Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Végre sikerült :D

 

Másfél óra kínlódás, szép volt CC és PayU, itt a keksz :clap:

2945242661_e1fe0ba88f.jpg

 

Szerk:. És megvan a 22:40-es 4DX is. Ezt csak azért vettem, mert nem voltam még ilyen előadáson

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

PayPal nálam nem játszik, mert több éve valamiért regisztráltam oda, de utána elfelejtettem a jelszavamat (mert valami csilivili szart kértek x nagybetűvel és y számmal) a másodlagos e-mail címememt meg törölték, így arra sem tudtam megkapni az emlékeztetőt. Olyan 2 éve megpróbáltam megoldani a problémát, de a "örömlány" életért sem sikerült, pedig még postai levelet is kértem, amivel újraindíthatom az accountomat, de az sem segített. Akkor úgy felhúztam magam, hogy azóta sem foglalkoztam vele. Nyilván meg lehetne oldani, ha egy másik e-mail címre hoznék létre egy acc-ot, de jobb szeretem a fontosabb dolgokat egy helyen tartani

 

Szerk.: Mostmár csak azért is ránéztem, és úgy tűnik ők is rájöttek, hogy az akkori rendszer egy hulladék volt, mert most egy egyszerű SMS-biztonsági kód kombóval új jelszót tudtam megadni...

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fél tíz körül nekem is sikerült jómagamnak és két bűntársamnak jegyet szerezni a 14-ei 20:30-as 2D feliratosra. Ráadásul ezúttal nem is a PayPal, hanem a CC saját fizetőrendszerén keresztül, és zökkenőmentesen ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval:

Ma beszéltem velük! Valóban Holnap (28-án) délelőtt válik elérhetővé a jegyvásárlás!

 

Viszont azt is mondta, hogy tudomása szerint 14-ÉN 19:00 LESZ A PREMIER ELŐTTI ELSŐ VETÍTÉS!.

 

Egyelőre fenntartásokkal kezelem, de holnap kiderül! Én mindenképp az elsőre megyek, legyen bármikor!! Te is?

 

Írtam privátban is neked. Valóban a CC-ben 14--én van 19:00-kor és 21:00 kor is előadás meglepő módon. Az Urániában 14-e 23:59 re lehet jegyet venni, de valamiért csak 2D-s előadásra lehet klikkelni.. Ha csak 2D van az Urániában éjfélkor, akkor lehet hogy a CC-be kellene menni 14-én 19:00, vagy 21:00-re. DE AZ uRÁNIÁBAN JSZEBB A KÉP MÉGHA 2d-S IS, ÉS JOBB A HANGULAT.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula mindenkinek akinek sikerült jegyet venni.! :)

 

Nabo hova vetted a belépőt?

 

RacerX hol van az a vidék konkrétan? :)

 

 

 

Az RTL máris ráugrott a témára.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Írtam privátban is neked. Valóban a CC-ben 14--én van 19:00-kor és 21:00 kor is előadás meglepő módon. Az Urániában 14-e 23:59 re lehet jegyet venni, de valamiért csak 2D-s előadásra lehet klikkelni.. Ha csak 2D van az Urániában éjfélkor, akkor lehet hogy a CC-be kellene menni 14-én 19:00, vagy 21:00-re. DE AZ uRÁNIÁBAN JSZEBB A KÉP MÉGHA 2d-S IS, ÉS JOBB A HANGULAT.

Gördíts lejjebb a honlapjukon..

Van 19:00-ás vetítés, arra vettem jegyet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor egy kis kutakodás után a 6. sor mellett döntöttem.

Viszont így maradt még 4 darab jegyem. 3. sor 12. szék, 12. sor 17. szék Diák (csak diákigazolvánnyal érvényes); 6. sor 12. szék és 6. sor 13 szék.

Akinek kell az írjon pm-et. :) a 6. sor 12-13. szék rendes kasszás jegy, a többi online vásárolt. Én a 6. sor 11. székben fogok helyet foglalni.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát annyira biztos nem jól mint tavaly egy a csávó előttem az Arénában 40-50 jeggyel. :D Egy hónappal ezelőtt a saját jegyemen kívül nem nagyon tudtam volna venni még másikat. Jövőre meg még többet fogok venni, mert akkor már meg lesz az OKJ (remélhetőleg) és lesz rendes melóm (remélhetőleg) és nem ilyen szutyok diákmunkák mint most. :D

De én nem aggódok hogy nálam maradnak. :D Max ha innen nem kell senkinek, akkor a Jófogáson biztosan találok vevőt. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.