Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Miért, te is gyilkolászó Ahsokákról álmodsz? :D

Nem, ennek semmi köze nem volt a Star Warshoz. Valami olyasmiről szólt, hogy volt egy ilyen nagy hatalmú bűnöző vezér, akit valamilyen oknál fogva minden áron meg akartam ölni, hogy bosszút álljak rajta... Valamiért, ez nem igazán derült ki a történetből. (Egyébként az illetőt Mark Pellegrino személyesítette meg. :D) Egy téren akart valamiféle tárgyalást intézni a helyi rendfenntartó erőkkel egy nagy kiterjedésű, nyilvános téren. Én felmentem egy ilyen építkezési területre, ahol épp egy több emeletes házat akartak építeni. Felmentem az X-dik emeletre, leütöttem az ott tartózkodó mesterlövészt és a saját, Magnum távcsöves puskámmal akartam becélozni az illetőt. De valami balul ütött ki a téren, mert a bűnöző hirtelen leugrott a csatornába, a fickó, akivel tárgyalt pedig odaállt a nyílás felé és lőtt lefelé, miközben az embereik egymást lőtték halomra. Néhány perc alatt véget ért az egész és a sajtóban megjelent hogy a bűnözőt és bandáját elintézték, ám egyszer sem láttam, hogy kiemeltek volna egy holttestet a csatornából, ezért gyanakodni kezdtem. Megkérdeztem a tér túloldalán, a park mellett lévő újságosbódéban dolgozó idős asszonyt, hogy mit látott és csak elismételte ugyanazt. Kiderül, hogy a bűnöző az ő nővérének volt a fia. Elmentem a halottkémhez és ott is csak megerősíteni tudták, hogy a bűnöző meghalt, de a holttestét továbbra sem láttam. Azt mondták, hogy van egy testvére. (Akit majd Milo Ventimiglia, a Hősök című sorozat Peter Petrellije alakít.) Hát elmentem megkeresni a testvérét, de nem tudtam hol találjam meg, annak ellenére, hogy valamilyen szinten úgy éreztem ismerem. Elmentem egy ilyen idősek otthonába, ahol tudtam, hogy megtalálhatóm az édesanyját. (Akit szintén egy színésznő, Cristine Rose játszott, de a sorozatban is ő volt Peter Petrelli édesanyja.) Sajnos elkéstem, mert kiderült, hogy néhány napja meghalt szívelégtelenségben, ezért nem tudom megkérdezni a fia hollétéről. Eszembe jutott, hogy az illető sokat jár templomba, gondoltam megkérdem valamelyik atyát, hátha tud valamit. Elmentem a Templom utcába, ahol aztán tényleg volt néhány. Egymás mellett volt egy aprócska román stílusú kápolna hatágú csillaggal a tetején, aztán egy reneszánsz templom, amire rá volt írva, hogy "Református", mellette egy klasszicista templom, ráírva, hogy "Katolikus" a domb tetején pedig egy órási arany kupolás zsinagóga állt. Bementem a református templomba, ahol hamar leesett az atyának hogy abszolút nem hiszek Istenben, ezért csak nagyokat mosolyogtam azon, amiket mondott és "gyökér nélkülinek" nevezett. Sajnos ő sem tudott semmi használhatót mondani, de útközben eszembe jutott, hogy a srác, akit keresek, valójában az idősek otthona mellett lakik. Bementem, de kiderült, hogy a lakást már kiadták és elköltözött. Egyetlen reményem maradt hát, visszaindultam az újságos öregasszonyhoz, de időközben felébredtem és félbe szakadt a történet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ennek semmi köze nem volt a Star Warshoz. Valami olyasmiről szólt, hogy volt egy ilyen nagy hatalmú bűnöző vezér, akit valamilyen oknál fogva minden áron meg akartam ölni, hogy bosszút álljak rajta... Valamiért, ez nem igazán derült ki a történetből. (Egyébként az illetőt Mark Pellegrino személyesítette meg. :D) Egy téren akart valamiféle tárgyalást intézni a helyi rendfenntartó erőkkel egy nagy kiterjedésű, nyilvános téren. Én felmentem egy ilyen építkezési területre, ahol épp egy több emeletes házat akartak építeni. Felmentem az X-dik emeletre, leütöttem az ott tartózkodó mesterlövészt és a saját, Magnum távcsöves puskámmal akartam becélozni az illetőt. De valami balul ütött ki a téren, mert a bűnöző hirtelen leugrott a csatornába, a fickó, akivel tárgyalt pedig odaállt a nyílás felé és lőtt lefelé, miközben az embereik egymást lőtték halomra. Néhány perc alatt véget ért az egész és a sajtóban megjelent hogy a bűnözőt és bandáját elintézték, ám egyszer sem láttam, hogy kiemeltek volna egy holttestet a csatornából, ezért gyanakodni kezdtem. Megkérdeztem a tér túloldalán, a park mellett lévő újságosbódéban dolgozó idős asszonyt, hogy mit látott és csak elismételte ugyanazt. Kiderül, hogy a bűnöző az ő nővérének volt a fia. Elmentem a halottkémhez és ott is csak megerősíteni tudták, hogy a bűnöző meghalt, de a holttestét továbbra sem láttam. Azt mondták, hogy van egy testvére. (Akit majd Milo Ventimiglia, a Hősök című sorozat Peter Petrellije alakít.) Hát elmentem megkeresni a testvérét, de nem tudtam hol találjam meg, annak ellenére, hogy valamilyen szinten úgy éreztem ismerem. Elmentem egy ilyen idősek otthonába, ahol tudtam, hogy megtalálhatóm az édesanyját. (Akit szintén egy színésznő, Cristine Rose játszott, de a sorozatban is ő volt Peter Petrelli édesanyja.) Sajnos elkéstem, mert kiderült, hogy néhány napja meghalt szívelégtelenségben, ezért nem tudom megkérdezni a fia hollétéről. Eszembe jutott, hogy az illető sokat jár templomba, gondoltam megkérdem valamelyik atyát, hátha tud valamit. Elmentem a Templom utcába, ahol aztán tényleg volt néhány. Egymás mellett volt egy aprócska román stílusú kápolna hatágú csillaggal a tetején, aztán egy reneszánsz templom, amire rá volt írva, hogy "Református", mellette egy klasszicista templom, ráírva, hogy "Katolikus" a domb tetején pedig egy órási arany kupolás zsinagóga állt. Bementem a református templomba, ahol hamar leesett az atyának hogy abszolút nem hiszek Istenben, ezért csak nagyokat mosolyogtam azon, amiket mondott és "gyökér nélkülinek" nevezett. Sajnos ő sem tudott semmi használhatót mondani, de útközben eszembe jutott, hogy a srác, akit keresek, valójában az idősek otthona mellett lakik. Bementem, de kiderült, hogy a lakást már kiadták és elköltözött. Egyetlen reményem maradt hát, visszaindultam az újságos öregasszonyhoz, de időközben felébredtem és félbe szakadt a történet. :D

