Ugrás a kommentre

Indiana Jones


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Jaaaa a VIDEOS. Egy hatalmas site nyitólapjából a fene se tudja hol kell keresgélni. :)

Amúgy ebből már láttunk részleteket igaz? A bicskát jól dobálja a gyerek az biztos. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indy és a sráca csontvázat bámul

http://img222.imageshack.us/img222/3162/in...issonis3rn5.jpg

 

ÓRIÁSI SPOILER!

Indy most találta meg az egyik (kristály)koponyát. :lol:

 

indyandskullxt1.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem várok egy napot sem! 22.-e estéig mindenképp látni akarom! :D

 

Azért Indy is rendesen felkavarja a nosztalgikus érzéseket. Sosem felejtem el, amikor a szüleim elvittek 6-7 évesen a szentendrei autósmoziba a Végzet templomára. Hát, az első áldozásnál lapítottam a hátsó ülésen, de keményen.

És a Kereszteslovag is micsoda élmény volt. Corvin mozi, eszeveszett tömeg. Az első héten kétszer is láttam. A második alkalommal nagyszüleim is ott voltak. Amikor jöttünk ki a moziból nagypapámnak beszólt (lökdösődés a tömegben, aztán anyázás, sosem bírta, ha az anyukáját szídják) egy fiatal kopasz csávó. Nagymamámmal és nagybátyámmal meglepődve vettük észre, hogy pár méterrel hátrébb nagypapa csépli a gyereket. Úgy kellett lekaparni róla az öreget. Korát meghazudtoló erővel rendelkezett, akár az öreg Indy. :D

 

Meg van még egy "élményem" a Kereszteslovaggal kapcsolatban. Már akkor nagy Indy-rajongó voltam és természetesen anyutól kikönyörögtem a szép színes képes filmösszefoglalót (megvolt a Frigyláda is, A4-es méretű kiadvány). Akkor voltam 5.-es, feszítettem is vele a suliban, ahogy kell, egészen addig, amíg a technika tanárom el nem kobozta tőlem, mert órán lapozgattuk - a gaz. Úgy volt, hogy óra után visszaadja, azóta sem tette még meg. Már 19 éve! :)

 

Múlt héten meg is néztem a Frigyládát. Mekkora film még mindig! Mindenki csúcson van, de külön kiemelném John Williams-t. Akkora zenét írt ehhez a filmhez is! 5.1-ben, projin kegyetlen. ;)

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Most már biztos, hogy május 22-én 0:01-kor lesz éjféli Indy IV premier Budapesten. Ha valaki szeretne rá jegyet, akkor a magam részéről kettőt fel tudok ajánlani (úgy értem: két jegyet tudok szerezni), csak tessék elég gyorsan reagálni ebben a topikban. Hajrá :-)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indy szobros barlangban

http://img371.imageshack.us/img371/9311/indy4br1ff8.jpg

 

Indy háta mögött egy A:R-es humanoid-alien szobra feszít. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kép!

 

Az éfjéli vetítés sajnos nálam is tuti, hogy kilőve, viszont a fórumos mozizás lehet, hogy összejön, a kérdés csupán az, hogy miként alakul a vizsgaidőszakom.

 

Ugyanis május 18-tól indul a vizsgaidőszak, és június 7-ig minden vizsgát le akarok tudni, mert utána EB :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.