Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Donát, Pildi: Részletek tekintetében rugalmasak vagyunk. De hogy valami támpont is legyen: a multkori Duna Plazás hely egész jó volt: viszonylag normális árak, nem kell félni, hogy nem halljuk egymást a zajban szal visszamehetnénk oda. Időpont lehetne megint délelött 10.00 körül (vagy inkább legyen délután?)... de semmi nincs kőbe vésve, szal ha valamelyikötöknek másképp lenne jó, akkor majd megvariáljuk :D

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem jó a 1/2-2 közötti kezdés. De kezdhetitek előbb is, én meg majd csatlakozom.

Ha meg sztrájk lesz, akkor nincs mit tenni - elhalasztjuk jövőre. De addig még sok víz lefolyik a Dunán, lehet, hogy nem lesz sztrájk, vagy nem akkor.

A talit részemről véglegesíthetjük előtte való napon is.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lennék? Pedig csak azt irtam, amit az újságok irnak. Szombaton nem lesz sztrájk.

Gaskónál sose tudni. Komcsiból nem lesz demokratikus szalonna.....

 

Amúgy mellyik szombatra gondolsz?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos. A tali December 15. -én lenne. Aki tudna jönni, az itt jelezze.

 

Bomarr szervezte, csak képtelen volt összeszedni magát, hogy beírja konkrétan. :) Én csak a tolmács vagyok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én is, nekem most nem jó az időpont, de kíváncsi vagyok, hol és miként lesz tali.

Barátod nélkül nélkül már nem is jössz? Kár...pedig a Londoni skacok szívesen láttak volna, gondolom. Na majd legközelebb (bár ez úgy látom oldie-tól függ :)))).

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, előző este (14) és másnap (16) is programunk van már, így is picit zsúfoltnak tűnik az egész december, folyton lesz valami az otthoni helytállástól (értsd: anyám dolgozik, enyém az egész ünnepi hercehurca) a céges karácsonyi buliig minden. Jobb lett volna valami nyugisabb időszakban, de ha majd lesz jövőre is, arra megyek vagy megyünk :)

Szeretném azt tudni, hogy nem csak a londoni srácok láttak volna szívesen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, előző este (14) és másnap (16) is programunk van már, így is picit zsúfoltnak tűnik az egész december, folyton lesz valami az otthoni helytállástól (értsd: anyám dolgozik, enyém az egész ünnepi hercehurca) a céges karácsonyi buliig minden. Jobb lett volna valami nyugisabb időszakban, de ha majd lesz jövőre is, arra megyek vagy megyünk  :)

Szeretném azt tudni, hogy nem csak a londoni srácok láttak volna szívesen  :D

Elfoglalt vagy, mint mindig. Persze én is szívesen talákoztam volna veled újból!!! :D Csak gondoltam a londoni skacok csábítóbbak. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.