Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egy kép a TLJ után játszódó Galaxy's Edge-ből

Egy park hogyan "játszódhat" bármi után? :D mert a Galaxy's Edge egy Star Wars témájú park lesz, ami éppen építés alatt van, nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de nem egy olyan parkot képzelj el, amiben végigmegy egy kisvasút egy épületen, ami tele van kiállított Star Wars dolgokkal. Itt konkrét sztorit vagy sztorikat játszatnak el színészekkel, ezeknek lehet részese a látogató. Például, a fenti kép alapján, lesz egy birodalmi bázis, amit megtámad a Köztársaság, akkor ott szaladgálni fognak a birodalmi kiskatonák, meg rázkódni a díszlet, meg szikrázni, meg ilyenek. Persze most csak hasra ütöttem, nem ez a konkrét szkennárió lesz, csak ilyesmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Egy park hogyan "játszódhat" bármi után? :D mert a Galaxy's Edge egy Star Wars témájú park lesz, ami éppen építés alatt van, nem? :)

A sztorija fog a TKJ után játszódni, Snoke! A sztorija! :D Elvileg az kánon is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A sztorija fog a TKJ után játszódni, Snoke! A sztorija! :D Elvileg az kánon is.

Érdekesen hangzik. Szóval aki majd ellátogat oda, az úgymond "átélheti" ezt a sztorit? :) tetszik! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt a parkban különböző kalandokban lehet részt venni másrészt az egész úgy van megcsinálva, hogy úgy érezd mintha benne lennél a Star Wars világban. A szálloda is ahol megszállsz lehet hogy mondjuk egy rodiai üzemelteti és neki is megvan a maga háttérsztorija. Amikor belépsz te is választhatsz hogy például melyik oldalon állsz, adnak ruhát is hogy ne lógj ki. De ehhez elkellett helyezni az egész parkot az idővonalban és az ep.8 utáni időszakot választották.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 18. - 8:34, Ody Mandrell írta:

Szintén a Galaxy's Edge-ben van benne a Batuu bolygó, ahova a Falcon ellátogat. Könnyen el tudnám képzelni a IX-be, fantasztikus planéta. Az erdős forgatás miatt még bele is illene a képbe. 

A Batuu a Szövetségek egyik helyszíne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 18. - 8:34, Ody Mandrell írta:

Egy kép a TLJ után játszódó Galaxy's Edge-ből. Elvileg az Ellenállás hadseregét látjuk.

 

tbqotwi4izy11.jpg?width=960&crop=smart&a

Kicsit elsikkadt ez a kép a Galaxy's Edge körbejárása közben, pedig ugye eme attrakció története hivatalosan kánon, és ez a kép nagyon beszédes az ep9-cel kapcsolatban. Merthogy ez itt nem egy kis gerilla alakulat, hanem egy komplett flotta, és nem kis járgányokkal. Eléggé szembetűnő a kép közepét elfoglaló Mon Cala cirkáló, amiből ráadásul van egy másik is, ott lapul az ablak aljánál. Egyértelműen nem MC85-ösök, alakjukat tekintve inkább a lázadás idején használt MC80a-ra emlékeztetnek, bár azok orrán nem voltak hangárak. Könnyen lehet, hogy ezek annak az új varriánsai, teszem azt, MC80b. Akárhogy is, beszédes, hogy két ilyen jellegű hadihajó is van egy ilyen flottában.

Emellett láthatunk még két Nebulon-C-t, és az ablak jobb és bal széléről épp csak kikandikál egy-egy Free Virgillia bunkerrobbantó. Plusz öt MG-100 StarFortress SF-17 is befigyel, meg egy osztagnyi T-70-es X-szárnyú (az egyik gyanúsan a Fekete 1-es) és egy A-szárnyú is megfigyelhető, bár a távolság miatt a típusa nem látható, de több mint valószínű, hogy RZ-2-es.

