényleg nem több egy duplapengéjű fénykardnál.

És pontosan itt van a kutya elásva. Ez csak a te személyes benyomásod. Hogy is mondta Yoda a Birodalom visszavágban? "El kell feljtened, amit eddig hittél.", igaz? ;) Azt kell nézni, ami előtted van. Maul túlélte, és a dolgok jelenlegi állása szerint egyedül, a saját hatalmára és tudására támaszkodva. És ez a tény bőven bizonyítja, hogy nem csak "egy dupla fénykard" volt.

 

Én sem azt mondtam, hogy teljesen analfabéta lenne e téren, hisz mint sith tanítvány ez számára munkaköri előfeltétel volt, amit azóta is csak csiszolgatott, de ő akkoris egy 22 éves kis suhanc volt, amikor "búcsút mondott az apaságnak". Ilyen fiatalon azért felettébb furcsa lenne, ha ekkora hatalom birtokában lenne, és az még furcsább lenne Sidious-tól ha hagyna egy ilyen tehetséget kárba veszni.

 

Anakin is 22 volt, amikor Mustafaron megnyomorodott, és azt viszont 100%-ra konkrétan tudjuk, hogy neki abszolút semmi tudása nem volt a Sötét Oldalról, vagy legfeljebb annyi, amit a Jedik általában tudtak róla.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Maul egy mellékszereplő volt az EPI -ben. Obi mivel mutatott többet mint Maul az EPI -ben? Max. annyiban, hogy több szövege volt, mégis Obi az egyik legnagyobb figura lett az egész történetben. Maul karakterét pedig most bontják majd ki. Megtudjuk milyen sith lett volna a háború alatt. Az előzetesből az derül ki, hogy furfangos és rohadt jó, de ezzel megvárom a Revival-t. :)

Kenobit nem kellett alaposabban megismernünk, hisz őt már ismertük még mielőtt feltűnt a vásznon, viszont Maulról legfeljebb morzsákat tudtunk. Viszont ami a filmből kiderült az az amit én is mondtam: egy dupla pengéjű fénykard.

 

És pontosan itt van a kutya elásva. Ez csak a te személyes benyomásod. Hogy is mondta Yoda a Birodalom visszavágban? "El kell feljtened, amit eddig hittél.", igaz? ;) Azt kell nézni, ami előtted van. Maul túlélte, és a dolgok jelenlegi állása szerint egyedül, a saját hatalmára és tudására támaszkodva. És ez a tény bőven bizonyítja, hogy nem csak "egy dupla fénykard" volt.

Lehet hogy egy kicsit régimódi vagyok, de szerintem az EU-nak még mindig a filmekben megtörténtekhez kellene igazodnia, és nem mindent összehordania, majd a filmekből nem következő dolgokkal izzadságszagú belemagyarázásokat kreálnia.

Anakin is 22 volt, amikor Mustafaron megnyomorodott, és azt viszont 100%-ra konkrétan tudjuk, hogy neki abszolút semmi tudása nem volt a Sötét Oldalról, vagy legfeljebb annyi, amit a Jedik általában tudtak róla.

Viszont ha a memóriám nem csal, Vadernek azonnal rohantak segíteni a kor legfejlettebb technológiájával, és még így is, nem kis ára lett annak hogy életben maradt.

Mault viszont mindenki lecsokizta, kidobták egy szemétdombra, ahol magának eszkábált szemétből életfenntartó készülékeket, és ahogy látom jobb kondiban van mint valaha.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy egy kicsit régimódi vagyok, de szerintem az EU-nak még mindig a filmekben megtörténtekhez kellene igazodnia, és nem mindent összehordania, majd a filmekből nem következő dolgokkal izzadságszagú belemagyarázásokat kreálnia.

Csak a TCW Lucasnál nem EU. És most nem kell azzal jönni, hogy neked meg az. Erről csak úgy lehet beszélni ha egy platformon vagyunk, de úgy nem, ha mindenki mást tekint alapnak. Csak halkan jegyzem meg, hogy az elő trilógiára pont azt mondták amit most Te a TCW -re. Tényleg meredek a Maul sztori, de el lehet fogadni egy kis belátással. Persze úgy is lehet, hogy nem fogadjuk el csak ne rugózzunk már ezen, ugyanazokat a köröket futva hónapokig. :) Láthatólag nálad majdnem minden harmadik hsz csak Maulról szól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, megmagyarázzák, hogy élte túl, ez remek hír, már kezdtem elveszteni a hitem ebben az ügyben. Sam Witwer nagyon érdekes dolgokat mondott (Te fordítottad le, Ody? Köszi!) és süt róla, hogy kőkemény SW-fan.

