Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Srcácok, nyugi! :) Lesz FullHD-is, nem kell parázni. Jó a kódolása a 720p-s verziónak, nem kásás a kép, egyenletesnek tűnik a bitráta. Ne feledjétek, hogy 2008-ban sima TV rippeket szedegettünk, jóval később jöttek ki a WEB-rippes verziók. Nyilvánvaló, hogy az 1080p lesz a jobb minőség, akinek van rá türelme, kivárja. ;)

 

(Nmagon nincs fertőző torrent, public trackereken pedig a hozzászólásoka alatt oda szokták írni, ha egy torrent veszélyes. A Piratbay ellenőrzi is, gyorsan le is kapják a trójait tartalmazó torrenteket.)

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb testhezálló feladat. :D Valaki tudna gyártani olyan kis előzeteseket mint a tavalyi évben voltak? A lényeg, hogy az elején látható legyen a Netflix logó a végén pedig a LostMission felirat. A preview 1:24 hosszú legyen és lehetőleg a rész elejéről, nem lelőve a nagy poénokat. Ha kész felrakom a youtube -os csatornámra. Vállaja valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akadna egy kérdésem: a Netflixes előzetesben, amiben először láthattuk az ismeretlen részek tartalmát, az első felében felcsendül az Erő-téma, viszont egy olyan verzió, amit nem nagyon ismerek. Valaki tudja, miféle változata az neki?

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb testhezálló feladat. :D Valaki tudna gyártani olyan kis előzeteseket mint a tavalyi évben voltak? A lényeg, hogy az elején látható legyen a Netflix logó a végén pedig a LostMission felirat. A preview 1:24 hosszú legyen és lehetőleg a rész elejéről, nem lelőve a nagy poénokat. Ha kész felrakom a youtube -os csatornámra. Vállaja valaki?

Ha az epizódokat meg tudom etetni a Vegasszal (és persze még senki nem csapott le a feladatra), akkor vállalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy sima kép logó kell?

Az is megoldható, ha nem akarod, hogy mozogjon. Amúgy egy trailer lenne jó - pl. az alanti - amit le tudok tölteni a vincseszteremre, mint egy epizódot. Akkor a traileren szereplő mozgó logót hozzá tudnám vágni a prewievhoz. De ehhez az kell, hogy a trailer az első másodpercétől legalább a logó végéig ott legyen az én gépemen. Végső soron megoldható sima képpel is, de annak a képnek akkor nagy felbontásúnak kell lennie, és persze statikus lesz.

 

Amúgy az Unknownhoz már készen is van, csak nincs a végén a logó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez a kép kicsi, az USA Today oldaláról meg ugyanúgy nem letölthető. De mivel minden probléma megoldható, csak akarni kell, és ha én elhatározom, hogy valamit elérek, akkor azt el is érem, így ezt is megoldottam. :D Küldök egy PM-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, ha már eddig is németül néztem, úgy is fejezem be... Az a finálé állat!!

 

Ígérem, semmi többet nem fogok írni róla, de ezt a szót le kell írnom. Mert majdnem felsikoltottam...

 

 

 

 

Ashoka!!!

 

 

 

 

Ez a Yoda-német király... :)

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, ha már eddig is németül néztem, úgy is fejezem be... Az a finálé állat!!

 

Ígérem, semmi többet nem fogok írni róla, de ezt a szót le kell írnom. Mert majdnem felsikoltottam...

 

 

 

 

Ashoka!!!

 

 

 

 

Ez a Yoda-német király... :)

 

Igen, én is most néztem meg. Hát igen. Remélem nem a sötétebbig sors lesz a végzete! Bár nekem az jött le, igen. :(

Hihetetlenül állat volt a befejezés!

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Használd a spoiler tagot!!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy megbeszéltük múltkor, nem beszéljük meg! :)

 

Mindenesere roppantul sajnálom, hogy vége, most már e tekintetben valóban nincs mit várni. Jó volt ez az évad - megkockáztatom, az egyik legjobb - de egy világ lezárult, hogy jöhessen egy másik.

Igazad van. :) Egyrészt nem kellene kibeszélni, másrészt abban, hogy egy korszak lezárult de a helyére engedhetünk be újakat. Gondolok itt a Rebelsre és az sw7-re. Remélem a Rebels méltó helyettese lesz a TCW-nek. Holnap a fontosabb részeket az összes évadból összeszedem és az egész teljes 6. évaddal újranézem. Biztos, hogy újranézem a 3. évadból a Ventress-Talzin szálat, a 4. évadból a Maul szálat ahogy szintén az 5. évadból a Maul szálat meg az Ashoka szálat no meg a 6. évadot. Ezek biztos benne lesznek, de még találok jó párat. Mondjuk a 2. és az 1. évadra szinte semennyire nem emlékszem így bárki aki tud mondani olyan fontosabb történetszálat ami eme 2 évadban szerepel azt megköszönném. Ja persze, a 3. évadból még megnézem természetesen a Mortis (bocs, ha rosszul írnám) szálat.

De jó napom lesz nekem holbap. :D :D

 

Amúgy, van rá esély arra, hogy a 6. évad lesz szinkronizálva magyarra? Mert hát ugye az eddigi évadok lettek csak azt a CN adta. Na mindegy. Remélem valamijen formában lesz szinkronizálva ami persze el érhető is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg azt sajnálom hogy ilyen borzalmas módon adták le és nem normálisan, hetente egyszer hogy ki lehessen beszélni. Igy megnézte a többség 3 óra alatt ami súlytalanná tette az egészet. Emlékszem milyen jó volt a régebbi évadokat kibeszélni részenként, most meg aki látta egyben a 6. évadot ír ide valamit ,ami elveszi a z élét hogy milyen jó a 6 . évad, mert a többiek még nem látták.

