Ugrás a kommentre

Aranyfénykard II.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Én az ep.4-re szavaztam. A fejemben az eredeti poszter volt ami nálam az annyira rossz hogy már jó kategória ékes képviselője

Azért ezen Leia milyen szexi, meg Luke is milyen macsó. :D Ennek ellenére nekem nagyon nem tetszik ez a poszter.

 

A jedi nem nyerhet, mert Struzan ide vagy oda, a Birodalom párbaj-jelenete van rajta.

Az ep5-ösén meg a yavini csatában részt vevő TIE-trió. :) Valahogy nagyon összekuszálódtak itt a filmek a posztereken. :)

 

Hát azok után, amit Zoli mesélt erről a poszterről, én álmomban sem szavaztam volna rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszik ez a poszter, Anakin és Obi-Wan párbajával a középpontban és, ahogy hőseink fölé tornyosul Vader alakja, ezzel kvázi "beárnyékolva" őket, előrevetíti a végkifejletet. :clap:

 

Egyébként eddig úgy néz ki, hogy nagyon egy rugóra jár az agyam a többség véleményével, mert mindhárom kategóriában az nyert, akire én is szavaztam, persze a java még hátra van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az EpIV-re szavaztam egyébiránt.

 

Ne feledjük a részek versenyét sem, eddig:

 

EpI: 1 díj

EpII: 1 díj

EpIII: 2 díj

EpIV: 1 díj

EpV: 1 díj

EpVI: 2 díj

 

Dzséjt, lépj ki kérlek a győztes poszter árnyékából, ez nem az EpI. :D Te jössz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep5-ösén meg a yavini csatában részt vevő TIE-trió. :) Valahogy nagyon összekuszálódtak itt a filmek a posztereken. :)

 

Hát azok után, amit Zoli mesélt erről a poszterről, én álmomban sem szavaztam volna rá.

Gondolom. Sok a copy paste. Yoda is egy promókép, nem kizárt, hogy ep 2-es. Padmé egy filmben nem látott törölt jelenetbeli fizimiskával és az említett Windu, aki a fénykarddal csak köpenyben a van a 3-ban és egy sima ep2-es pózolást másolt belőle Struzan a képre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, lépj ki kérlek a győztes poszter árnyékából, ez nem az EpI. :D Te jössz!

Már itt is vagyok, ragyogok.

A következő kategóriával kicsit a csillagok közé emelkedünk, és megnézzük, melyik űrcsata nyerte el a rajongók tetszését a hat filmből. A Legjobb űrcsata kategória jelöltjei tehát:

 

A Kereskedelmi Szövetség uralmát megtörő naboo-i csata

Obi-Wan Kenobi kergetőzése a Fett-családdal a Geonosisi gyűrűjében

A klón háborúk utolsó nagy ütközete, a coruscanti csata

A Lázadók Szövetségének első jelentős győzelmét meghozó yavini csata

A Millennium Falcon körmérkőzése az aszteroidák között a TIE vadászokkal

A Palpatine hatalmának megdöntését elhozó endori csata

 

A címvédő ezúttal a Star Wars Saga eddigi hat részének legnagyobb űrcsatája, a coruscanti csata.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is az EpIV-re szavaztam egyébiránt.

 

Ne feledjük a részek versenyét sem, eddig:

 

EpI: 1 díj

EpII: 1 díj

EpIII: 2 díj

EpIV: 1 díj

EpV: 1 díj

EpVI: 2 díj

 

 

Valóban! Ez is érdekes lehet. De már a poszter győzelm is a film értékét reprezentálja lefogadom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a yavininak jobban örültem volna, de Lando hadicsele és a vágta a II. Halálcsillag bendőjében igencsak látványossá teszi ezt a csatát is. Méltó bukása volt ez a Birodalomnak.

 

Donát kolléga, öné a szó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.