 

Maga az alapötlet, hogy Maul él, nem tesz boldoggá (de szerintem közülünk senkit) de nem borítja fel az életem, és Witwer fantasztikusan játszik, arról nem is beszélve, hogy pont Maul modellje sikerült a legjobban a sorozatban! Tehát az eddig látott jelenetei a bűnös élvezet kategóriájában vannak számomra :)

 

Azt nem mondanám, hogy Maul csak egy fénykard, mivel kicsiként imádtam azt a kis apró jelenetet, amikor agresszív fejjel, az Erővel hozzávág vmit a kapcsolóhoz párbaj közben, vagy Obi-Want is pont az Erővel löki a mélybe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet tudok érteni Witwerrel (egyébként kösz a fordítást). Még ha jobban is örültem volna, ha nem bolygatják Mault, el tudom fogadni, és bőven az univerzum keretei közé illeszteni a visszatértét. Nyitott vagyok bármire, annak ellenére, hogy nem nyelek le mindent. A Revivalt és a sztoriszál további részeit csak ilyen hozzáállással lehet 100%-ig élvezni. ;)

 

3 újabb kép a részből, amik emlékeim szerint még nem voltak.

 

tcws5ep1pic7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

tcws5ep1pic6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

tcws5ep1pic8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnét veszed, hogy mester lett belőle Maul megöléséért? Se a filmben, se az EU-ban nem volt ilyenről egy büdös szó se. Maul legyőzése után lovaggá ütötték és megkapta Anakint tanítványnak, de mester nem lett belőle. Nem kell mesternek lenni, ahhoz, hogy valaki tanítványt fogadhasson, erre ékes példa Anakin és Ahsoka esete.

 

"A tanácstól elnyerted a Jedi lovag címet és ez jól van így. De, hgy Skywalkerből padawan legyen és, hogy te legyél a mestere az nincs jól!"

Ez a mondat vitt el a málnásba engem, mert feltételeztem, hogy csak mester fogadhat padawant.

Anakin és Ahsoka esetéig ez így is volt nem?(mozgóképen)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Maul-os szálhoz a magam részéről annyit, hogy szerintem túl van ez tárgyalva... Megalkották annak idején a karakterét olyanra amilyenre és utána jött az ötlet a TCW-be, hogy hozzuk vissza (ami megjegyzem marketing szempontból se utolsó, mert ugyan sokaknak nem tetszik, de beszélnek róla és biztos sokan vannak akik belenéztek a Maul-os részek miatt a sorozatba, pedig amúgy nem követik rendszeresen a TCW-t, de erre kíváncsiak voltak) és akkor most így utólag már belemagyaráznak mindent Maulba... azt is meg lehet magyarázni, hogy miért élte túl, de ugyanolyan könnyen meg lehet magyarázni az ellenkezőjét is :)

Csak fogadjuk el egyszerűen, hogy itt van... Szerintem nem érdemes ezen gondolkozni, mert én speciel ha elkezdek gondolkozni rajta akkor idegesít, viszont úgy egyébként egy teljesen új és roppant érdekes szálat hozott be a sorozatba, úgyhogy csak simán el kell fogadni és akkor még lelkesedni is tudok ezek iránt a részek iránt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a TCW nem EU.

Akkor viselkedjen is úgy! Viszont egy ilyen vissza hozatal még az EU keretein belül is pocsék ötlet, nemhogy egy "filmekkel majdnem egyenrangú" sorozatban.

Gondolom, az nagyon látszik, hogy nem szeretem, amikor az anyagi haszon reményben valaki következetlen dolgokat csinál. :roll:

 

Mellesleg azért beszélek állandóan Maulról, mert hát "nálatok" is egyfolytában ez a téma. Én csak kiegészítem a másik oldal álláspontjával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nabo általában amikor valaki nagy pénzhez jut akkor egyből üzletemberré is válik... Lucasnak volt egy jó ötlete, ami be is jött és próbálja minél jobban kiaknázni... Úgy gondolom, hogy elég sok mindent átdolgozna (azért nem mindent) ha jó anyagi lehetőségeket lát benne, de végül is ő találta ki, megteheti :) Most, hogy így belegondolok marketing szempontból ez a Maul sztori zseniális...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A tanácstól elnyerted a Jedi lovag címet és ez jól van így. De, hgy Skywalkerből padawan legyen és, hogy te legyél a mestere az nincs jól!"

