Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sem főcím, sem stáblista nincs, úgy néz ki, a négy részt egyben adják le, reklám megszakítással. De a reklám sem az epizódokhoz igzodik, az előbb pl. a második epizódból volt még kb 3 perc. Most meg még több lesz.

 

Egyébként állati az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd látjuk is. :) Kicsit tartástok magatokban a konkrét véleményt, vagy jobb ha leírjátok egy fájlba amit beszúrhattok ha odaérünk a fordítással. :)

 

És ugye Rajmesz az adott részhez csak az adott részről írtál ugye? Nehogy az legyen, hogy mindent belevettél mert akkor ki fogom törölni.

Nyugi!. Csak az adott részről fogok írni! :D bár nagyon egybevaló az összes, de majd megoldom! :D , de Jézusom... amit én eddig láttam! Még a kezem is remeg miközben ezt írom! Valami hihehetetlen, na de mindegy, megnézem az összes részt, megnézem az elsőnek az elejét, amit nem láttam, és utána írok kommentet az oda illő topicba!

Van még valaki aki nézi most online? (azt hiszem, te Wilde nézed)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sem főcím, sem stáblista nincs, úgy néz ki, a négy részt egyben adják le, reklám megszakítással. De a reklám sem az epizódokhoz igzodik, az előbb pl. a második epizódból volt még kb 3 perc. Most meg még több lesz.

 

Egyébként állati az egész.

Jaja ezt én is észrevettem! Szerintem is a 4. rész után lesz stáblista!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon komoly eddig, azt mondhatom, hogy beváltja a hozzáfűzött reményeket. Volt egy kis visszakacsintás is a 3. évad elejére (ugye ott láthattuk először Kamino-t a sorozatban). Lesz egy új kis hős is, aki sok humort fog majd szolgáltatni, szerintem ő sokaknak a kedvence lesz - nem spoilerkedni akarok, csak kis kedvcsináló.

Amúgy egyszerűbb lenne majd szálanként leírni a véleményemet, mert úgy áll össze a fejembe is, ahogy most nézem, de megpróbálom majd részekre bontani. A stream meg tényleg jól megy, nem akad, nem is rossz a képe, persze ha le lehet szedni HD-ben azért holnap megnézem még egyszer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tévedés! A Jedi idején az első forgatókönyvben Yoda és Obi Wan szellemként harcolt volna az uralkodó ellen.

Ha nem tévedek, nekünk nem az x-edik forgatókönyv marhaságait kellene figyelembe, hanem azt, ami benne van a filmekben, és azokból az jön le, hogy az beszéden, kék szellemként való visszatérésen és az okoskodáson kívül másra nem képesek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem tévedek, nekünk nem az x-edik forgatókönyv marhaságait kellene figyelembe, hanem azt, ami benne van a filmekben, és azokból az jön le, hogy az beszéden, kék szellemként való visszatérésen és az okoskodáson kívül másra nem képesek.

Mást nem mutattak. Azt, hogy képesek-e másra is eddig nem tudtuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem tévedek, nekünk nem az x-edik forgatókönyv marhaságait kellene figyelembe, hanem azt, ami benne van a filmekben, és azokból az jön le, hogy az beszéden, kék szellemként való visszatérésen és az okoskodáson kívül másra nem képesek.

 

No....itt azért nem erről van ám szó! A JW Rinzler féle The Making of the Return of the Jediben szépen minden le van írva. Én megvettem a kiadványt, de elektronikusan is elérhető. Úgy nézett ki a dolog, hogy Yoda és Ben azért nem tudnak segíteni Lukenak, mert a császár blokkolja a létsíkok közötti kapcsolatot, erre utal Obi Wan a kijelentésével, csak ugye változott a forgatókönyv és ebben persze igazad van, de attól még nem lett minden felülírva. Amikor a császár Luke életére tör, akkor valami folytán megtörik az átjárót és kivédik a császár villámait. Egész komolyan le van írva a könyvben, hogyan is működik a dolog, a vonatkozó új TCW epizódban Lucas konzekvensen követte az eredeti elgondolást. Több lapot is be fogok nektek fotózni, csak most pont kimerült a fényképezőm és töltenem kell. Majd a Jedi topikba fogom beszúrni, de ez maradjon itt, mert a Qui Gonos TCW epizódhoz szorosan köthető.

