Jump to content

Teaser trailer

Ody Mandrell

Recommended Posts

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
2018. 01. 02. - 15:15, RacerX írta:

Reddit-en eléggé magabiztosan azt állítják hogy 7.-én jön az első teaser.
Itt egy leírás, lehet kamu az egész:
https://screenrant.com/han-solo-movie-trailer-description/

Eddig még nem jött... :D 

8 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Szerintem január végén, februar elején jön, és mozikban a Fekete párduc előtt debütál.

Második előzetes meg április elején. 

Én örülnék neki, ha előbb érkezne. Azt hiszem, december közepén vagy végén írták valahol, hogy néhány héten belül - remélem, az a néhány hét nem legalább másfél hónapot jelent. :DMár csak azért is kíváncsi vagyok az első teaserre, hogy lássuk, hogyan alakít az új Solo. Ugyanis nekem eddig képek alapján nem túl meggyőző a tag, de lehet, hogy amint meglátom színészkedni, megváltozik a véleményem. 

5 perccel korábban, RacerX írta:

Hát akkor kamu volt az egész, és így jártunk. Majd jön máskor. :D

Még nincs vége a napnak, és figyelembe kell venni azt is, hogy az Egyesült Államokban -6-9 óra időeltolódás van az itteni időhöz képest. :D De szerintem se kapunk ma teasert.

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Szerintem jövő héten esedékes az előzetes. A trailert egyedül a TLJ miatt tartották vissza, de az most már kezd kifutni.

Azért a kifutástól még mesze van. Még a moziszám se kezdett el csökkenni. Az viszont elképzelhető, hogy tudna adni a TLJ-nek is egy impulzust. Felőlem bármikor jöhet, úgy igazából még mindig nem érdekel, hisz a TLJ van műsoron. Három hete jött ki...

De ez nem mond el semmit arról, hogy a film hogy teljesít a mozikban. Nem azért nem csökken a moziszám, mert az emberek még mindig zabálják, hanem azért, mert a mozik szerződésileg kötelezettek, hogy még vetítsék. Ezért jelen helyzetben a kifutás ellen érvelni a moziszámmal felemlegetésével elég értelmetlen, hisz a moziszám akkor sem csökkenne, ha a kutya sem menne el rá ;)

• Nem értek egyet 1
  • Tetszik 1

Már hogyne mondana el. Full kapacitáson akkor is többet hoz mint amikor csökken a moziszám. Ez mindig így van. Ez nem úgy működik, hogy leveszik azok a mozik amikben nem ment, aztán a bevétel meg marad a korábbi szinten mert a többiben meg továbbra is szaggat... Igenis megsínyli a szerződés lejártát. Tök mindegy, hogy mennyire jól ment, ha a tulaj mást akar vetíteni akkor annyi a filmnek.

2 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

De a szerződésből még van egy hét, és hacsak nem akarnak büntetést a mozik, akkor addig nem vehetik le. Majd utána, ha szabadon dönthetnek, hogy marad-e vagy sem, akkor lesz ez a szám is mérvadó a kifutást illetően ;)

Viszont a foreign BO adatok eléggé mérvadóak. A TLJ egyelőre hasít WW.

9 perccel korábban, Donát írta:

Viszont a foreign BO adatok eléggé mérvadóak. A TLJ egyelőre hasít WW.

Én azt sosem állítottam, hogy a film kifutóban lenne. Én azt nehezményezem, hogy Ody a moziszámot akarja ehhez mérőszámnak használni, de mint azt az előbb kifejtettem, ebből még nem lehet következtetéseket levonni ilyen téren ;)  

Edited by Nabopolasszar

1 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Én azt sosem állítottam, hogy a film kifutóban lenne. Én azt nehezményezem, hogy Ody a moziszámot akarja ehhez mérőszámnak használni, de mint azt az előbb kifejtettem, ebből még nem lehet következtetéseket levonni ;)  

Azt a kötözködős mindenedet. :P A lényeg ugyanaz, még most nem biztos, hogy a Solo várakozás felpörgetésből összességében jobban jönne ki a Lucasfilm, ha közben a TLJ nézettség emiatt jobban kezd el apadni (ahogy a rajongók kezdik áthangolni magukat az új filmre). 

45 perccel korábban, JakeSully írta:

Kíváncsi leszek a trailer reakciókra.

Már a Force Awakensnél is többen elsírták magukat, sokkos állapotba kerültek, mikor feltűnt az előzetesben Han Solo.

Uh, mi lesz itt? :)

Szerintem a nagy pozitív értelemben vett sokk Ehrenreich miatt elmarad. Ha Solo lenne visszafiatalítva, az más tészta.