Ez a mondat vitt el a málnásba engem, mert feltételeztem, hogy csak mester fogadhat padawant.

Anakin és Ahsoka esetéig ez így is volt nem?(mozgóképen)

Obi-Wan valójában akkor kapja meg a tényleges Jedi-mester titulust, amikor lovaggá ütik Anakint. Mivel a mester cím elnyerésének követelménye, hogy az illető sikeresen kitanítson egy padawant. Persze az megtévesztő, hogy Obit már az Ep2-ben is Jedi-mesternek szólítják... de Anakin kapcsán a TCW-ben tudjuk, hogy ez nem feltétlen a titulust jelenti, mert a padawant nevelő Lovagokat is leggyakrabban mesternek szólítják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wan valójában akkor kapja meg a tényleges Jedi-mester titulust, amikor lovaggá ütik Anakint. Mivel a mester cím elnyerésének követelménye, hogy az illető sikeresen kitanítson egy padawant. Persze az megtévesztő, hogy Obit már az Ep2-ben is Jedi-mesternek szólítják... de Anakin kapcsán a TCW-ben tudjuk, hogy ez nem feltétlen a titulust jelenti, mert a padawant nevelő Lovagokat is leggyakrabban mesternek szólítják.

 

Mindez addig tetszik nekem, míg egy Luminara Unduli "le nem mesterezi" Anakint.

Hogy Ahsoka nyomja az mondjuk természetes, de amit fent írtam, az nem oké.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindez addig tetszik nekem, míg egy Luminara Unduli "le nem mesterezi" Anakint.

Hogy Ahsoka nyomja az mondjuk természetes, de amit fent írtam, az nem oké.

Obi-Wan-t is mesterezték már az Ep2-ben még a Tanácstagok is.

Obi-Wan-nak egyébként már Anakin lovaggá ütése előtt meg kellett kapnia a "Mester" rangot, hiszen Tanácstagként javasolta, hogy tekintsenek el Anakin esetében a próbáktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wan-t is mesterezték már az Ep2-ben még a Tanácstagok is.

 

Hát ez az! Arra is következtettem, hogy ő biza már mester.

Nem emlékszem olyanra, hogy az ep 2 idején bármely fórum is felizzott volna ezen a kérdéskörön, ebből adódóan arra következtetek, hogy mindenki evidensnek vette, hogy Obi itt már mester. Végülis 10 éve tanította már Anakint.

Míg Anakinról tudtuk, hogy soha nem lett az, mert lovagból sith lett. Jó kis előléptetés.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az! Arra is következtettem, hogy ő biza már mester.

Nem emlékszem olyanra, hogy az ep 2 idején bármely fórum is felizzott volna ezen a kérdéskörön, ebből adódóan arra következtetek, hogy mindenki evidensnek vette, hogy Obi itt már mester. Végülis 10 éve tanította már Anakint.

Míg Anakinról tudtuk, hogy soha nem lett az, mert lovagból sith lett. Jó kis előléptetés.. :D

Hááát igen, elég zavaros ez a mesteresdi. Szerintem van egyrészt a "kisbetűs" mester, aki szimplán olyan Lovag akit azért szólít mindenki mesternek, mert tanítványa van/volt, tehát "tanítómester". Aztán van a "nagybetűs" Mester mint rang, amit egy Lovagnak ki kell érdemelnie, és előfeltétel a Tanácstagsághoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi-Wan-t is mesterezték már az Ep2-ben még a Tanácstagok is.

Obi-Wan-nak egyébként már Anakin lovaggá ütése előtt meg kellett kapnia a "Mester" rangot, hiszen Tanácstagként javasolta, hogy tekintsenek el Anakin esetében a próbáktól.

 

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem jobban zavart, mikor ahsoka a "sky-srác" névvel illette a saját mesterét, szerencsére a sorozat komolyodásával már leszokott róla, és már a jabba gyerekével elsütött pukipoénokat sem kell élveznünk.

