Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Jó kis reklám. :D

Lehet, hogy figyelmetlen voltam, de én nem láttam sehol utalást, a látványon kívül, hogy ez Budapest. :) Enélkül pedig lehet, hogy csak mi, magyarok tudjuk. :D

 

 

Van egy csomó Liptonos reklám a youtube-on Hugh Jackmannel. Mind aranyos, de nekem ez jön be a legjobban.

 

Én is szeretem ezeket a reklámokat, főleg, mert enélkül sosem derült volna ki, milyen jól táncol. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Esetleg ha valakit érdekel, hogy melyik jelenetben mit láttunk:

 

-Az elején Jackman a józsefvárosi Festetics palotából jön ki (annak idején mikor az Országgyűlés átköltözött Pozsonyból Pestre, akkor a magyar nemesi családok is építettek ide saját rezidenciákat. A videó elején is látható Festetics palota volt az első. Egyébként közvetlenül a Nemzeti Múzeum mögött van) A rajongó még itt a Pollack Mihály téren veszi őt észre de aztán ugrunk.

 

-Amikor egy utcában fut háttérben egy templom tornyaival, az a Henszlmann Imre utca a belvárosban. A háttérben lévő Egyetem téri templom volt Pest legmagasabb temploma amig el nem készült a Bazilika.

 

-Eztán egy nyüzsgő sétálóutcát látunk. A fekete pollerekből látszik, hogy ez az átalakított Új Fő utca, ami látványosan beszükül, de nincs annyi részlet, hogy egyértelműen meg lehessen mondani, hogy hol járunk. Tipp: szerintem ez a Királyi Pál utca

 

-Ezután a híd egyértelmű: a város harmadik állandó hídja -és szerintem a legszebb- a Szabadság-híd

 

-Végül a Margit-szigeten zárunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a gond, hogy mi sem. Amíg nem szólt Bomarr, nem is tudtam, hogy itt fut :D

A hidat rögtön felismertem (a héten mentem keresztül rajta :D), így erről azonnal tudtam, hogy itt forgatták. Sajnos nem ismerem eléggé Pestet, hogy korábban felismertem volna a többi helyet, kellene kicsit többet sétálgatni Pesten.

 

Nem a Kempinski-ből jön ki? És mintha azon az utcán futna végig...

De sokszor elmentem régen ez előtt az épület előtt. Ha innen jönne ki, rögtön felismerem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.