Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Múzeumok Éjszakájára jön valaki?

Hát két kérdés.

 

Mennyi a jegy? a multkorira már nem emlékszem ,hogy menyi volt.

Ha megyek te is jössz velem? :P:para:

 

Amúgy nem hsizem a jegyártól fűgg mint mindíg.

 

 

Karde mért nem jössz. a mulétkori nem volt jó buli. Szerintem az volt. Mellékelve egy nagyon nagy sétával a Muzeumbusz miatt. :D de jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Nekem tetszett a felvetés, hogy más városban is lehetne talit tartani, de mint Ody mondta, tényleg nagyon drága lenne az utazás miatt :) Dzséjtnek ez a terület van messze, nekem meg Veszprém, szóval nem egyszerű :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszett a felvetés, hogy más városban is lehetne talit tartani, de mint Ody mondta, tényleg nagyon drága lenne az utazás miatt :) Dzséjtnek ez a terület van messze, nekem meg Veszprém, szóval nem egyszerű :oops:

Úgy is összehozzuk! Bár szombaton olyan kis csendes voltál. Fáradtnak tűntél. Oldi is egyébként. :) Remélem legközelebb is jöttök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vidékkel az a baj, hogy tökre kiesik a "központból". Pest legalább majdnem mindenkinek a költségek tekintetében a "legrosszabb" hely. Arról meg nem is beszélve, hogy azért Pesten lehet mégiscsak olyan vendéglátó létesítményt találni ami több főt is ki tud szolgálni egyszerre.

Nah ezt jól megaszondtam.

 

Amúgy meg, én csöndes??? Ennyit még talin soha az életemben nem beszéltem :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak jó a mi kis fórumtalink... :D Bár Atlas révén, képviseltette magát a másik szárny is. :)

No azért a kis szívemmel ott is tö'zsgyökeres fórumosok vagyunk ám :oops: De vannak még itt olyanok akik oda is szoktak írogatni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy is összehozzuk! Bár szombaton olyan kis csendes voltál. Fáradtnak tűntél.

Az is voltam, egész héten később feküdtem, mint szoktam, és még ráadásnak szombaton is fél hétkor keltem, brrr... Egyébként meg nem vagyok egy harsány egyéniség, más társaságban ennyit sem dumálok. Kivéve a másik fórumos közösséget :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak jó a mi kis fórumtalink... :) Bár Atlas révén, képviseltette magát a másik szárny is. :oops:

Izé, mint ahogy elhangzott, a másik "szárnyban" kisszivemmel mi is benne vagyunk, főleg, hogy Atlasszal ellentétben aktívan fórumozunk és fórumtalizunk is odaát :D

De jó a mi talink, szó se róla :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy meg, én csöndes??? Ennyit még talin soha az életemben nem beszéltem :oops:

Egyébként ez úgy igaz, hogy több ember "előtt", dumáltunk mi talin is elég sokat régebben, de csak inkább "négyszemközt" nagyobb hallgatóság nélkül :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez úgy igaz, hogy több ember "előtt", dumáltunk mi talin is elég sokat régebben, de csak inkább "négyszemközt" nagyobb hallgatóság nélkül :oops:

Oh, és mi még milyen egyedi spéci technikával tudjuk egymás szavába fojtani a szót is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Január ok.Én még mindig azt mondom, hogy menjünk a Lehel térnél lévő helységbe.Lent van egy nagyon hosszú asztal ahol simán elférünk.Az árak átlagosak.Ahogy olvasom a fórumot szinte mindenki a Nyugatiba érkezik.Onnan meg egy megálló metróval, de gyalog is simán el lehet menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az is oké. Nyugatiból egy megállót kizárólag gyalog :oops: Azt hiszem, azok, akik nem oda jönnek, metrót könnyen elérnek, vagy amúgy is azzal jönnének a Nyugatiba, szóval nekik sincs nagy gond.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Január ok.Én még mindig azt mondom, hogy menjünk a Lehel térnél lévő helységbe.Lent van egy nagyon hosszú asztal ahol simán elférünk.Az árak átlagosak.Ahogy olvasom a fórumot szinte mindenki a Nyugatiba érkezik.Onnan meg egy megálló metróval, de gyalog is simán el lehet menni.

Mindig az a legjobb hely, amit valaki személyesen is ismer. :D Ha sikerül még ilyen címeket megbízható emberektől beszereznem, akkor szólok, de részemről rendben van frenkie javaslata is. :lol:

 

És ha felmerülhet a lehetősége, hogy esetleg nem lesz hely, akkor le lehetne előre foglalni az asztal(oka)t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.