Szóval ez a kép megerősíti, amit amúgy is sejtettünk: az ep9-ben nem egy elhanyagolható számú ellenálló fog harcolni az Első Rend ellen, hanem egy rendes, szervezett hadsereg. Leia szövetségesei végül összeállnak, és szerintem legalább akkora haderővé növik ki magukat, mint a Lázadók Szövetsége volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azután, hogy a fő sejtből csak kb. pár ember maradt és a Falcon, ez elég szép flotta. Vajon Luke hatására jöttek így össze? Nagyon tetszene ha így lenne. 

 

Ez a free virgilla mit tud és hogy néz ki? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep8-ban láthattad, Holdo hajója, a Ninka ilyen volt, míg üzemanyagát vesztve szét nem lőtték. Amúgy 316,05 méter hosszú, 2 nehéz turbólézerágyú, 4 pontvédelmi lézerlöveg, 3 nehéz plazmabomba és 8 nehéz hadianyag pod van rajta. A minimum legénysége pedig 23 fő.

 

latest?cb=20180303003855&format=original

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új, amennyiben az ep8-ban debütált hajókat még újnak tekintjük, bár azért remélem, az ep9-ben ennél újabbakat is kapunk. :) Például azért remélem, hogy a filmben, ha lesznek is mon cala cirkálók, akkor azok a Raddushoz hasonlóan MC85-ösök lesznek, és nem térnek vissza az MC80-asokhoz. Mert a fenti képen lévők bizony a Home One-ra, nem a Raddusra hasonlítanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Amint írod Jakku azért lehet veszélyes mert Kylo tudja, hogy Rey onnan származik. És persze továbbra is adódna a kérdés, minek mennek vissza? 

Van egy elméletem, de meredek lesz.

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A másik pedig az, hogy Rey Unkar Plattot keresi, hogy megtudja, hogy mi is az igazság a szüleivel kapcsolatban. 

Az EP8-ban történtek miatt szerintem elfogadta hogy a szülei piás nullák voltak. Nem hinném hogy kutat még utánuk.

 

 

Fentebb írtam hogy van egy elméletem. Kicsit meredek lesz elismerem. Mi van ha az Ellenállás a Jakkui obszervatórium segítségével kapcsolatba lép a chissekkel és onnan kapnak katonai segítséget? Akár Thrawn is előkerülhet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Fentebb írtam hogy van egy elméletem. Kicsit meredek lesz elismerem. Mi van ha az Ellenállás a Jakkui obszervatórium segítségével kapcsolatba lép a chissekkel és onnan kapnak katonai segítséget? Akár Thrawn is előkerülhet.

Bár Thrawn megjelenésében nem vagyok biztos (persze Darth Maul és Saw Garrera után semmi sem kizárt), ugyanakkor az obszervatórium felkeresése lehet, hogy nem melléfogás. Elvégre onnan indult el az Első Rend, köze van Palpatine-hoz és a Sith-ekhez is. Ki tudja, milyen titkokat rejt még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Az EP8-ban történtek miatt szerintem elfogadta hogy a szülei piás nullák voltak. Nem hinném hogy kutat még utánuk.

Én is remélem. Az Ep8 szépen lezárta Rey múltját, így én se bolygatnám. De sajna a rendezői székben J.J van, aki kitudja, hogy mit talált ki. :)

 

A chisseket szívesen látnám az EpIX -ben, akár Thrawnnal, akár Ezrával karöltve. Csak sajna én őket egy spin-off filmben előbb képzelem el, mint egy Skywalker történetben, pláne, hogy lezárja a család történetét. De az obszervatórium nekem is tetszene, kitudja mik vannak még ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 22. - 13:48, Dzséjt írta:

Az ep8-ban láthattad, Holdo hajója, a Ninka ilyen volt, míg üzemanyagát vesztve szét nem lőtték. Amúgy 316,05 méter hosszú, 2 nehéz turbólézerágyú, 4 pontvédelmi lézerlöveg, 3 nehéz plazmabomba és 8 nehéz hadianyag pod van rajta. A minimum legénysége pedig 23 fő.

