Ugrás a kommentre

EPVIII spoileres topik


Rog

Ajánlott hozzászólás

A múltkori "kiszivárgott anyag" margójára:

 

 

Gabriel Ayres: "@pablohidalgo - Épp beleütköztem egy "kiszivárgott" Episode 8 scriptbe. Nem olvastam még... meg tudnád erősíteni, hogy valós-e vagy sem? Tartok a spoilerektől."

Pablo Hidalgo: "@PlanetSunset - Baromság. De ne szokjatok hozzá ahhoz, hogy válaszolok az ilyen kérdésekre, mert előbb-utóbb biztos vagyok benne, hogy valami valós is fel fog bukkanni [a kiszivárgott anyagok közt]."

 

Erre még Rian Johnson vicces kedvében rákontrázott:

 

"@pablohidalgo @PlanetSunset - csak hogy tisztázzuk, jelenleg ha a New York Times lehozna egy pletykát, hogy a film elején beúszó szöveg sárga lesz, azt sem erősíteném meg, és nem is cáfolnám." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre még Rian Johnson vicces kedvében rákontrázott:

 

"@pablohidalgo @PlanetSunset - csak hogy tisztázzuk, jelenleg ha a New York Times lehozna egy pletykát, hogy a film elején beúszó szöveg sárga lesz, azt sem erősíteném meg, és nem is cáfolnám." :D

Na ez tetszik! Kb ez a helyzet. Kb ennyire van még korán!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon szimpatikus, ahogy Johnson használja ezeket a tömegkommunikációs eszközöket. :D

Ha továbbolvasol a linken, láthatod, hogy Hidalgo is nagyon durván szívatja az embereket. Egy erőszakos kikényszeríti tőle, hogy írja le, hogy Snoke nem Plagueis, erre ő azt mondja: oké, "Snoke nem Plagueis", leírtam, látod? Majd két bejegyzéssel később: "ahogy azokat a szavakat is leírhatom, hogy "Snoke = Plagueis"... :D

 

Zseniál! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha továbbolvasol a linken, láthatod, hogy Hidalgo is nagyon durván szívatja az embereket. Egy erőszakos kikényszeríti tőle, hogy írja le, hogy Snoke nem Plagueis, erre ő azt mondja: oké, "Snoke nem Plagueis", leírtam, látod? Majd két bejegyzéssel később: "ahogy azokat a szavakat is leírhatom, hogy "Snoke = Plagueis"... :D

 

Zseniál! :D

Ez is nagyon tetszik. Jól nyomják! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb nagy felbontású képek Ahch-To -ról. Hogy én mennyire imádni fogom ezt a bolygót! :clap: Iszonyú hangulatos ez a kis település, bár az Independent úgy harangozza be, hogy ez az első jedi templom. :o Mekkora kontrasztban lenne már ez a hely a Coruscanti létesítménnyel? Az elhelyezkedése pedig pazar.

 

II%20EXCLUSIVE%20S_15.jpg

 

STARWARS1.jpg

 

STARWARS2.jpg

 

STARWARS3.jpg

 

STARWARS5.jpg

 

STARWARS6.jpg

 

STARWARS11.jpg

 

STARWARS12.jpg

 

STARWARS19.jpg

 

Untitled_4.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még azt is el tudom képzelni, hogy az első Jedi tanács itt élhetett. Minden kunyhóban egy tanácstag. Különben miért lenne nyolc kunyhó? Egy mintha nagyobb lenne és szemben helyezkedne el a többivel. Talán abban lakott a legfőbb jedi. Vajon Yoda járt itt?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez tetszetős ötlet. :) Amikor a Jedi-rend még tiszta és érintetlen volt, az első mesterek pedig a lehető legegyszerűbb körülmények között éltek. Nem tudom, hogy Yoda járt-e itt, nekem az az érzésem, hogy ez a helyszín még a kései Jedik előtt is teljesen ismeretlen volt, és sokezer év után Luke volt az első, aki idelátogatott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon izgalmas belegondolni, hogy talán megismerhetjük a Jedik abszolút nulla pontját, azt az időt, amikor kapcsolatba kerültek az Erővel. Ez nem csak a VIII -at de az egész SW -t óriási plusz töltettel ruházná fel (főleg a PT -s jedi korszakot). Remélem erre haladt Rian. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy nem is a szó szoros értelmében kell venni a templom szót, mint mondjuk a coruscanti ziggurat esetében, így simán lehet ez a kis kunyhóegyüttes az első szent helye a Jediknek.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem is járt itt, attól még tudta, hogy a Dagobah-n kunyhószerűséget építsen magának. Jó képek!

Felhőkarcolót vagy várat vajmi nehezen húzott volna ott fel. Annak, hogy Yoda kunyhót épített, inkább ahhoz volt köze, hogy nagyjából hatvan centi magas és egy minden technikai vívmánytól mentes mocsárbolygón élt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felhőkarcolót vagy várat vajmi nehezen húzott volna ott fel. Annak, hogy Yoda kunyhót épített, inkább ahhoz volt köze, hogy nagyjából hatvan centi magas és egy minden technikai vívmánytól mentes mocsárbolygón élt. ;)

Az ő esetében ez nem kifogás. "Tedd vagy ne tedd!" És ő nem tette. Illetve ezt a kunyhót tette. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem is járt itt, attól még tudta, hogy a Dagobah-n kunyhószerűséget építsen magának. Jó képek!

Mintha visszatért volna az itt látható gyökerekhez. Akár tudatos volt akár nem ez szép hasonlat lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.