Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Meg talán a mozi ifjúságot is így próbálják a filmre ösztönözni :D Mert azért valljuk be, többnyire inkább az ifjabbak járnak moziba, így nekik nem biztos, hogy olyan Indy, mint az idősebb korosztálynak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg talán a mozi ifjúságot is így próbálják a filmre ösztönözni :D Mert azért valljuk be, többnyire inkább az ifjabbak járnak moziba, így nekik nem biztos, hogy olyan Indy, mint az idősebb korosztálynak :D

Hát majd olyan lesz. Igen, majd olyan lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

forgatási egy indianajones.com-os vidióból - Ford és a srác találkozik

http://img176.imageshack.us/img176/2797/handshakeey7.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tennap azt a spekuláceszt olvastam hogy a Frigyládás raktárban azokat a cuccokat tárolják amiket Indy a kalandozásai közben gyűjtött össze.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tennap azt a spekuláceszt olvastam hogy a Frigyládás raktárban azokat a cuccokat tárolják amiket Indy a kalandozásai közben gyűjtött össze.

Ha így lenne akkor Indy a múzeumoknak alig adharott valamit mert több misztikus dolgot szedett össze mint kiállítanivalót. Mondjuk nem is csodálnám mert okkultprofesszor. :D

Hehe, na ja, a Frigyládát is érdekes lett volna kiállítani Brody múzeumában.

- Hová is tettem a kulcsomat? Lehet beleesett a ládába... had nézzem csa...

SSSSSsssssssss

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, na ja, a Frigyládát is érdekes lett volna kiállítani Brody múzeumában.

Én is azt írtam hogy azt meg más emberfeletti vackokat soha nem vitték volna Indy-ék múzeumba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt írtam hogy azt meg más emberfeletti vackokat soha nem vitték volna Indy-ék múzeumba.

Tényleg azt írtad? Nem olvastam el csak háromszor, szóval nem vagyok benne biztos :D

Képzeld, én meg úgy kezdtem a mondatom, hogy "Hehe, na, ja", egyet értettem veled, ezek után nem kell ám a megerősítés, hogy mit írtál. De valahogy el kellett sütnöm a poént...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor éppen nem voltam vicces kedvemben amikor olvastam de most se vagyok abban így inkább idegesítőnek találtam mint ahogy ezt HSz-edet is annak találom.

Sebaj, majd elmúlik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor éppen nem voltam vicces kedvemben amikor olvastam de most se vagyok abban így inkább idegesítőnek találtam mint ahogy ezt HSz-edet is annak találom.

Sebaj, majd elmúlik.

Kérlek nézd el nekem ama három hiányosságom, hogy egyrészt nem igazodom a te kedvedhez, másrészt még gondolat olvasó sem vagyok, pláne nem sok-sok-sok kilométerről, hogy tudjam, éppen milyen kedvedben leledzel, harmadrészt, nem kizárólag neked volt szánva a HSz, hanem globálisan az egész közösségnek. :D

De kitalálom, ez a HSz-em is idegesítő :P

 

No de OFF off

 

Hát szó se róla, Ford azért baromi jól tartja magát egy 66 éveshez képest (smink, ráncfelvarrás, CG utókezelés, iszap-uborka-fokhagyma terápia, apupunktúra-kúra, stb ide vagy oda :D ). Remélem én is így fogok kinézni majd annyi idősen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérlek nézd el nekem ama három hiányosságom, hogy egyrészt nem igazodom a te kedvedhez, másrészt még gondolat olvasó sem vagyok, pláne nem sok-sok-sok kilométerről, hogy tudjam, éppen milyen kedvedben leledzel

Te most szórakozol velem? Hagyjuk már ezt a nyamvadt HSz-es témát a francba.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem én is így fogok kinézni majd annyi idősen :D

Én is remélem, hogy jól fogom magam tartani sokáig :D

Bár tegnap anyámmal közölték, hogy 20 éves a lánya, holott a nyáron 30 lesz :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérlek nézd el nekem ama három hiányosságom, hogy egyrészt nem igazodom a te kedvedhez, másrészt még gondolat olvasó sem vagyok, pláne nem sok-sok-sok kilométerről, hogy tudjam, éppen milyen kedvedben leledzel, harmadrészt, nem kizárólag neked volt szánva a HSz, hanem globálisan az egész közösségnek. :lol:

De kitalálom, ez a HSz-em is idegesítő :D

Ez kííísz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.