Ugrás a kommentre

A The Mandalorian sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy hírről nem volt szó csak arról hogy az új bejegyzése "őrült" lesz. És tényleg az :D Szerintem nem érdemes másra várni. Törpe figurákat egyébként nem csak törpék szoktak játszani. Nolte-ra részben a hangja miatt volt szükség. Szerintem ez érdekes. Remélhetőleg lassan a többi bejelentett szinészről is kiderül hogy kit alakitanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nolte-ra részben a hangja miatt volt szükség.

Erre az eshetőségre nem gondoltam, pedig nyilvánvalóan erről lehet szó. A dolog szépséghibája, hogy eddig ezek a lényeg röfögés-szerű hangot adtak ki. Ehhez minek Nolte? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A dolog szépséghibája, hogy eddig ezek a lényeg röfögés-szerű hangot adtak ki. Ehhez minek Nolte? :D 

A hangja, a röfögős orgánuma Favreau -éknak lehet aranyat ér és inkább ilyet csinálnak, mint sem disznók hangjait szerkesztik be. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Erre az eshetőségre nem gondoltam, pedig nyilvánvalóan erről lehet szó. A dolog szépséghibája, hogy eddig ezek a lényeg röfögés-szerű hangot adtak ki. Ehhez minek Nolte? :D 

Gondolom az a saját nyelvük ez meg megtanulta a galaktikus közöst.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ugyanúgy fogják életre kelteni, mint K-2-t és L3-t, vagyis egy ember eljátssza zöld ruhában, aztán az alapján megalkotják a CGI modellt. Már ha nem csak annyiban merül ki a szerepe, mint az ep5-ben. Áll az Executor hídján, majd ücsörög  Cloud City szeméttelepén. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.