 

Lucas nagyon komolyan felépítette ezt a dolgot, csak a filmben nem jutott mindenre idő...ugyanakkor az EPII-ben már hivatkozott rá, hogy a császár képes valami praktikával elhomályosítani a jedik látását. Vannak olyan képességei, amikre csak utalnak a filmben, de nem fejtik ki. Ez a homályzóna, ami nekünk több féle értelmezésre ad lehetőséget, de attól az még Lucas fejében meglehetősen koherens és ezt a Lucasi vénát a TCW is végig használta.

 

P2106_02__15-02-14_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon komoly eddig, azt mondhatom, hogy beváltja a hozzáfűzött reményeket. Volt egy kis visszakacsintás is a 3. évad elejére (ugye ott láthattuk először Kamino-t a sorozatban). Lesz egy új kis hős is, aki sok humort fog majd szolgáltatni, szerintem ő sokaknak a kedvence lesz - nem spoilerkedni akarok, csak kis kedvcsináló.

 

 

Én arra is kíváncsi leszek, hogy jön ez majd össze Karen Travis TCW könyveivel Egy utalás ugyanis már volt rá (sőt, az egész szál részben arra épül). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na asszem mintha vége lenne...

Nem volt stáblista, pedig a végén szívesen láttam volna azt a feliratot, hogy "dave filoni"... de semmi nem volt. Na összeszedem a gondolataimat!

De, a fenébe is! Ez túl sok volt nekem egyszerre! Nagyon sok a mondanivalóm, de egyszerűen egybefolnyak a dolgok! Ha letöltöttem, akkor részenként külön-külön megnézem, utána tudok véleményt írni, ami amúgy nagyon sok lesz!

Mindenesetre azt tanácsolom, higy ez egy nagyon fontos történet szál, aki nem tud németül, egy picit se, az semmit nem fog érteni belőle, és csak felirattal nézze meg! Megéri megvárni a feliratot!

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőhéten három lesz. A Clovis szál ugye.

Ja, jó, bocsi, tényleg. De nem is tudtam, hogy a colvis 3 részes.

Elcsesztem...wilde linkjéről lemaradtam és csak most látom, hogy online is nézhettem volna.

Gondolom nem lehet visszapörgetni, vagy újranézni az előző műsort a stream-en..

Én is próbáltam, de sajnos nem. :( Bár mondjuk nem sokat próbálkoztam vele. Lehet, hogy valamilyen módon visszalehet nézni.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elcsesztem...wilde linkjéről lemaradtam és csak most látom, hogy online is nézhettem volna.

Gondolom nem lehet visszapörgetni, vagy újranézni az előző műsort a stream-en..

Sajnos nem. :( Bízz benne, hogy hamarosan felkerül a netre. :)

 

Ja, jó, bocsi, tényleg. De nem is tudtam, hogy a colvis 3 részes.

Akkor most már tudod.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó érzés volt hosszú szünet után megint TCW-t nézni. Kicsit ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani, mint a Sherlock esetében, arra is sokat kellett várni, de amíg ott összességében csalódtam, itt egyáltalán nem!

Volt ebbe szinte minden, remek nyitószál volt, ezek után csak annyit tudok mondani "Safaric add el az 5-ös Golf-ot!" :D ja meg annyit, hogy protokoll sechsundsechzig!

Holnap írok egy értékelést is (megpróbálom részenként).

 

A kövi szálból volt egy előzetes közben, a Clovis-os sztori lesz majd, extra képek nagyon nem voltak (vagy legalábbis azon kívül, amit már eddig is láthattunk, a kis űrcsatát, meg Embo "snowboardozását" tekintve).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem feliratonként nyílnak a topikok?

Megnyitottam őket mert van aki már most megnézte. Szerintem itt vagyunk annyira szabálykövetők, hogy egyesével végig tudunk menni a részeken. Egyrészt úgy sokkal jobb, másrészt pedig a feliratnak úgy is időre lesz szüksége, hogy elkészüljön. Egyetértesz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnyitottam őket mert van aki már most megnézte. Szerintem itt vagyunk annyira szabálykövetők, hogy egyesével végig tudunk menni a részeken. Egyrészt úgy sokkal jobb, másrészt pedig a feliratnak úgy is időre lesz szüksége, hogy elkészüljön. Egyetértesz? :D

Én csak akkor tudok rendes véleményt írni, ha letöltöttem, és külön-külön meg tudom majd nézni a részeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy sok mindent nem értettem (még úgy se, hogy a németül állítólag tudó húgom társaságában néztem). A végéért neheztelek egy kicsit, de voltak benne nagyon jó jelenetek és rengeteg kisebb apróság (ep3-as klón pilóta sisak csak hogy egyet mondjak). Bővebben a felirat után nyilatkozok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.