Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ha ügyesen csinálják, lehet itt pozitív sokk. Egy Jabba cameo akár már az előzetesben is, sokat dobhatna a film megítélésén. Vagy Boba. Én ugyan nem szeretem, de sokan igen. Ha megragadják az alvilág hangulatát (Ep6-os szinten) akkor rendesen felcsigáznak majd és gondolom nem csak engem... 

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Jar-Jar Binks írta:

Ha ügyesen csinálják, lehet itt pozitív sokk. Egy Jabba cameo akár már az előzetesben is, sokat dobhatna a film megítélésén. Vagy Boba. Én ugyan nem szeretem, de sokan igen. Ha megragadják az alvilág hangulatát (Ep6-os szinten) akkor rendesen felcsigáznak majd és gondolom nem csak engem... 

Solo megjelenésére gondoltam. Az szerintem nem fog sokkot kiváltani. Legalábbis remélem, mert ha valaki ezt mondaná, akkor inkább a negatív sokkra asszociálnék először. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Kíváncsi leszek a trailer reakciókra.

Már a Force Awakensnél is többen elsírták magukat, sokkos állapotba kerültek, mikor feltűnt az előzetesben Han Solo.

Uh, mi lesz itt? :)

Szerintem az Han Solo-nak szólt ugyan, de úgy, hogy Harrison Ford alakította, 32 évvel a legutóbbi feltűnése után, ráadásul őt láthattuk először az új film promójában a régi szereplők közül (nem számolva az előző trailerből a Falcont, meg Leia kezeit fél perccel korábbról), szóval szerintem az arra is mélyen hatott, akinek éppen nem feltétlenül Han a kedvence - de az is tény, hogy az egyik legnépszerűbb, legikonikusabb karakter vitán felül, nem véletlenül kap ő saját filmet, és nem véletlenül ő volt a nosztalgiafaktor a Star Wars mozivásznakra való visszatérésekor.

 

Azóta kijött még 2 SW-film, öt hónap múlva jön a Solo-film, pedig fut még a TLJ a mozikban. Nekem a legkedvesebb figurám Han Solo, és teljesen el voltam ájulva a TFA második előzetese után. De kétlem, hogy most már bárki is megőrülne a trailer láttán, vagy akkor megjátszott ez az őrület. Az már más kérdés, hogy lehet, hogy a film simán megríkat majd sok rajongót, de azt már saját jogán teszi meg, a film eszköztárával. Valamint az is lehet, hogy a trailer esetleg olyan dolgokat is bedob még, ami a rajongók érdeklődését felcsigázza, amin lehet csámcsogni (ilyen volt Luke mondata a TLJ első előzetesében), de szimplán Han Solo figurájának a trailerben való feltűnése szerintem már nem fog nagy ovációt kiváltani.

 

 

Kár, hogy nem karácsonykor mutatják be, akkor a marketingkampányban tuti, hogy felhasználnám Jabba HO-HO-HO-HO nevetését (pl. a "this christmas" felirat alá hangban) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Kár, hogy nem karácsonykor mutatják be, akkor a marketingkampányban tuti, hogy felhasználnám Jabba HO-HO-HO-HO nevetését (pl. a "this christmas" felirat alá hangban) :D

Ez zseni. :D

 

Egyébként egyetértek a fentiekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hirtelen megörültem a hírnek de aztán gyanús volt hogy sehol se vették át. És hát azért nem mert téves a hir. Eleve egy elírásra alapul. Ugyanazt a pletykát adják tovább, amit korábban is hallottunk, vagyis hogy 12-dikén jön ki a trailer, de az újságíró valamiért benézte a dolgot és azt hitte hogy 12-e hétfőn van (lehet véletlenül egy februári naptárat nézett).

Persze mindebből az is következhetne hogy ma jön a trailer, de a Good Morning America már véget ért. Ott már biztos nem fog jönni.

:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Star Wars youtuber Mike Zeroh szerint Februárban érkezik majd az első Trailer. Mégpedig a Super Bowl szünetében. Mondjuk azt elég sokan szokták nézni, szóval van benne logika. Ő azt mondja, hogy a pótforgatások Hannal és Landoval zajlnak.

 

“The trailer was supposed to come out on a date, which was delayed due to pick-up shots. These will involve two characters – Han Solo and Lando Calrissian, portrayed by Donald Glover. These will be done on a studio and not on location. This is the main reason why the trailer is delayed.”

These “pick-ups” are expected to start on 17th January and are standard procedure, usually not requiring major changes. They are most often just alternative angles on existing scenes or different dialogue.

However, the ongoing lack of any footage at all when the movie is due in May is making some observers very concerned.

Zeroh added: “They [Disney] are waiting for the Last Jedi to roll out of cinemas completely in late January. So I think it’s likely we will be getting the trailer in February.”

 

https://www.mymbuzz.com/2018/01/16/solo-a-star-wars-story-trailer-now-expected-during-super-bowl/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhányszor látom hogy valaki ír ebbe a topikba, mindig szívroham-közeli élményem van. :D
Írtak itt már Super Bowl-t, most olvastam hogy a téli olimpián is esélyes. 
Mindenesetre jó marketing fogás az előzetes visszatartása, mert alaposan felcsigázza az embereket a várakozás. Még azokat is akiket eddig hidegen hagyott, vagy feleslegesnek tartja a filmet. Legalábbis én így vagyok ezzel. Jöjjön már az a trailer! :D

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.