Ugrás a kommentre

Aranyfénykard II.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Az ep.7 majd jól megkavarja a dolgokat azzal, hogy már légicsata is lesz ami eddig nem volt. Külön kategóriát igényel majd? Na jó ez korai kérdés.

Biztos kell majd olyan kategória. :) Egyébként a Geonosis -on is volt valamicske légi csata. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.7 majd jól megkavarja a dolgokat azzal, hogy már légicsata is lesz ami eddig nem volt. Külön kategóriát igényel majd? Na jó ez korai kérdés.

Javaslom az "Űrhajók csatája" ketegóriaelnevezést.

Ezesetben egy kalapba kerülnek a légi és űrcsaták. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miközben az EpVI átvette a részek közötti vezetést (3 díj), én gyorsan érkezem is a következő kategóriával, amelyik nem más mint a... LEGJOBB JELMEZ!

 

Jelöltek:

Padmé Amidala ruhakölteményei (Ep1-3)

C-3PO (Ep1-6)

Jango Fett páncélja (Ep2)

Anakin Jedi öltözete (Ep2-3)

Darth Vader páncélja (Ep3-6)

Birodalmi egyenruhák (rohamosztagos, tiszt, őrség) (Ep4-6)

 

A címvédő itt a Darth Vader páncél. C-3PO pedig mint új jelölt került fel a többiek közé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feltartottak, így csak most értem ide :oops: De gyorsan átfutva az eddigieket örülök az eddigi helyezetteknek. :)

 

Nekem a Coruscant a kedvenc bolygóm, örülök, hogy ez nyert. :)

Dettó :) Ennél látványosabb bolygót nem láthattunk, bár szépségben még a Naboo felvehette vele a harcot, de összességében ez a legérdekesebb. :)

 

 

Lássuk hát, melyik űrhajó száguld be elsőként.

 

Kedvenc űrjármű

 

I. Helyezett: Millennium Falcon

 

Hát persze, hogy megvédte a címét a Galaxis leggyorsabb ócskavasa, ami 12 parsec alatt teljesítette a Kessel-futamot és hagyott maga mögött nagy, corelliai cirkálókat. 101 egész ponttal verte le a második helyezettet, a Birodalmi csillagrombolót.

Én is erre az ócskavasra szavaztam. :) Nem vagyok túlzottan fogékony a járművekre, de ez a hajó egy olyan ikon számomra, amit semelyik másik nem tudott felülmúlni.

 

 

Legjobb poszter

 

I. Helyezett: Ep III – Revenge of the Sith

 

Szép ez a poszter, de én mégis az Ep4-es-re szavaztam. :)

 

 

Én az ep.4-re szavaztam. A fejemben az eredeti poszter volt ami nálam az annyira rossz hogy már jó kategória ékes képviselője

Igaz, hogy nem sok köze van a figurák valódi jelleméhez Luke és Leia esetében, de eszméletlen hangulata van. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelmezben továbbra is Vader nagyúré a legjobb szerintem. Ez a jelmez maga a Star Wars volt eddig - persze a jövőt nem tudhatjuk, de stabil helye van a filmtörténetben már így is. :)

 

 

Az űrcsaták űrcsatája a rajongók szerint nem más...

 

Legjobb Űrcsata

 

I. Helyezett: Endori csata

X5cBlKM.jpg

 

Méghozzá 22 ponttal verte meg a korábbi címvédőt, a coruscanti csatát.

Ez nekem is meglepetés. A Coruscant-i csatára voksoltam, látványban az volt a csúcs, és kiváló nyitása az Ep3-nak.

 

 

Wilde-nak ajánlom figyelmébe az alábbi képet: :D

 

3PO1.jpg

Ez egy óriási kép :D Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor az űrből ereszkedjünk alá a felszínre, és lássuk, melyik a rajongók Kedvenc felszíni csatája. Jelöltjeink voltak:

 

Ahol a gunganok megmutatták, hogy az ők nagyereje jobban tudja, naboo-i csata

A klón háborúkat kirobbantó összecsapás, a geonosisi csata

Ahol két lábon járó szőnyegek pofozták le a droidokat, a kashyyyk-i csata

Egy csata, ami egy bazi mély üregben dúlt, az utapaui csata

A Lázadók és a Birodalom közt lezavart legnagyobb felszíni ütközet, a hoth-i csata

Az endori csata, amiben a modern technika összecsap a primitív harceszközökkel

 

A címvédő ezúttal a geonosisi csata. Lássuk, sikerrel védik meg a bogarak - ha már a bolygójuk megvédésével kétszer is befürödtek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon túlértékelt csata, bár piszok hangulatos. Csak nem értem, hogy a Birodalom miért vet be olyan gépeket, amiket egy ember lefuthat, a Lázadók meg miért szórakoznak alul fegyverzett hósiklókkal, amikor vannak X-szárnyúik és Y-szárnyú bombázóik. :hmm:

 

És ezzel átadom a stafétabotot Donátnak. Dobom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.