Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én remekül éreztem magamat. Ez olyan igazi beszélgetős alkalom volt, nem csak SW témában. Legközelebb megpróbálok én is korábban menni, mert még lett volna miről társalogni, amikor el kellett jönnöm  :)

Szinte megszakadt a beszélgetés, mert menned kellett. Kár, pedig még én is akartam neked mondani valamit. :) Na majd legközelebb. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog Te miért nem jöttél?

Reggel megcsúsztam a jeges lépcsőnkön amitől jól kiment a bal bokám, ráestem a jobb kezemre, abba meg a csuklóm fájdult bele így jobbnak láttam inkább nem menni mert járni is alig bírtam. Most már kicsit jobban megy de még mindig nem az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem. Az hogy lehet, hogy a bal bokád ment ki, és a jobb kezedre estél?

Esés közben lecsúszdáztam vagy három lépcsőfokot és alám került. Hát nem vagyok egy Piroch Gábor.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom épp a fórumtalira indultál amikor ez történt.

Az még előtte volt. Minden reggel friss vizet adok a kutyáinknak és rendbe rakom a régi ruhákat a házukban és azt akartam intézni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: sajnálom, hogy nem jöttél. Remélem, már jobban vagy.

Én is sajnálom és már jobban megy a járás. Bicegetek de azért megyeget. A csuklóm meg már alig fáj. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Március 15.?

 

You really think that is a wise decision during these stressful times? :D

 

Edit: Szerintem egy hétre rá jobb lenne. Egy héttel előtte, 8-án semmiképp nem érek rá.

Jahhhh el is felejtettem, hogy most már félni kell az ilyen ünnepen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ünnep, így nem biztos, hogy a legjobb választás ez a dátum.

Ez csak egy javaslat. Amúgy március 15.-én nem tudom mit mást lehet csinálni az emlékezésen kívül (azt meg ugye bárhol lehet). De ha senkinek nem jó, akkor mondjatok más időpontot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk március 29? 22-e a húsvét előtti szombat, nem tudom, hogy akkor mennyire szokott innen bárki elfoglalt lenni, de nekem nem lenne a legjobb. Zolinak a 8-a nem oké. Szóval hónap vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon eretnek gondolat, hogy akár vasárnap is lehetne a tali? Akkor lehetne 9-én. Tudom, másnap munka, iskola stb., de ha délelőtt kezdjük, akkor azért jutna idő rá úgy is, hogy nem tart estig, és még mindenki haza juthat. Akkor végre Coce is eljöhetne, és SimonZ sem maradna ki :)

Vagy akár március 16. is jó lehet már (a romokat addigra eltakarítják, a csőcselék meg már a mámorát alussza ki).

Ha egyik sem szimpatikus a vasárnap miatt, akkor viszont tényleg csak a húsvét utáni hétvége jöhet szóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.