Ugrás a kommentre

Aranyfénykard II.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Én nagyon sajnálnám, ha legalább a kiemelt kategóriáknál nem szerepelnének az animációs sorozatok is. Nem is kellenének külön kategóriák, csak hogy az eddigieknél a TCW és Rebels is játsszon. Nyilván ahol a 6 filmből lehet választani, ott nem kell, de mondjuk a legjobb karakternél tök jó lenne. Pl. Anakin, Maul vagy Tarkin esetében függetlenítsek el attól, hogy a TCW-ben vagy Rebels-ben mik történtek és csak a filmek alapján próbáljak dönteni?

 

@Dzséjt:

Értem, amit írsz, de ez kb. olyan, mintha csak az számítana rendes fórumozónak, aki minden témához hozzászól. Vagy egy videojátéknál csak az a játékos számítana, aki minden egyes apró zugba és fiókba belenéz. Azért nem értem ezt a "felháborodást", mert szerintem semmi extra munkátokkal nem jár, ha nem mindenki teljes szavazólapot küld be. Az meg pláne nonszensz, hogy aki egyáltalán nem is játszik (azaz a teljes játék nem érdekli), az jobb annál, mint aki játszik, de 1-2 kérdéskörnél nem szavaz...

Minden érdemi közvélemény-kutatás, szavazás vagy statisztikagyűjtés lehetőséget ad a "tartózkodásra", ha az adott illető bármilyen okból kifolyólag nem tud vagy akar válaszolni 1-1 kérdésre. Miért ne számítana valakinek a véleménye pl. a legjobb zene kapcsán, csak azért mert a legjobb vizuális effektre nem írt semmit? Muszáj, hogy mindenkit minden kategória ugyanúgy érdekeljen, különben inkább ne is játsszon? Vagy játsszon úgy, hogy ami kevésbé izgatja, ott már nem is gondolja igazán végig a választását? Mert ha tetszik, ha nem, így működik a világ. Maximum nem fogtok tudni róla, mert nem tűnik fel. :) Hozzátenném, hogy már önmagában is elég sok infót hordoz, hogy a kategóriák közül melyek hiányosak általában. Ez sokkal tanulságosabb, ha tényleg kíváncsiak vagyunk az emberek véleményére. ;)

 

Te magad írtad, hogy rengeteg maszk, jelmez vagy jármű szerepel akár csak a 6 filmben is. Örülök neki, ha ezek közül az összes rögtön megvan Neked fejben és simán ki tudod választani belőle a 6 kedvencet, de sajnos nekem ez nem megy. Komolyan veszem a dolgokat, nem kell aggódni. Már a legjobb mellékszereplők vagy női karakterek rangsorolása is alapos végiggondolással jár, pláne azon agyalni, hogy egyáltalán hány űrhajó volt és abból mi kerüljön egy ilyen listára. Kedvenc jelenetet is csak a 3-ból alig tudok választani, nemhogy a teljes Saga-ból. Lehet, hogy gáz, de a női főszereplőknél Donát listájából 4-re rá kellett keresnem, mert ötletem nem volt kiről van szó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nem az esik nehezemre, hogy behasaljak mindenhova 6 random tételt, ami épp eszembe jut, csak ennek ugyan mi értelme van?

Annyi minimum van, hogy minden kategóriában állítottál jelöltet, még ha nem is biztos, hogy mindegyikben a kedvenceidet (amelyik kategória érdekel, legalább azokban igen). Viszont valószínűsíthető, hogy lesz elég lista ahhoz, hogy a végén egy reprezentatív tetszési 6-os alakuljon ki, és egy-egy random összeállított lista ne zavarja az összképet.

 

Nem mellékesen, bennem fel sem merült soha, hogy valaki nem tölti ki rendesen a szavazásokat tekintve, hogy nem kötelező, ha meg foglakozik vele, akkor már rendesen :shocked: Na mindegy, megint többet tudtam meg az emberi hmm... furcsaságokról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De van olyan, ahol nem is lehet 6-ot megnevezni... legjobb űrcsatából pl. csak 4 van, ha csak a filmeket tekintjük (legalábbis én akárhogy számolom, csak ennyi van) Vagy az űrbéli hosszabb üldözéses jelenetek is űrcsaták?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy apró visszajelzés a jelöltállítás kapcsán:

 

A legjobb idegen lényhez olyan nem humanoid karakterek neveit várjuk, akik tudnak gondolkodni (Dexter, Ackbar, Yoda, stb.).

 

Na én meg szimplán beküldtem a kedvenc fajaimat megnevezve... Na majd valamelyik nap utólag javítom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dolgozom a jelöltlistán, de komoly dilemmával találkozom a legjobb jelenet és a legjobb zenei téma kategóriában: legszívesebben minden filmből jelölnék egy-egy jelöltet, mert megérdemelnék, viszont így esetleg kimarad olyan, amelyet végül is jobban kedvelek az összevont rangsorban. Kevés a 6 jelölt... :( A vége persze az lesz, hogy az összevont rangsor szemlélet nyer majd, hiszen ez alapvetően az Aranyfénykard szavazás célja, de már előre sajnálom a kiesett jelölteket. :(

 

Apropó, a legjobb jelmez kategóriába a kosztümöket kell érteni, igaz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dolgozom a jelöltlistán, de komoly dilemmával találkozom a legjobb jelenet és a legjobb zenei téma kategóriában: legszívesebben minden filmből jelölnék egy-egy jelöltet, mert megérdemelnék, viszont így esetleg kimarad olyan, amelyet végül is jobban kedvelek az összevont rangsorban. Kevés a 6 jelölt... :( A vége persze az lesz, hogy az összevont rangsor szemlélet nyer majd, hiszen ez alapvetően az Aranyfénykard szavazás célja, de már előre sajnálom a kiesett jelölteket. :(

 

Apropó, a legjobb jelmez kategóriába a kosztümöket kell érteni, igaz?

Igen, pl. Padmé piros uralkodói ruhája, vagy Darth Vader páncélja, és így tovább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elküldtem.

 

Droidnak ott lettek volna a harci droidok (B1, B2, droidika, kullancsdroid, droid vadászok), pit droidik, pincér droid, egér droid, kínzó droid, kutasz droid stb. (Ezt a droid listát töredéke alatt dobtam össze, mint amennyi időt elszenvedtem a 6 női szereplős listával :D)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értettem, hogy érdemben. Valóban, a Star Wars bővelkedik droidokban, de névtelen tucat droidok hol érnek fel ehhez a kettőhöz, amelyek végig kísérték az eseményeket mind a hat filmben, és szinte ember módjára viselkednek? ;) Én pl. szinte élőlényként gondolok rájuk. Lehetne jelölni sok droidot, persze, de minek? Kizártnak tartom, hogy pl. egy kutaszdroid több szavazatot kapjon, mint ezek/ők. :)

 

R4 más eset, ő még jöhetne, csak nem jutott eszembe hirtelen. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.