Ugrás a kommentre

TV spotok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Elvileg ezt mondja: "So good to have you back". Gondolom Finnhez beszél.

Nekem az is eszembe jutott hogy az a szövegelés talán benne se lesz a muviban és csak egy üzenet a nézőknek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra Luke feltünése a Falconon a legnagyobb lórúgás. A nosztalgiafactor. Mikor még fiatal kölyökként ugyanott állt, most meg érett Jedi Mesterként. Kiváncsi lennék hogy az akkori Han be mert volna-e szólni az idős Luke-nak? Mit szólt volna az csempész nagyszájú Han ha tudta volna hogy akit visz hova fog jutni? Hogy akit lekölyköz az lehet(még ugye nem tudjuk) a valaha élt legnagyobb Jedi lesz ? Mert ebben a körülnézésben benne van az egész old trilogy. Ahogy az öreg Luke körülnéz mikor a műszerek felvillannak abban a pillantásban az egész 4-5-6 benne van. Már bocsánat de nekem ebben a spotban a többi dolog jelentéktelen ehhez képest. Vajon az idős Luke-nak eszébe jut-e most a körülnézés közben hogy anno az a hebrencs vagány pilóta a Lázadás egyik legnagyobb hőse lesz, és a sógora. Hogy az önző mindent csak a pénzért tévő bünözőből egy felelőségteljes katona lesz aki feláldozza magát a szerelméért és hogy a fiát megmentse.

Nekünk meg akkori gyermekrajongóknak még a legvadabb elképzeléseinkben sem volt meg az hogy 30 évvel késöbb látjuk Luke-ot a Falconon.

Eddig is vártam az Ep8-at de most már remegek hogy lássam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szép ebben. Hihetetlen nosztalgia faktor lesz itt is. Luke szállítja és az ilyen jelenetek. Én még hozzátenném, hogy a barátja, aki az egyik székben ül már halott. Ez se lehet egy túl jó érzés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én még hozzátenném, hogy a barátja, aki az egyik székben ül már halott. Ez se lehet egy túl jó érzés.

Na még ez egy jó kérdés hogy Luke ezt hogy fogja feldolgozni. Mármint Han halálát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én erre céloztam :)

 

2017. 11. 23. - 14:16, Ody Mandrell írta:

Egy hét múlva vár ránk valami! 

 

"Thursday November 30 - Wonderful World of Disney Magical Holiday Celebration on ABC - Exclusive look at The Last Jedi."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.