Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fura volt, egyelőre nem tudom mit gondoljak róla. Alden tök jól nézett ki Hanként, Emilia Clarke-nak nem áll jól ez a haj, viszont a látvány pazar. Várom a hosszabb verziót, így egyelőre nem tudott elragadni a hangulat

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW kultúra megvan, az biztos. Nézzétek csak meg azt a tömegjelenetet az elején még egyszer...  Tömör gyönyör. Amúgy sokat valóban nem lehet leszűrni belőle. A Sólyom baromi jól néz ki az biztos. 

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangulat 5*. Romboló a la' Final Countdown 5*. Vonat szintén. Utcai menet, hmmm. Emilia... mi az, hogy nem áll jól neki ez a haj? Pfff. Vicces hsz volt fentebb, ugye? Mert ha komoly, akkor... Harrelson, ahhaaa. Falcon kívül-belül 5* Fura, hogy nem azt olvasom itt bárkitől, hogy: húúú bammegh, de várom, mostantól nagyon vááárom... mindegy, én jól vagyok megint. Neve? Solo. Han Solo... ez meg egy baromi naaagy poen lesz, nyilván. ;) 

 

I have a good feeling about this.

Szerkesztve: - Darth Porg
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én veled vagyok Porg! :D Nekem pont azt nyújtotta a teaser amit vártam. Egyébként itt egy kép Emily karakteréről (ez nincs a teaserben). Nem ugyanaz lesz végig a frizurája. GoT rajongók pedig már évek óta várják hogy végre valami látványos vörös ruhában feltünjön (az a Targaryen szin). Úgy tűnik ehhez egy Star Wars film kell.

DVPudWPXUAAOfjn.jpg:large

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam csak a kedvcsinálót. Mit mondhatnék: tetszett! Kellemeset csalódtam. A látvánnyal látom nem lesznek gondok, ennek örülök (a viharban lévő csillagromboló nagyon döfi) és Alden is jól néz ki Hanként. Várom a mai előzetest, tippre a fenti kép onnan származik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. De szinte minden teaser-rel így vagyok, nekem előzetes kell, hogy átkapcsoljak felfokozott SW-váró üzemmódba. :D Néhány észrevétel:

 

- a kozmikus viharból (?) felbukkanó csillagromboló látványa pazar. Látható, hogy ez egy nagyon hatásos jelenet lesz. 

- az elején meg se ismertem Emilia Clarke-ot :D Kicsit félek az ő alakításától, szvsz a GoT leggyengébb színésze Kit mellett

- A Han Solo-átlényegüléssel nem lesz gond (de ezen eddig se aggódtam). Lando viszont egyelőre még furcsa nekem.

- Jó jel, hogy láttunk twi-lekeket azon a furcsa partin: csak jöjjenek a többiek, rodiaiak, weequay-ek és társaik.

 

Azt hiszem, minden eddigi baljós hír ellenére, ezzel a filmmel sem lesz gond. Amit elvárunk tőle (tömör kaland és SW-hangulat), azt hozni fogja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Én veled vagyok Porg! :D Nekem pont azt nyújtotta a teaser amit vártam. Egyébként itt egy kép Emily karakteréről (ez nincs a teaserben). Nem ugyanaz lesz végig a frizurája. GoT rajongók pedig már évek óta várják hogy végre valami látványos vörös ruhában feltünjön (az a Targaryen szin). Úgy tűnik ehhez egy Star Wars film kell.

Naa, ezt már szeretem! :love:

 

Amúgy úgy tűnik kapunk egy újfajta TIE-t:

 

27500915_1333377536808301_48967126676447

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

 Néhány észrevétel:

 

- a kozmikus viharból (?) felbukkanó csillagromboló látványa pazar. Látható, hogy ez egy nagyon hatásos jelenet lesz. 

Ezekbol szokott az lenni,hogy a filmben pont ugyan ennyi lesz a jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, kudar írta:

Moloch-nak néz ki. Akkor az öreg mester itt is meg fog halni? :S

Lehet tudni pontosan mikor jön a teljes trailer?

Délután egy és négy között.

1 perccel korábban, Darth Porg írta:

Nekem egyik név sem mond semmit egyelőre... ;)

Moloch nekem se mond sokat. Talán ő lett volna a cgi gonosz akit végül leváltottak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Délután egy és négy között.

Moloch nekem se mond sokat. Talán ő lett volna a cgi gonosz akit végül leváltottak?

A legonál is feltűnt. Azt hiszem valaki említette, hogy talán Pyke szindikátus tag?

sgF0NsL9UJ4Ce9IQ4llSo1G9wHdEFZ9VpDzXZRkZ42s.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.