Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tetszett, jó volt pedig köztudottan... /innentől csak azok, akik láttak az előzetest/

Spoiler:

JJ ellenes vagyok, de egyáltalán nem volt vele gondom. :D Ötletes volt, jó kis jellemábrázolások, szóval tetszett. Bár biztos én leszek egyedül így vele, de nekem a barlangos rész miatt jobban bejött egy paraszthajszállal az előző. :)

 

Júúújjj és mien jó lesz a köv rész...hát ezt nem fogjátok megtudni, csak ha végig nézitek a részt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok az utolsó két rész történetéhez azt figyelembe véve, hogy a többi résszel ellentétben ez Lucas-tól származott?

( Én személy szerint nem ájultam el, mert sokkal több logikai bukfencet találtam benne mint e régi részekben. )

 

És néztétek ki írta a következő részt (Jedi Crash)? Katie Lucas. Igen, az a Lucas.

Spoiler:

Aki kíváncsi a bolygóra, ahol a Jedi Crash játszódik, az olvassa el a To the Last Man című képregényt (Empire 16-18), amiben Luke gyerekkori barátja (Sunber) kerül hasonló helyzetbe a bolygón mint birodalmi tiszt.

Ja és elég furcsa, hogy az utolsó két részt nem igazán lehet megérteni a webcomicok nélkül (pl ott derül ki hogyan mérgezték meg Anakinékat)

http://starwars.com/clonewars/comic/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam a Star Wars Homing Beacon-ben, hogy a december 22. és január 5. között a starwars.com-on tartott catch up marathon (az első 10 rész leadása) keretében az alábbi nézettségi sorrend alakult ki:

 

1. Ambush

2. Lair of Grievous

3. Rookies

4. Cloak of Darkness

5. Shadow of Malevolence

6. Rising Malevolence

7. Destroy Malevolence

8. Duel of the Droids

9. Bombad Jedi

10. Downfall of a Droid

 

Ez csak akkor jelentene biztosan tetszési sorrendet is, ha tudnánk, hogy csak olyanok nézték meg ekkor, akik már minden részt láttak, ami nagy valószínűséggel nem igaz. De azért közelítőleg a tetszési sorrendre vonatkozó következtetések is levonhatóak. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit szóltok az utolsó két rész történetéhez azt figyelembe véve, hogy a többi résszel ellentétben ez Lucas-tól származott?

( Én személy szerint nem ájultam el, mert sokkal több logikai bukfencet találtam benne mint e régi részekben. )

És néztétek ki írta a következő részt (Jedi Crash)? Katie Lucas. Igen, az a Lucas.

Az adott rész topikjában kifejtem a véleményem erről a történeti szálról. :D Érdekes lesz megtudni, hogy Lucas lánya vajon mit tud letenni az asztalra.

 

Spoiler:

Azok a nagy szemű lények elsőre nem igazán jönnek be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éreztem hogy ezt a részt Lucas írta, nem tudom miért fontos neki Jar Jar folytonos felesleges szerepeltetése, de kicsit neheztelek rá emiatt. Félek mert a második évad majd minden részét Lucas írta és meg is mondom miért.

 

Eddig nekem ez a Clone Wars pont azért tetszik, mert sok kreatív író alkothatott kölönböző ütemű és stílusú történetet, így bizton tudhattam, hogy minden héten egy újabb stílussal fogok megismerkedni. Ha minden részt Lucas fog írni, akkor jönnek az idióta Jar Jar os poénok majd minden részben, mert szemlátomást Lucas szerelmes ebbe a karakterbe.

Szerintem Lucas jól ír, de egy sorozatnál fontos hogy ne váljon monotonná, hogy ne szokjunk hozzá egy kizárólagos író miatt a hangulathoz. Jó ha egy gárda dolgozik rajta, aminek természetesen vezetője vagy részese Lucas, de az hogy ő ír minden epizódot az nem jó.

 

Amúgy ez a két részes story jól sikerült, de sokkal jobb is lehetett volna. Számomra még mindig a Duel of the Droids a nyerő...nem tudom azt ki követte el, de számomra az olyan, mintha egy nagy filmet néznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nekem ez a Clone Wars pont azért tetszik, mert sok kreatív író alkothatott kölönböző ütemű és stílusú történetet, így bizton tudhattam, hogy minden héten egy újabb stílussal fogok megismerkedni. Ha minden részt Lucas fog írni, akkor jönnek az idióta Jar Jar os poénok majd minden részben, mert szemlátomást Lucas szerelmes ebbe a karakterbe.

Szerintem Lucas jól ír, de egy sorozatnál fontos hogy ne váljon monotonná, hogy ne szokjunk hozzá egy kizárólagos író miatt a hangulathoz. Jó ha egy gárda dolgozik rajta, aminek természetesen vezetője vagy részese Lucas, de az hogy ő ír minden epizódot az nem jó.

Egy, ezt a "Lucas szerelmes Jar Jarba" következtetést miből vontad le? Abból, hogy most az ő általa írt két részből egyben jelentős szerepe volt, vagy abból, hogy az ep1-2-3 alatt egyre kevesebb szerep jutott neki, annyira, hogy az ep3-ban már csak háttérkarakter. Mert mind a kettő azt bizonyítja, hogy Lucas nem ragaszkodik olyan nagyon a karakterhez. Mert szerintem ebből a szöges ellentéte jön le.

Kettő, Lucas csak vázlatot írt a második évadhoz, ami alapján az írók megírhatják a történetüket. A vázlat még nem a történet, ezt gondolom te is tudod. Plusz nem beszélve arról, hogy a hangulat változatosságához mennyit ad a rendező személye is, és én még sehol nem hallottam, hogy Lucas rendezné az összeset, de még azt sem, hogy egyet is rendezne. Sőt, ez utóbbi jobban számít, mint az író, mivel ő az előadó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg eszembe jutott, hogy kéne egy olyan Mace Windu centrikus rész, amiben valamilyen küldetés miatt a Sarapinra kellene utaznia, és összeakadna egy Vaapad-al, és mivel ő alkotta meg a Vaapad fénykardstílust (A regény szerint) így kialakulna egy Vaapad Vs. Vaapad küzdelem. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, és két párhuzamot véltem felfedezni az utóbbi két epizódban.

Az elsőben amikor Anakin visszaszerzi a fénykardját, és a kalózok ráfogják a fegyvert, akkor Obi-Wan így félretolja az egyik puska csövét. Ekkor hirtelen Han Solo jutott eszembe, ahogy félretolja az ewok lándzsát.

A másik pedig a 12. rész végén, amikor Jar Jar mondja, hogy "éna megmentegettelek", akkor Anakin ugyanúgy magyarázkodik, hogy nem voltak bajban, mint az előző részben Ahsokának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár kép a 14. epizódból! A spoiler gombra kell rákattintani.

 

Spoiler:

Ha jól tudom ennek a Neimoidiai tábornoknak adja hangját majd George Takei

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.