Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

Azért itt annyi mérlegelési rugalmasságot lehet követni, hogy hivatalos képeken és trailerben is szerepeltek már a Renek, tehát tudjuk, hogy benne lesznek. Szóval, amíg egy nem hivatalos kép ennél többet nem árul el - ez a játékfigura ennél többel nem szolgál, még a háttér is az, ahol a hivatalos képen láttuk őket -, akkor az mehet a spoilermentes topikba.

Megjegyzem, egy ideje gondolkodok egy Kylo Ren figura beszerzésén, jól festene Vader és Maul mellett, de lehet, hogy az egész kompánia beszerzése lesz ebből, mert nagyon cool kompánia. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz jó lenne ismerni mind. Hamarosan sor fog kerülni erre is, esetleg névvel ellátva. :D 

 

Viszont ez a spoileres dolog akkor nem egyértelmű. A megfogalmazásban hivatalos forrás szerepel. Ez nem az. És ahol mérlegelni lehet az nem egy biztos rendszer. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos rendszert nem lehet kitalálni, a józan paraszti ész meg azért hadd legyen már úgy használható, hogy ne legyen tételesen leírva, mivel alapelvárás. Remélem, hogy azért ennyi ész és rugalmasság van a fórum közösségében. Vagy ez túl nagy elvárás? Mert ha igen, szóljatok, és beírom a fórum szabályzatába, hogy gondolkodj, mielőtt posztolsz.

 

Szerk.: amúgy a kép hivatalos, a Kenner már közzé tett az ep9 figuráiból párat. Ebben a videóban a Ren mellett több is szerepel.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, mekkora szerepet kapnak ezek a Sith Trooperek. Azért eddig a különleges rohamosztagosok csak érdekességek voltak, semmint a történet szempontjából indokolt figurák. Talán csak a Death Trooperek azok, amikre azt lehet mondani, hogy igen, ennek volta értelme. Amiko a scarifi csatában megjelentek a harctéren, a lázadókat sity-suty kiirtották.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megláttam ezt a képet a Facebookon, egy magyar SW csatornán. Gondoltam megnézem, kockázatot vállalva, a spoileres topikban, és lám, ott van. Miért nem itt? Nem spoileres kép, hivatalos anyag!

 

EE5965sXsAIwg2C?format=jpg&name=large

 

Amúgy baromi jól néz ki, csak az új TIE (nem Kylóé) nem tetszik. Ez a háromszög napelemtábla ebben a formában nem jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A google mindenki barátja. Bár meglepne, ha Bence ne tudná, mivel remek és körültekintő hírszerző, pláne úgy, hogy ő írta: ezzel "promózzák" a sötét oldalt. Ezt a szóhasználatot nem használjuk kémjelentésnél. ;) Persze tévedhetek, de szerintem nem tévedek. Majd kijavít, ha mégis.  De, ha ő  nem is tudja, más még tudhatja vagy utána járhat. A lényeg, újra: kérlek, ami nem spoileres, azt ne a spoileres topikba osszátok meg. Google-zni kerül két percbe, nem a világ vége, nem egy életre lekötő élmény, és ennyire senki sem rohan. Kérdezni sem nehéz.

Ne egy spoilermentes embernek kelljen utána járni, hogy milyen spoilermentes anyagról csicseregtek a spoileresben. És jó lenne az ilyeneket nem a facebookon látni először, hanem itt, ahol érdemi beszélgetést is lehet róla folytatni. Pláne, hogy ezt külön kértem is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam rá, de hülyén nézett volna ki, mert reagáltatok rá. Ha azt kiveszem, akkor a reakciók a semmire mentek, aztán visszaolvasva lehet vakarni a fejünket, hogy miről van szó. Szóval jobb, ha mindkét helyen megvan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy lehet, hogy hivatalos, de mondjuk ha én nem akarnék semmit se tudni a filmről (pl nagybátyám és még pár ismerősöm így van vele) akkor no trailer, no poszter, semmi, de persze ez csak az én véleményem. Ha én linkeltem volna be, akkor én is a spoileresbe tettem volna. Lehet valaki nem akarja tudni, hogy néznek ki a Renek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki így gondolkodik, az be se lépjen az ep9 főtopikba, mert azért na, ez extrém túlzás, és egyáltalán nem várható el, hogy miatta a hivatalos anyagokat, amikkel a mozikban, a játék- és könyvesboltokban vagy akár az utcán is találkozhat, azt ne nézhesse meg senki olyan, aki csak a kémjelentéseket akarja elkerülni. Szóval, aki ennyire elvetemült, az tényleg kerülje az ep9 főtopikját is, meg úgy nagyjából a netet és a lakásból való kilépést, mert ezek tényleg olyan anyagok, amikkel akár a buszmegállóban is összefuthat. Amúgy, a renek kinézete az ep7 óta ismert, benne volt mindegyik, plusz már akkor kerültek ki róluk képek. :) 

 

 

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én ilyenkor a reakciókkal együtt szoktam átrakni. 

Igen, ez is eszembe jutott, de mivel augusztus óta, a palpis jelentések óta spoilermentes vagyok (azokat már nem olvastam, inkább hagyat-homlok menekültem :D ), eszem ágában sincs elkezdeni a bejegyzéseket olvasgatni a spoileres topikban. :) Ezért maradtam ennél a megoldásnál. A káposzta is jól lakott és a kecske is megmaradt. :D 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.