Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon baró a klip és a kép is. :cool:

 

 

Egyre jobban bírom K-2SO-t

Dettó. Szinte azóta csípem mióta először megláttam. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó látni Bail-t, csak az a kontraszt nagy, hogy alig öregedett valamit 20 év alatt, amíg Obi meg vagy 40-et. :D

Hát nézd, Bail az elmúlt éveket helytartóként és szenátorként élte, ha nem egy coruscanti luxusházban, akkor az alderaani királyi kastélyban, szolgák között, a Galaxis legfrankóbb kajáit majszolva, luxusban. Ben meg egy poros kunyhóban a Galaxis közepétől legtávolabbi bolygón, ahol olyan a környezet, hogy még egy kis kertet sem kapálgathatott. Naná, hogy rajta jobban meglátszódik a kor. :D:hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Malbus-Imi-csöves triót nagyon vagánynak érzem. Főleg csöves barátunkat. :cool:

 

 

 

Ha az alábbi Organás poénkodásom esetleg bántó valakiknek akkor az érintettek inkább vegyék úgy hogy sztornóztam számukra. Közben rájöttem hogy egyesek számára valamelyest rosszul esett/eshet.

A lényeg úgyis az hogy én is nagyon bírom Bailt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért valljuk be őszintén, 2 és fél héttel a film előtt, édes keveset tudunk róla. Tavaly az ep7-ről már sokkal több morzsánk volt, ...de most mintha a többségnél az infó-éhség is csoffadtabb lenne. :( én speciel jobban várom, mint a 8-at...

 

Mint már írtam nagyon örülök Organának,bár kicsit jobban elöregesíthették volna. Palpi, Tarkin, Leia, doridok cameójáról tudunk valamit esetleg? nagyon úgy rémlik, hogy nem... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak az MSW-n múlik. Tavaly ők voltak az egyetlenek, akik fel tudták venni a kapcsolatot néhány belsőssel és kiszivárogtattak egy rakás részletet. Ez most nem jött össze, úgyhogy a filmről is kevesebbet tudunk, aminek a magam részéről örülök. Anno úgy ültem be az ep.7-re hogy az összes szálat és fordulatot ismertem. Most viszont a végkifejletet és néhány részletet leszámítva minden újdonság lesz.

 

Persze a bemutató előtti egy hét szokás szerint más lesz: az enciklopédiák, kifestők, mesekönyvek meg a többi merchandising mind kikerülnek a boltokba, onnan meg egyenesen megy a netre az egész. Úgyhogy aki kiváncsi az másfél-két hét múlva spoilerek egész özönével lesz ellátva. Én a magam részéről ebben a szakaszban már hanyagolni fogom a spoileres részleget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez csak az MSW-n múlik. Tavaly ők voltak az egyetlenek, akik fel tudták venni a kapcsolatot néhány belsőssel és kiszivárogtattak egy rakás részletet. Ez most nem jött össze, úgyhogy a filmről is kevesebbet tudunk, aminek a magam részéről örülök. Anno úgy ültem be az ep.7-re hogy az összes szálat és fordulatot ismertem. Most viszont a végkifejletet és néhány részletet leszámítva minden újdonság lesz.

 

Persze a bemutató előtti egy hét szokás szerint más lesz: az enciklopédiák, kifestők, mesekönyvek meg a többi merchandising mind kikerülnek a boltokba, onnan meg egyenesen megy a netre az egész. Úgyhogy aki kiváncsi az másfél-két hét múlva spoilerek egész özönével lesz ellátva. Én a magam részéről ebben a szakaszban már hanyagolni fogom a spoileres részleget.

 

Igaz, de ha jobban belegondolunk, a végkifejletet sem ismerjük, csak nagy vonalakban. Annyit tudunk, hogy a tervrajzok felsugározódtak a Tantive IV-re, és hogy ezt Vader kiszagolta és már is az ep4 elején vagyunk. De hogy mi lett a bátor csapattal, akikről soha többé a későbbiekben nem hallunk semmit, mi lesz Krenoc-el, hogy jön a képe Tarkin stb. fogalmunk sincs....

 

Nem tudom ki hogy van vele, de ennem már most nagyon átértékelte az ep4-et... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy a Lázadó flotta kicsit felpofozza a scarifi birodalmi flottát? Aztán meg a Halálcsillag cafatokra szedi a Lázadó flottát?

 

Nem. Állitólag a konfliktus Vader és Krennic között olyan jellegű, mint Vader és Motti között. Mindkét tiszt a HCS-t isteníti és lebecsüli az Erő hatalmát. Pablo erre gondol. Valószínú Krennic nem ússza meg annyival, mint Motti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Vader apánk helyében kivágnám a diri urat a légzsilipen át az űrbe ha az a pacák nagyon szemét lenne. Az ilyen akció nem passzol a nagyúrhoz nade akkor is úgy tennék. Amúgy az Erős fojtogatást is szívesen megnézném. :evil:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Vader apánk helyében kivágnám a diri urat a légzsilipen át az űrbe ha az a pacák nagyon szemét lenne. Az ilyen akció nem passzol a nagyúrhoz nade akkor is úgy tennék. Amúgy az Erős fojtogatást is szívesen megnézném. :evil:

 

 

A képregényekben (kánon) azért használt zsilipes kivégzést. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pablo szerint ez egy olyan jelenet, amit érdemes újranézni a Rogue One előtt

CyNhCy7UoAA7gs4.jpg

 

Újra néztem megint. Teljesen másként nézem ezt a rész, mint valaha.....

Több okból is fontos lehet....

 

1. Lehet, hogy annak van nagy jelentősége amikor Tagge azt mondja, hogy "amíg ez a támaszpont nem működőképes...." tehát, még mindig nem 100%-os a cucc, és nyilván Palpi sík ideg, hogy már 20 éve ezen rugóznak és még mindig nincs teljesen kész.... nyilván a készenléti állapot kemény viták oka lesz a RO-ban...

 

2. De az is lehet, hogy a szenátus felosztása az ami itt nagyobb jelentőséggel bír, mint gondolnánk. Tán az egyik trailerben látott füstős terem a két vörössel és a(z) (szerintem) éppen valamire leülő Palpatine-val épp ehhez kapcsolódik....

 

3., Most az is beugrott, hogy a fojtogatás is lehet a lényeg. Lehetséges, hogy Vader az uralkodó jóváhagyása nélkül fojtotta meg KRennic-et, ugye bár elég érdekes kéztartással fordul meg a trailerben, ...lehet, hogy valaki épp odaszól neki, hogy: "hé haver, azért ez nem kellett volna, ...a csávó technikai tudása nélkül nem minden csak játék és mese aprajafalván!" - ezért is lesz idegen Tarkin és mondja: "a marakodás nem visz előbbre... stb...."

 

4. No meg amire korábban is gondoltam, ...."veszélyesek az Ön csillagflottájára, de a támaszpontra semmiképpen sem." - mondja a nagypofájú Motti.... lehet, hogy valami rangos tisztnek szétlőtték a csillagflottáját....

 

 

Meg azt sem feledjük el, hogy ez a tanácskozás röviddel azután van, hogy a birodalmi guruk tudomására jutott, hogy megfújták a tervrajzokat.... ez egy válságtanácskozás is lehet....

 

huhh, ..sok minden jut az emberfia eszébe..... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.