 

Mintha láttam volna egy filmet :D:hmm:

 

Amúgy komoly álmaid vannak, nekem ennél azért egyszerűbbek: Mindenki zombi lett, én a túlélők között vagyok, összálltunk egy csoportba és megy az írtás. Olyan badass vagyok benne hogy sajnálom mikor felébredek. De hál istennek gyakran visszatérő álmok közt van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha láttam volna egy filmet :D:hmm:

 

Amúgy komoly álmaid vannak, nekem ennél azért egyszerűbbek: Mindenki zombi lett, én a túlélők között vagyok, összálltunk egy csoportba és megy az írtás. Olyan badass vagyok benne hogy sajnálom mikor felébredek. De hál istennek gyakran visszatérő álmok közt van :D

Ritkán álmodok, de ha igen, akkor az többnyire ilyen filmszerű és hosszú. Mondjuk a tiédet sem nevezném rossznak, szerintem van abban valami eufórikus érzés, amikor szétloccsantod egy zombi agyát közelről egy sörétes puskával. :D Áhhh, hiányzik a Left 4 Dead. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ritkán álmodok, de ha igen, akkor az többnyire ilyen filmszerű és hosszú. Mondjuk a tiédet sem nevezném rossznak, szerintem van abban valami eufórikus érzés, amikor szétloccsantod egy zombi agyát közelről egy sörétes puskával. :D Áhhh, hiányzik a Left 4 Dead. :lol:

 

Hogyne :D Bár álmaimban én mindig pisztollyal nyomulok de tök fasza érzés ahogy fejbelövöm a zombit, és meg se várom hogy elesik máris rántom a célzót a másikra és bumm :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van aki nem örül az ajándékának :D

Néhol már fetrengtem :lol:

 

http://www.mommo.hu/media/Gyerek_reakciok_a_legszrabb_ajandekokra

 

Bár ebben a kategóriában ez a csúcstartó :D

http://www.youtube.com/watch?v=yK4zCSXA9co

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie egy neked való vicc. :D Ágki Te ne olvasd el. :P

 

Az apa, 2 lánya és 1 fia ülnek az asztalnál! Megszólal az apa:

- Kislányom mi a baj???