 

latest?cb=20180303003855&format=original

Kicsit jobb minőségben:

 

last-jedi-databank-ninka-2-main-image_01457383.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reddit-em van egy szivárgás ahol egy ember azt állítja részt vett egy  Star Wars Marketing prezentáción ahol a 2019-es projektekről is beszéltek és bemutattak képeket és concept art-t. Sajnos az ember nem igazán jegyzetelt és ezért sok mindent elfelejtett de amire emlékszik azokat megosztotta, Bemásolom az adott információkat a saját topicjában.

 

Episode 9: So plot info was pretty much non-existent here. They only mentioned that it takes place about a year after TLJ. They talked about the culmination of the movie being a battle between Rey and Kylo. The did show a ton or artwork of planets and characters. The said Kylo has his helmet back and that it has been put back together with some kind of red adhesive. It looked kinda cool with the red lines going through it. They also talked about Rey's lightsaber and how it's back and has been reforged. They said the reforge is not shown on screen. There's a new droid. It's name is Dio and it's sort of a sidekick to BB8. It's little and has sort of a cone shaped head, kind of like a megaphone shape if you can picture it. Beyond that it was just a lot of artwork and toy packaging. They mentioned various new planet terrains but the only one I remember was some kind of Jungle planet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha igaz, akkor jujj:

 

- 1 évvel a TLJ után? Ez nekem kevésnek érződik. Ha egy akkora haderő lesz felsorakoztatva, mint azon a GE képen - vagy talán még nagyobb - akkor az az 1 év nekem nagyon szűknek tűnik. Nem gondolom, hogy 5+ év kellene, hogy elteljen a két rész között, de azért számítok egy 2-3 éves ugrásra. (Mondjuk ha igaz az 1 év, akkor az EpI és az EpIX között 77 év fog eltelni, ami ugye tisztelgés lenne az 1977 -es EpIV felé. ;) bocsi, 67 év, számoljunk jól! :P)

- Kylo és a maszka: na most lehet én értem rosszul, de nem azért nem viselte már a TLJ elejétől a maszkját Kylo, mert ezzel kvázi kilépett Vader árnyékából és elindult a saját útját? :hmm: Akkor mi a fenének vesz fel újra maszkot? A Luke -os kalamajka kikezdte a tüdejét, vagy mi? :P Ez ha igaz, akkor nem tetszene, de nagyon nem. :|

- Tehát Rey újracsináltatja a kardot? Egyefene, de jöhetne már az a duplakardos Rey, akit annyian várunk. :hehe:

- BB8 sidekickje tetszetősnek hangzik.

- A dzsungeles bolygó felkeltette az érdeklődésemet. Ha nem olyan erdőség fogad majd, mint az Endor, akkor én már örülni fogok. :D (mondjuk jelenleg attól félek, hogy ez is EpVI copy lesz a bolygók tekintetében: erdős bolygó, sivatagos bolygó és ennyi... eddig a záró részben ezekről tudunk. :)) De a sok helyszín nekem bejönne. Csak legyen benne Naboo. :clap2:

- A Ren lovagoknak nagyon örülök, bár itt úgy érzem, hogy a zárórészre behozni őket nem jó ötlet, de ha már Abrams akarja, jöhetnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

1 évvel a TLJ után? Ez nekem kevésnek érződik. Ha egy akkora haderő lesz felsorakoztatva, mint azon a GE képen - vagy talán még nagyobb - akkor az az 1 év nekem nagyon szűknek tűnik.

Ha a köztársasági hadsereg maradékából áll fel a flotta, akkor egyáltalán nem az. Több év akkor kéne, ha a semmiből építkeznek, de ha össze tudják szedni a haderő maradékát, akkor az pár hónap alatt összejöhet. Az ep7 után az Ellenállás több tagját elküldték, hogy ezen dolgozzon, és valószínűleg Leia is őket hívta. A következő napokban, hetekben, hónapokban a köztársasági haderő túlélői kijuthattak a veszélyes zónákból és Luke tette után egyesülhettek az Ellenállás égisze alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.