Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody arra gondolhatott, hogy a mozizás után taxival tudtak csak Frenkie-hez gyorsan eljutni, mert a metró már nem járt.

 

Közös döntés lesz, én is ezt remélem. Tavaly az Arénában voltunk, idén megfontolhatnánk más helyszínt is. Nekem gyakorlatilag mindegy, de a DP kicsit nosztalgikusabb, mert az Ep3 utáni érában sokszor jártunk oda, és az Indesit Terme ma is jó, tavaly ott láttam az Ep7-et egyik alkalommal. :) Kérdés, hogy lesz-e ott feliratos vetítés. :hmm: Tavaly mintha azért esett volna ki gyorsan a választható mozik közül, mert csak szinkronnal adták éjfélkor...

 

Szerk: megnéztem, hogy is volt tavaly, és az, hogy melyik mozi mit ad, csak menet közben derült ki, szóval még bármi lehet most is. Bár talán kicsit jobban szervezett lesz az egész. Reménykedjünk.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody arra gondolhatott, hogy a mozizás után taxival tudtak csak Frenkie-hez gyorsan eljutni, mert a metró már nem járt.

Pontosan. Újpestre eljutni az Arénából nem olcsó. Kb. ötezer forint. Persze mindenki arra meg oda megy ahova akar, csak mondom, hogy idén ezt a tételt jó lenne kihagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A december 15-ből(ami már hivatalos) következik hogyha lesz éjféli premier az szerda éjjel lesz. Legalábbis ez a logikus hisz az éjféli premier mindig az első(a sajtóvetitésen kivül) előadás. Olyan nincs hogy 15.-én nappal már megy a film és éjfélkor meg lesz a premier.

Nekem ez tökéletes mert olyan szinten megkavarták az év végét a cégnél hogy beleköpött mindenbe amit terveztem.

Az 5 nap szabimat arra a hétre tartogattam erre most kitalálták hogy december 23.-án már nem lesz munkanap ez is szabi. Ráadásul december 16.-ára tették a karácsonyi ebédet(szerintem a világon csak nálunk van ebéd, mindenhol vacsora van), ami csütörtök esti premierrel nagy szívás lenne mint tavaly.

De most kitaláltam azt hogy elmegyek hétfőtől csütörtökig, az 5. megmarad 23.-ára, szerda éjjel megvan a premier, csütörtökön kipihenem magam, pénteken bemegyek 7-11-ig dolgozni aztán ebéd, így 4 órával nyertem egy napot.

Szóval megyek én is a premierre mindenképp.

 

Igen a DP kb 20 perc tőlem gyalog(mert éjjel ott sem jár semmi csak az éjszakai járatok), mert ismerek egy rövid utat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beszéltem a forgalmazóval (Forum Hungary) és a Cinema City-vel is. Mindkét helyen azt mondták, egyelőre nem tudni biztosat arról, hogy egyáltalán lesz-e éjféli bemutató itthon, és arról sem, hogy mikor kezdődik a jegyelővétel. Mindkét beszélgetést azzal zártuk, hogy jövőhéten várhatóan már lesz információjuk.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ámen!

 

Azért érdekelne, hogy csak az USA-n kívül, esetleg csak itt, Európa szívében van ennyire sötétben tartva a nép, vagy máshol is ez megy. Mert most nagyon úgy tűnik, hogy igaz, amit korábban sugalltak: e film körül nem lesz nagy hacacáré.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ámen!

 

Azért érdekelne, hogy csak az USA-n kívül, esetleg csak itt, Európa szívében van ennyire sötétben tartva a nép, vagy máshol is ez megy. Mert most nagyon úgy tűnik, hogy igaz, amit korábban sugalltak: e film körül nem lesz nagy hacacáré.

Máshol sem tudnak sokkal többet ami elég fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap beszéltem a pécsi Urániában egy alkalmazottal. Azt mondja, hogy a forgalmazó nem közli a jegyelővétel dátumát egyelőre. És, hogy ezt Ők sem értik.

De azt is mondta, hogy szerinte náluk lesz éjféli, mert azt elmondhatja, hogy a vezetőség nagyon akarja.

Hát..reménykedjünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.