De ha már itt nagyon tanakodunk, hogy vajon mi is lehet majd ahsoka veszte, akkor az biztos, hogy ha túl is éli a klónháborúkat, a jó öreg Vader nagyúrnak lesz egy két keresetlen szava hozzá, amiért ilyen debil módon nevezte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor viselkedjen is úgy! Viszont egy ilyen vissza hozatal még az EU keretein belül is pocsék ötlet, nemhogy egy "filmekkel majdnem egyenrangú" sorozatban.

Gondolom, az nagyon látszik, hogy nem szeretem, amikor az anyagi haszon reményben valaki következetlen dolgokat csinál. :roll:

 

Mellesleg azért beszélek állandóan Maulról, mert hát "nálatok" is egyfolytában ez a téma. Én csak kiegészítem a másik oldal álláspontjával.

Ebben van némi igazság.

Az EU-ban Maul "visszatérései" elég egyediek.

Az első "visszatérése" során hasonló robot lábakat kapott és akkor Obi-vannal mérkőzött meg a Tatuinon. Viszont a történetet alapból N-canon (azaz meg sem történt kategóriának szánták) már a megírásakor is.

A második "visszatérése" során három renegát Sötét Jedi, vagy valami hasonló szerzetek "támasztották" fel, hogy megmérkőzzön Darth Vaderrel. Később derült csak ki, hogy az nem az igazi Maul volt, hanem egy úgynevezett doppelganger, azaz kivetülés, vagy látomás. Tehát Vader amikor azzal a Maul-lal küzdött egy olyan élményben volt része, mint Luke-nak A Birodalom visszavágban a dagobahi mocsárban, annál a fánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben van némi igazság.

Az EU-ban Maul "visszatérései" elég egyediek.

Az első "visszatérése" során hasonló robot lábakat kapott és akkor Obi-vannal mérkőzött meg a Tatuinon. Viszont a történetet alapból N-canon (azaz meg sem történt kategóriának szánták) már a megírásakor is.

A második "visszatérése" során három renegát Sötét Jedi, vagy valami hasonló szerzetek "támasztották" fel, hogy megmérkőzzön Darth Vaderrel. Később derült csak ki, hogy az nem az igazi Maul volt, hanem egy úgynevezett doppelganger, azaz kivetülés, vagy látomás. Tehát Vader amikor azzal a Maul-lal küzdött egy olyan élményben volt része, mint Luke-nak A Birodalom visszavágban a dagobahi mocsárban, annál a fánál.

 

Sőt, hát lényegében egy az egyben abból az Obi-Wanos képregényből vették Maul új kinézetét, a wookieen találtok képet Maul oldalán a behind the scenes menüpont alatt, egy az egyben úgy néz ki, mint a revengeben.

 

Am én tudom, hogy milyen logika szerint hozták vissza Mault, egész egyszerű: bemutatják az Ep 1-et 3d-ben, és mindenhol ő lett a fejlécén az sw-termékeken (figurák, legók, stb). Az emberek újra kedvet kapnak a star warshoz, nocsak, itt ez az animációs sorozat, negyedik évad, talán már nem olyan szar, mint az az egészestés film volt 2008-ban. Hoppá, Maul mégse halt meg?

 

És amúgy nem is rossz ötlet az, hogy reflektál az aktuális más star warsos eseményekre. Igenis legyen valami kapcsolata az ep1-gyel, ha épp az megy a mozikban (és amondó vagyok, hogy jobban jártunk így, mint egy jobban kibontakozódó jar jar-szállal), azt kívánom, legyen majd ilyen az ep2-vel kapcsolatban is, talán akkor meg boba fettre fekszenek rá (reméljük jango visszahozása meg se fordul a fejükben), most úgyis más szálak záródnak le, de pl lehetne, hogy boba majd a mandalori páncéllal hirdeti az igét, elvégre oka volt, hogy még nem adták rá a készítők a bountyban. Az egy kollektív rajongói nyálcsorgatás lenne, ebben biztos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sőt, hát lényegében egy az egyben abból az Obi-Wanos képregényből vették Maul új kinézetét, a wookieen találtok képet Maul oldalán a behind the scenes menüpont alatt, egy az egyben úgy néz ki, mint a revengeben.

 

Am én tudom, hogy milyen logika szerint hozták vissza Mault, egész egyszerű: bemutatják az Ep 1-et 3d-ben, és mindenhol ő lett a fejlécén az sw-termékeken (figurák, legók, stb). Az emberek újra kedvet kapnak a star warshoz, nocsak, itt ez az animációs sorozat, negyedik évad, talán már nem olyan szar, mint az az egészestés film volt 2008-ban. Hoppá, Maul mégse halt meg?

