Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

Mark Hamill elárulta, hogy még csak ezután forgatja a szerepe nagyrészét. 

 

Info jött egy hatalmas, teknősre hasonlító szörny bábúról is, amit Jules Verne ihletett. Vagyis gondolom valamelyik műve. :)

 

Továbbra is tartja magát a pletyka, hogy karácsonykor kapunk valamilyen betekintést a filmbe, amit először a Disney channelen láthatunk. Egyesek szerint viszont csak a Disney új élményparkját fogják reklámozni. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Szerintem egy ködös jelenet lesz a videóban, majd szép lassan megjelenik Snoke sziluettje, a végén meg begördül a cím :D

Mark Hamill bácsival karöltve :D

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Info jött egy hatalmas, teknősre hasonlító szörny bábúról is

Állitolag jókora tüskék állnak ki a hátából. És valószinüleg valami sárbolygón él, amiről úgy tűnik nem csak nekem de az MSW-nek is a Végtelen történet jutott az eszébe :) Bár azért ilyen nagy nem lesz az ep.9-es. "Csak" 3 méteres lesz.

Képtalálat a következőre: „neverending story turtle”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az MSW beszámol egy mocsári harcról, ami az Ellenállás és az Első Rend csapatai között zajlik. A helyszín a már jól ismert Black Park. 

Használtak köd gépeket is mint az alábbi képen is látszik. 

 

Black-Park-Swamp-Fog.jpg?resize=1024,768

 

Egyszerű akciójelenetekről írnak, az Ellenállás katonái az Endori lázadókéhoz hasonló zöld egyenruhát viseltek, viszont a sisakjuk teljesen más volt, leginkább egy wokkhoz hasonlított. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nem örülnék, ha csak egy év telne el. Így elég kevés lehetőség marad arra, hogy könyvek, képregények játszanak majd Rey-jel, Finn-nel, Poe-val, vagy Kylo Ren-nel. Sőt, az Ellenállás sorozat számára is kisebb lesz a tér, mint reméltem. Kivéve persze akkor, ha az az egy év majdnem olyan eseménydús lenne, mint a Klónháború három éve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Így elég kevés lehetőség marad arra, hogy könyvek, képregények játszanak majd Rey-jel, Finn-nel, Poe-val, vagy Kylo Ren-nel.

De később játszódhatnak történetek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg Kylo Ren karaktere az, akinek a sorsa minden valószínűség szerint lezárul a IX-ben az új szereplők közül. Mondjuk egy évbe is sok sztori sűríthető, és nála viszont Rey-jel ellentétben játszódhat sok sztori a VII előtt is (Rey-jel is lehet olyan könyv, ahogy van is, csak azok erősen limitáltak Jakku-ra). De nehéz elképzelni, hogy a IX után elözönlenék az új trilógia szereplőiről szóló képregények, könyvek a piacot. Szerintem továbbra is marad az OT "revízió", azaz ezen túl is az OT figurái és időszaka fogják dominálni a képregényeket, könyveket, meg persze az aktuális projektek side-sztorijai, pl. a Mandalorian-hoz biztos sokminden fog érkezni majd. Ami viszont szerintem nagy kár, hogy az OT figurái közül csak Leia az, aki akár főszereplőként fel tud tűnni egy ST idején játszódó képregényben, könyvben. Mivel Han és Luke is csak az adott filmre kerül képbe, és a történet végére ki is nyiffannak.

 

Talán szentségtörés, de én most esküszöm, nem bánnám, ha azt a divatos szokást csinálnák az új trilógia záródarabjával, amit a Harry Potterrel, a meg a többi mai fantasyregény-adaptációval. Jó lenne, ha két részre lenne bontva. Így sajnos olyan hamar véget ér!!! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Főleg Kylo Ren karaktere az, akinek a sorsa minden valószínűség szerint lezárul a IX-ben az új szereplők közül. Mondjuk egy évbe is sok sztori sűríthető, és nála viszont Rey-jel ellentétben játszódhat sok sztori a VII előtt is (Rey-jel is lehet olyan könyv, ahogy van is, csak azok erősen limitáltak Jakku-ra). De nehéz elképzelni, hogy a IX után elözönlenék az új trilógia szereplőiről szóló képregények, könyvek a piacot. Szerintem továbbra is marad az OT "revízió", azaz ezen túl is az OT figurái és időszaka fogják dominálni a képregényeket, könyveket, meg persze az aktuális projektek side-sztorijai, pl. a Mandalorian-hoz biztos sokminden fog érkezni majd. Ami viszont szerintem nagy kár, hogy az OT figurái közül csak Leia az, aki akár főszereplőként fel tud tűnni egy ST idején játszódó képregényben, könyvben. Mivel Han és Luke is csak az adott filmre kerül képbe, és a történet végére ki is nyiffannak.

 

Talán szentségtörés, de én most esküszöm, nem bánnám, ha azt a divatos szokást csinálnák az új trilógia záródarabjával, amit a Harry Potterrel, a meg a többi mai fantasyregény-adaptációval. Jó lenne, ha két részre lenne bontva. Így sajnos olyan hamar véget ér!!! :(

 

Annak idején volt erről hír, de természetesen kamu pletyka, de ugye utána egyből jöttek a negatív huszárok,hogy hát miért, szentségtörés meg hasonlók...Pedig amúgy átgondolva tényleg szokatlan, de valahol én még mindig nem nem tartanám olyan rossz dolognak főleg,ha már nagyot akarnak durrantani.

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen. Akkor már akár Rey új rendje is a középpontba kerülhet. Persze még nem tudjuk mi lesz Rey és a többiek sorsa. 

Igen, ez nagyon jó lenne. De ha lesznek olyan karakterek, akik talán meghalnak a IX-ben, akkor velük sajnos már csak keveset tudnak a könyvek és képregények foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 12. 23. - 12:23, Darth Revan9 írta:

Nagyon nem örülnék, ha csak egy év telne el. Így elég kevés lehetőség marad arra, hogy könyvek, képregények játszanak majd Rey-jel, Finn-nel, Poe-val, vagy Kylo Ren-nel. Sőt, az Ellenállás sorozat számára is kisebb lesz a tér, mint reméltem. Kivéve persze akkor, ha az az egy év majdnem olyan eseménydús lenne, mint a Klónháború három éve.

Pedig, ha belegondolsz, hogy a most már legendákhoz tartozó Legacy of the Force könyvek a második galaktikus polgárháború eseményeit mesélik el, ami szűk két évet ölelt fel és ugyanúgy megállja a helyét ez az idő intervallum a három film alatt is.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

Pedig, ha belegondolsz, hogy a most már legendákhoz tartozó Legacy of the Force könyvek a második galaktikus polgárháború eseményeit mesélik el, ami szűk két évet ölelt fel és ugyanúgy megállja a helyét ez az idő intervallum a három film alatt is.  

Igen, de az kilenc könyv volt. Itt a pedig folytatás trilógia csak három film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.