- Lezbi vagyok apám

- Megkérdi a másik lányt is!

- Kislányom mi a baj???

- Lezbi vagyok apám..

Erre az apa elég ideges lesz és felkiált: hát ebben a házban senki sem szereti a f*szt!?

Megszólal a fiú:

- De igen, én szeretem

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrégiben egy magyar és egy japán cég nyolcevezős versenyt rendezett a Dunán. A verseny előtt mindkét csapat keményen edzett, hogy a lehető legjobb teljesítményt érjék el. Mikor eljött a nagy nap mindkét csapat tagjai nagyon jó formában voltak, mégis a japánok nyertek 1 km-es előnnyel.

A vereség igen érzékenyen érintette a magyar csapatot, teljesen mélypontra kerültek. A felső vezetés úgy döntött, feltétlenül kideríti a megsemmisítő vereség okát, ezért rögtön létrehoztak egy bizottságot, hogy kivizsgálják az esetet. Hosszas elemzés után kiderítették, hogy a japánoknál heten eveztek, s egy ember kormányzott, míg a magyar csapatnál egy ember evezett és heten kormányoztak. A felső vezetés erre rögtön igénybe vette egy tanácsadó cég szolgálatait, s arra kérte őket, készítsenek tanulmányt a magyar csapat struktúrájáról.

Jelentős költségek árán néhány hónap múlva a tanácsadó cég

arra a következtetésre jutott, hogy a magyar csapatban túl sokan kormányoztak és túl kevesen eveztek.

A japánokkal szembeni következő vereséget elkerülendő megváltoztatták a csapat felépítését. Most négy kormányos volt, két főkormányos, egy kormányigazgató s egy ember evezett. Ezenkívül teljesítmény-értékelési rendszert vezettek be az evezősnél, hogy nagyobb teljesítményre ösztönözzék. "Bővítenünk kell evezősünk feladatait és nagyobb felelősséggel kell felruházni."

A következő évben a japánok nyertek, immáron 2 km-es előnnyel. A vezetés elbocsátotta az evezőst rossz teljesítménye miatt, a csónakot eladta és leállított mindenféle további beruházást az evezést illetően. A tanácsadó céget dicsérettel illette, a megtakarított pénzt pedig szétosztotta a menedzsment tagjai közt.

 

 

Pont ilyenekbe kell belebotlanom. .D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Discoban:

- Hű, az anyját, mekkora bicepsz! Mit szedsz?

- Belépőt, köcsög!

 

Gyónás:

Egy férfi, akit nagyon bántott a lelkiismeret, elment a templomba, hogy meggyónja bűneit. Bemegy a gyóntató székbe, és elkezdi mondani:

- Atyám, én súlyosan vétkeztem.

- Mondd csak el, fiam, hogy mit tettél, Isten majd megbocsát. - feleli a pap.

- Van egy hűséges barátnőm már három éve, de még semmi komoly dolog nem történt köztünk. Tegnap elmentem hozzájuk, de senki nem volt otthon, csak a nővére. Kettesben voltunk, beszélgetni kezdtünk, aztán...hát... lefeküdtünk egymással.

- Ez bizony hiba volt, fiam, de szerencséd, hogy meggyóntad.

- Történt még más is...A múlt héten elmentem a barátnőm munkahelyére, és senki nem volt bent az irodában, csak egy kolléganője. Vele is lefeküdtem.

- Hát ez már tényleg súlyos vétek. Ezért vezekelned kell.

- Ez még nem minden. A múlt hónapban meglátogattam a lány rokonait. Senki nem volt otthon, csak a nagynénje. Vele is lefeküdtem. Atyám..., atyám!

A férfi hirtelen észrevette, hogy a pap nincs a gyóntató székben.

- Atyám! Hová ment?

Elkezdte körbejárni a templomot, minden pad alá benézett, végül az orgona alatt találta meg a papot, meglapulva a sarokban.

- Atyám, miért bújt be oda?

- Ne haragudj, fiam, de miközben hallgattalak, rájöttem, hogy senki más nincs a templomban rajtam kívül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.