Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Ody:Igen jön frenkie.De sajnos ő is azon a véleményen van, hogy ha sör minimum Dreher.Az Ászok nekem túl vizes.De természetesem megiszom ha nincs más.

Minnél jobban öregszem annál jobban adok a minőségre.Pl hétvégáére ebédutánra mindíg veszek 2 Staroprament.Kóstold meg, szenzációs sör.Úgy gondolokm, hogy max 200 ft-ot adok egy sörre(plussz üveg).Ja igen és pár hónapja nem vagyok hajlandó dobozos sört sem inni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen és pár hónapja nem vagyok hajlandó dobozos sört sem inni.

 

Érdekes módon én is így vagyok ezzel kb egy 8-10 hónapja. No azért megiszom a dobozosat, de egy az hogy a fém doboztól fura íze lesz a sörnek, kettő hogy sokkal hangulatosabb hogy ha üveges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes módon én is így vagyok ezzel kb egy 8-10 hónapja. No azért megiszom a dobozosat, de egy az hogy a fém doboztól fura íze lesz a sörnek, kettő hogy sokkal hangulatosabb hogy ha üveges.

 

 

Igen észrevettem én is, hogy az üveges sokkasl jobb.Pl ittam sokáig dobozos Gössert, és két hete üvegest.Ég és föld a különbség az üveges javára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár igazából sw-s történet, de inkább ide írom. Ez is mutatja, hogy nekem nagyon jófej családom van és törődnek azzal, hogy szeretem a sagát.

 

Ebédnél ülünk, majd a tesóm megjegyzi:

-Berakod nekem azt a star wars részt, amiben a vetkőzős jelenet van?- Én kissé meglepve néztem rá.

-Mire gondolsz, nem emlékszem ilyenre.......-

-De van, Anakin van rajta. Tedd be megszeretném nézni.- Eküözben megérkezik anya is.

-Milyen vetkőzős?! Az biztos egy másik fajta star warsban van.- MIközben röhög. Ő inkább a régi részeket szereti, míg tesóm az újakat.

- Anakin van rajta meztelen felsőtesttel. Olllyan cukiiiiii.-

- Ja!- Már tényleg leesett, mikor rémálmai vannak, van egy olyan kocka, ahol gatyában mászkál.- Tudom mire gondolsz.- Eközben anyu ismét vissza jött a tányérokkal.

-Melyik részben van a jedi vetkőző műsor, kiderült?- Egyébként a jediknek nem szabad ilyeneket csinálni, emlékeim szerint.......-fűzi tovább a gondolatokat.

-Igen, rájöttem, hogy A. látni akarja Darth Vader hasfalát.- Mind a hárman röhögünk. Anyám megjegyzi, hogy az elégett Végre megkeresem a jelenetet. Tesóm lassított módra rakja. Anakin felkel, majd jobbra elbattyog. Nagyon lassan.

-Csak ennyi?! Hosszabbra emlékeztem!- Bosszankodik hangosan. Erre anya óriási ötlettel rukkolt elő.

-Írj kérvényt Lucasnak, hogy forgassa le ezt a részt, olyan változatban, hogy Ani végig sétál a szobán, kimegy a konyhába. -

-Jó ötlet, az elég idő, arra hogy kigyönyörködjük magunkat OrKival a kockás hasában.- Erre én:

- Szerintem az piros karikás rész lenne, ismerve az amcsik álszentségét!-

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Körülnéztem az egyik hipermarket DVD-részlegtében, szemen ütött az AvP2 doboza. Nagy betűkel ráírva, hogy milyen akciós, ha mellé megveszem valamelyik ALIEN filmet. Gyanakodva vettem kézbe, megfordítottam, elolvastam, nem csalódtam: az akcióban részt vesz a Ragadozó 1 és 2 is. Mint tipikus Alien-filmek. ;-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lényegében a képregényekkel, aztán a P2-vel, aztán a videó játékokkal, végül a filmekkel összeforrasztották a két idegen fajt. Szóval, belefér.

Ja, és nem azt írták rá a DVD-re, hogy olyan filmet kell venni, amiben csak Xenomorphok vannak :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.