Engem már annyira nem is érdekel. Persze ez nem a ti hibátok, hanem a Super RTL-é meg a netflixé aki leadták egyben.

Én megfogom őket nézni de nem kommentálom mert nincs értelme. A kibeszélés örömét elvették a tv-csatornák.

Így kell totálisan elvenni egy rajongó kedvét mindattól ami Star Wars.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszközöltem néhány változást. Megnyitottam az évadértékelős topikot, amibe az itt lévő pár írást át is raktam. Ezzel párhuzamosan megnyíltak a részek topikjai is mert úgy látom nincs értelme továbbra is zárva tartani őket. A többség tud angolul, így akkor is megnézik ha nincs magyar felirat.

 

Én meg azt sajnálom hogy ilyen borzalmas módon adták le és nem normálisan, hetente egyszer hogy ki lehessen beszélni. Igy megnézte a többség 3 óra alatt ami súlytalanná tette az egészet. Emlékszem milyen jó volt a régebbi évadokat kibeszélni részenként, most meg aki látta egyben a 6. évadot ír ide valamit ,ami elveszi a z élét hogy milyen jó a 6 . évad, mert a többiek még nem látták.

Ezzel sajnos csak egyet tudok érteni. Bár én és még páran biztos lassabban haladunk és írni is fogunk egyesével a részekhez, de így egyben leadva elvették valamilyen szinten az együtt kibeszélés örömét, ami szerintem ennek a sorozatnak egy igen kellemes velejárója. Pedig gondolom tele vannak a részek olyan dolgokkal, amikről napestig lehetne diskurálni mert az SW Saga lényegéhez adnak hozzá, nem is keveset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg inkább örülök annak, hogy volt egy fantasztikus 6. évad a törölt TCW-nek, amiben nem is akármiket dobtak be. Az én kedvem inkább a kesergések rontják el... :roll: Ugyanúgy lehet róla beszélni, sőt, olyan témákat feszeget, ami feléleszthet több régebbi topicot. Erre mi a téma? Mert nem adták le heti egy felvonásban, ettől már nem is érdekes, és amúgy is súlytalan, meg értelmetlen róla beszélni... :pfff: Hát tényleg, attól, hogy az ember megnézi egyben, máris súlytalanná válnak a benne feszegetett, az egész Star Warsra kiható témák. Ezeket valóban nincs értelme kibeszélni, és távolról sem érdekesek. Töröljük is ki a 6. évad topicjait és nyissunk helyette Spongyabob és Hello Kitty topicokat, és felejtsük el azt az apróságot, hogy lehetőségünk van egy olyan sorozat új és minden téren bámulatos epizódjairól beszélni, amit egy éve töröltek.

De tényleg, tök jó feljönni ide reggel lelkesen, markomba olyan Star Wars témákkal, amilyenekhez az ep3 óta nem volt szerencsénk, aztán két poszt alatt simán legyilkoljátok ezt a lelkesedést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem, hogy én gyilkolnám le a lelkesedésedet. Asszem a topikok aktivitásából ez lemérhető. Én egyszerűen csak azt szeretném ha minél többen beszélnénk róla. Szerintem nem is fanyalogtam, csak megjegyeztem egy tényt, ami sajnálatos ugyan, de rögtön hozzá is tettem, hogy én és még páran biztos részenként fogunk haladni. Biztos jó móka lesz így is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, az igazi hangulatgyilkos Frenkie volt, ezzel a kijelentésével: "Engem már annyira nem is érdekel. [...] Én megfogom őket nézni de nem kommentálom mert nincs értelme. A kibeszélés örömét elvették a tv-csatornák. Így kell totálisan elvenni egy rajongó kedvét mindattól ami Star Wars." - ezután már automatikusan hozzácsaptam a rá reagálót. Sorry. :oops:

Pedig b*ssza meg, rohadtul kíváncsi lennék a véleményére, pláne azokban a kérdésekben, amiket az epizódok feszegetnek, mert tudom, hogy ezek számára sem érdektelen dolgok, sőt, korábbi beszélgetéseink alapján iszonyú nagy hatást gyakorolhatnak rá.

 

Én is írok minden epizódba, és bár az utolsó három rész kivételével már végignéztem az évadokat, az első gondolataimat olvashatjátok, mert Worldbe szépen lepötyögtem az epizódok megtekintése után, hogy majd bemásolhassam a topicok megnyitása után. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra a kijelentésére én nem is akartam reagálni. Egyszerűen nem értem a hozzáállását. Én akkor is leírnám a véleményem, ha csak az enyém lenne a topikban. No de bízzunk benne, hogy változik a véleménye. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam dettó az volt mint Dzséjtnél: fellépek, hogy megnézzem, hogy az új részek kapcsán mi a friss agyalás, erre azon megy a sírás, hogy egyben kaptunk egy rakás zseniális új sztorit...

 

Nálam speciel elérték az új TCW részek azt amit már jó ideje semmi: tényleg újra érdekel az SW. Nagyon fel lett adva a labda nem csak a Rebels-nek de az ep.7-nek is. Most kifejezetten várom, hogy újranézzem a legjobb TCW sztorikat és aztán, mivel toplista-b*zi vagyok, írok majd egy top10-et a kedvenc szálaimból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.