Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

A meccs maga 00:30-kor kezdődik. Vajon már az előtte levő fél órában látható időszak is játszik, mint esély a Solo-ra?

 

Akkor biztos, hogy a Sport1-en beadják a reklámspotokat?

Szinte biztos, hogy nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, felhívtam egy, az amerikai focihoz jól értő barátomat.

 

Nagyon nagy valószínűséggel a spot a félidőben lesz. Minden nagyobb spot a félidőben debütál. A reklámblok gyakori, de a meccs állásától függ. Olyan pontokon nem szoktak beadni filmspotot, csak a pepsi új reklámját, stb., mert azok elég rövidek ahhoz, ha esetleg utána folytatódna a játék. a 2. blokk is erre utalhat, a 2. negyed után, a félidőre (az első tervezett blokk az első negyed után van). A sport1 biztos, hogy nem adja be a spotot.

 

https://www.reddit.com/r/nflstreams/comments/7v7q5u/super_bowl_2018_all_day_coverage_kickoff_1830_et/ Ez egy reddit link több streammel, ha az egyik leáll, lehet váltani a másikra.

 

Egy átlagos Superbowl-meccs 3 óra 45 perces. Nagyon eltérő lehet a hossza, asszem tavaly volt az egyik leghosszabb. 00:30-kor kezdődik itteni idő szerint, szóval érdemes 01:50-02:00 körül elkezdeni nézni a meccset, ha addig nem jött már ki a Star Wars youtube-csatornájára a spot. Akkortájt talán már kezd közel lenni a meccs a félidőhöz. Akkor jön a Justin Timberlake-es zenélgetés is, de a lényeg, hogy első spotként a SOLO!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Na, felhívtam egy, az amerikai focihoz jól értő barátomat.

 

Nagyon nagy valószínűséggel a spot a félidőben lesz. Minden nagyobb spot a félidőben debütál. A reklámblok gyakori, de a meccs állásától függ. Olyan pontokon nem szoktak beadni filmspotot, csak a pepsi új reklámját, stb., mert azok elég rövidek ahhoz, ha esetleg utána folytatódna a játék. a 2. blokk is erre utalhat, a 2. negyed után, a félidőre (az első tervezett blokk az első negyed után van). A sport1 biztos, hogy nem adja be a spotot.

 

https://www.reddit.com/r/nflstreams/comments/7v7q5u/super_bowl_2018_all_day_coverage_kickoff_1830_et/ Ez egy reddit link több streammel, ha az egyik leáll, lehet váltani a másikra.

 

Egy átlagos Superbowl-meccs 3 óra 45 perces. Nagyon eltérő lehet a hossza, asszem tavaly volt az egyik leghosszabb. 00:30-kor kezdődik itteni idő szerint, szóval érdemes 01:50-02:00 körül elkezdeni nézni a meccset, ha addig nem jött már ki a Star Wars youtube-csatornájára a spot. Akkortájt talán már kezd közel lenni a meccs a félidőhöz. Akkor jön a Justin Timberlake-es zenélgetés is, de a lényeg, hogy első spotként a SOLO!!!

Még esetleg az első TWO-Minute warning szóba jöhet egyébként. Az egy 5-10 perccel a nagy szünet előtt lenne, akkor is hosszabb megállás van. A half time persze reálisabb. Mindegy, én úgy is a sport1-en nézem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, az amerikai foci meccsek notóriusok a sok reklámszüneteikről. Én legkésőbb a második negyedben számítanék rá, de nem lepődnék meg, ha már az első negyedben leadnák, mert pontszerzésekkor vagy labdabirtoklás váltásoknál is jellemzően állni szokott a játék, amelyek során le szoktak adni egy-két reklámot az amerikai közvetítések során

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nabopolasszar írta:

Hát nem tudom, az amerikai foci meccsek notóriusok a sok reklámszüneteikről. Én legkésőbb a második negyedben számítanék rá, de nem lepődnék meg, ha már az első negyedben leadnák, mert pontszerzésekkor vagy labdabirtoklás váltásoknál is jellemzően állni szokott a játék, amelyek során le szoktak adni egy-két reklámot az amerikai közvetítések során

Igen, de mint írtam, ilyenkor nem a hosszabb spotokat adják le, hanem az új M and Ms reklámot és társait. A "nagy" filmtrailerek várhatóan a félidőben jönnek.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyors vágóképek, néhány menő beállítás, de egyelőre kellően semmitmondó :P Két birodalmi beszélgetésével kezdődött (gondolom, akik korábban non canonok voltak, de most áthozták őket). Han mondja, hogy ő akar lenni a galaxis legjobb pilótája. A záró párbeszédben meg megkérdezik, hogy mi a neve, de válasz helyett feljött a film logója

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy ez másfajta Star Wars lesz. Így elsőre fura, de nem tűnik olyan idegennek, mint az első Rogue One trailer tűnt. Érdekes a képi világa is. A felhőben vagy miben úszó csillagromboló képe nagyon eltalált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Falcon belseje nem semmi. Ha nem tudnám, hogy az a Falcon, azt hinném, átcsempésztek egy hajót az ep1-2-3-ból. :)

 

És vannak twi'lekek! :yeah: (Mondjuk az RO-ban is volt kettő.)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki lehet ám szedni néhány dolgot. Visszatérő faj, és történetszál is, utóbbi a Legendsből, 

 

Spoiler

az, hogy Han először birodalminak áll. Ez nem volt eddig biztos. Szóval valószínűsíthetjük, hogy az lesz, mint a régi kánonban: birodalmiként menti meg a rabszolga Chewbaccát.

 

Belülről is elég vagány a Falcon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.