Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Ami igazából este nálunk. :D

 

De ha jól tudom, karácsony van, így ma nem lesz rész így marad a jövő hét. :)

 

szerk.: az előző heti SWShow ban elbúcsúztak tőlünk, szóval jövőhétre talán így durrantanak egyet... vagy várnak addig, amíg az idegeink kikészülnek. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abba belegondoltatok már, hogy az egész ST története kb. egy évet ölel fel? Szó sincs évtizedes sith elnyomásról és kiépített birodalmi nomenklatúráról. Szerintem valami olyan megoldása lesz a konfliktusnak ami egy új szereplőtől ered, konkrétan az egész lényeges mondanivaló az Egyensúly és az Erő köré fog csoportosulni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez az egy év távolság valóban igaz, akkor e téren minden személyes jóslatomat megdönti a film. Én minimum három de inkább öt évben gondolkodtam eddig (tekintve az Ellenállás szakkör szintűre csökkenését a TLJ végén), hogy legyen idejük felkészülni az Első Renddel való leszámolásra, már ha arra sor kerül persze. Ez az egy év nekem azt jelenti, hogy vagy igen népszerű lett az Ellenállás ügye a galaxis lakói számára és tömegekben csatlakoztak, vagy hogy valami más külsős segítség érkezett nekik a film kezdetére. Még nem olvastam vissza minden fejleményt, szóval tévedhetek, csak reflektálok erre a meglepő hírre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis múltidézés. :D

2016. 01. 03. - 17:53, JakeSully írta:

Tippem a finálére: Ben Solo és Rey Skywalker versus Snoke fővezér :D

 

Áljék itt eme írás az utókor számára, hátha igazam lesz :D:P

Rian a VIII forgatása előtt elolvasta ezt, aztán átírta Snoke szerepét. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke biztos benne lesz valamilyen formában maga Serkis is allandóan titokzatosan nyilatkozik a karakterről persze lehet direkt aztán majd meglátjuk. Valamilyen formába biztos viszontlátjuk én spec. meg örülni fogok neki, ha már RJ volt ilyen rendes és eltette láb alól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://makingstarwars.net/2019/01/star-wars-episode-ixs-snow-salt-or-ash-photos-from-black-park-trailer-might-be-near/

 

Ward is megjegyzi, hogy nagyon hasonlít a Starkiller Base felszínére :D 

 

Arról is ír, hogy a trailer első vágása már létezik elvileg

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

https://makingstarwars.net/2019/01/star-wars-episode-ixs-snow-salt-or-ash-photos-from-black-park-trailer-might-be-near/

 

Ward is megjegyzi, hogy nagyon hasonlít a Starkiller Base felszínére :D 

Nooooooo! :D Remélem nem tesznek bele még egyszer egy bolygó pusztítót. Nagyon gagyi és olcsó húzás lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mark Hamill Londonban van és szakáll nélkül. :D Elvileg vele most forgatnak, ha minden igaz. Ez azt is jelentheti, hogy Luke szakáll nélkül tér vissza, mint Erőszellem? Ja és kamu volt az üvegcsés kép a redditről. :facepalm: Már mindent bevetnek a trollok. :cry:

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.8-ban már volt flashback szóval itt is lehetne. Ráadásul ma már nagyon profin tudják visszafiatalitani a szinészeket, szóval ha lesz szakáll nélküli Luke akkor szerintem egy visszaemlékezésben fogjuk látni. JJ anno eleve le is forgatott az ep.7-hez egy jelenetet, ahol a kis Bent Han és Leia elviszik Luke-hoz a Jedi templomba. Szóval JJ-től nem áll messze a flashback gondolata. Lehet hogy most élni fog vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pletykák is érkeztek, melyek két forgatáson dolgozó embertől származnak. 

 

Mindketten rendkívül elégedettek voltak a látottakkal, még örömkönnyeket is hullattak. :) Azt is megjegyezték, hogy ez a dicséret nem jelenti azt, hogy a rajongók minden vágya viszontlátható lesz a filmben, de úgy tűnik, hogy a Lucasfilm elégedett a filmmel.

A belső reakciókon kívül a ThrowAnother9 elmagyarázta (a szivárogtató), hogy a film hihetetlenül nagy és epikus, még a Star Wars mércével mérve is, és a rajongók meg fognak lepődni. 

A forgatás jelenleg a film harmadik cselekmény szálára összpontosít, tehát még nem fejeződött be a forgatás.

A produkció során egyidejűleg rengeteg mögöttes tartalom is készül, olyan nagy volomenűek is mint a The Secrets of The Force vagy a Director és a jedi.


 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is hosszú film lesz, bár nem hiszem, hogy a TLJ -nél hosszabb lesz majd, majd meglátjuk. :)

 

A címet tippre ebben a hónapban megkapjuk. Mivel a Resistance mid-season trailere ma fog érkezni - és nem lesz állítólag The Star Wars Show - így a héten nem számolok ezzel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D

 

Luke megjelenik Kylo előtt.

Luke: Mondtam, hogy nem szabadulsz tőlem egykönnyen.

Kylo: Nem érdekel. Hamarosan meglesz az Ellenállás főhadiszállásának a helyzete és eltiprom őket örökre.

Luke: Nagyobb az erőm, mint sejtenéd.

Kylo: Mondtam már, hogy nem érdekel. Nem tudsz megállítani.

Luke: Dehogynem. Nagyobb az erőm.

Kylo: Nem-nem. Te egy vénséges öregember vagy, aki azt hiszi azzal hogy megjelenik előttem és máris feladom.

Luke: Hát nem látod? Vert helyzetben vagy. Nagyobb az...

Kylo: Igen, tudom! Már ezerszer mondtad, ma is, meg tegnap is, sőt múlt héten is.

Luke: Én...

Kylo: Tűnj el!!!

Eközben néhány Ren lovag a legfőbb vezér trónja mögött sugdolózik.

1. Ren lovag: Hej, a főnökünk begolyózott!

2. Ren lovag: Ez általában a főgenyák alaptulajdonsága. Hát nem tudtad?

1. Ren lovag: Mit?

2. Ren lovag: Aki egy birodalom uralkodója, a szenilitás képességét elsajátítja. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.