 

És amúgy nem is rossz ötlet az, hogy reflektál az aktuális más star warsos eseményekre. Igenis legyen valami kapcsolata az ep1-gyel, ha épp az megy a mozikban (és amondó vagyok, hogy jobban jártunk így, mint egy jobban kibontakozódó jar jar-szállal), azt kívánom, legyen majd ilyen az ep2-vel kapcsolatban is, talán akkor meg boba fettre fekszenek rá (reméljük jango visszahozása meg se fordul a fejükben), most úgyis más szálak záródnak le, de pl lehetne, hogy boba majd a mandalori páncéllal hirdeti az igét, elvégre oka volt, hogy még nem adták rá a készítők a bountyban. Az egy kollektív rajongói nyálcsorgatás lenne, ebben biztos vagyok.

Darth Vader és Grievous esetébe belegondolva Maul visszatérése sem lehetetlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora ez a részlet! :yes: Most már nem Obi f*szával verik a csalánt! De nem ám! Látni akarom, MOST!

 

Akkor viselkedjen is úgy!

Úgy viselkedik. Hasonlóan az EPI-II-III -hoz. Most miért baj ez ha akkor nem volt?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora ez a részlet! :yes: Most már nem Obi f*szával verik a csalánt! De nem ám! Látni akarom, MOST!

 

Ezt hogy érted? Nekem pont az jutott eszembe, hogy megint ő van/lesz sz@rban, pedig a revenge után dőreség megint

csak ketten menni a tesók ellen. És nem hímsoviniszta duma, de megint egy nővel?

 

hát tudjuk is a végét...

 

Egyébként tudom, hogy ha a komplett tanács kivonulna, oda lenne a feszültség.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom ha láttam csoli. És, hogy miért írtam azt amit? Mert itt Obi már felkészülten érkezik a tesókhoz. Amúgy a Jedi rend miért vonulna ki oda amikor így is szorul a t*kük a háború miatt. Alig van létszámuk már erre az egész marhaságra és akkor egy kétes elem ellen mindent feladjanak? Ez nem a szomszédok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Vader és Grievous esetébe belegondolva Maul visszatérése sem lehetetlen.

Vader és Grievous teljesen más eset. Őket a kor legjobb orvosi felszereléseivel várták, rögtön az incidensük után. Viszont Mault nem segítette senki (legalábbis eddig ezt tudjuk) , és ha valahogy túl is élhette a kettévágást és a zuhanást akkor is még ott az a sok hosszú év amit a Lotho Minoron töltött szemétből eszkábált, Erővel összetartott "életfenntartó készülékeken".

 

Úgy viselkedik. Hasonlóan az EPI-II-III -hoz. Most miért baj ez ha akkor nem volt?

Nem emlékszem, hogy a prequelek közül valamelyik film is döntően megváltoztatta volna valamelyik szereplő sorsát csak a pénz miatt, egy izzadságtól bűzlő és logikátlan magyarázattal. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom ha láttam csoli. És, hogy miért írtam azt amit? Mert itt Obi már felkészülten érkezik a tesókhoz. Amúgy a Jedi rend miért vonulna ki oda amikor így is szorul a t*kük a háború miatt. Alig van létszámuk már erre az egész marhaságra és akkor egy kétes elem ellen mindent feladjanak? Ez nem a szomszédok.

 

Az biztos, hogy meg vannak szorulva és eléggé szét vannak szórva az erőik, de az is lehet, hogy úgy gondolják ezt Obi-Wannak kell lerendezni Maul is őt akarta, mint volt asszem a 2. évadba a Bobás szálnál, hogy Windunak kellett mennie... szóval lehet, hogy a Tanácsnál is úgy gondolják, hogy neki is jobb lesz ha "lezárja" ezt az ügyet, bár azt már tudjuk, hogy valószínűleg itt még nem zárja le ;)

"Ez nem a szomszédok" :lol: ez jó volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem emlékszem, hogy a prequelek közül valamelyik film is döntően megváltoztatta volna valamelyik szereplő sorsát csak a pénz miatt, egy izzadságtól bűzlő és logikátlan magyarázattal. ;)

A következő provokációt törlöm. Majd akkor kacaghatsz. Hehehehehe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.