Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Szóval a Skywalkerek felemelkedése? Eléggé ellentmond az eredeti címnek, különben "The Rise of Skywalkers"-nek kéne lennie, nem?

Hacsak nem a Skywalker lesz az új Jedik megnevezése, és ők se használnak többesszámot az angolban, akárcsak a Jedik és a Sith-ek. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Többesszám angolban úgy lenne, hogy "The Rise of Skywalkers" vagy "The Rise of The Skywalker" (bár név és nem csoport esetében az utóbbi kicsit fura szerkezet, de na...). Nekem egyértelmű, hogy az eredeti cím egyetlen személyre utal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Majd a magyar cím elárulja mi az igazság. :P:D 

Persze, először Skywalker felemelkedése lesz, aztán, amikor már mindenki lefordította helytelenül, gyorsan beállunk a sorba, és átváltunk Skywalkerek felemelkedésére. Egek, vissza sírom a régi szép időket, amikor még olyan pontos címeket adtak, mint A bolygó neve: Halál vagy Baljós árnyak. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tulajdonképpen csak ez a topic az ahol spoilermentesen lehet ötletelni az EP9-ről? Néztem a többi topicot a 9. résznél és ott mindenhol spoiler van írva fent. Én viszont teljesen spoilermentes akarok most már maradni. Magyarán ha bármely altopicba bemegyek ezem kívül akkor belefuthatok spoilerbe? 

Ha kikerül egy fontos info, vagy kép a netre mondjuk Reyről, akkor az bekerülhet a Rey topicba?

Viszont ha ez így van akkor aki spoilermentes, nem tud ötletelni a trailer(illetve a később érkező) alapján mondjuk Kyloról a saját topicjában, mert egy válaszban megkaphatja(hisz spoileres a topic) az addig kikerülő megoldást.

Ha jól emlékszem az EP7-8-nál úgy volt hogy spoileres info csak az adott fil spoileres topicjában volt az összes többi spoilermentes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban is úgy volt asszem, hogy szinte csak a spoilermentes topik adott teret az ilyen beszélgetéseknek. Bár most erre konkrétan nem emlékszem. Az biztos, hogymost ha benézel egy olyan topikba ahol kint van a spoiler felirat ott nem fogják kapcsoló mögé tenni az infókat. Nyugodtan beírhatod ide a teóriádat, megpróbálunk spoiler mentesen válaszolni. :) Vagy leírni, hogy van-e erről már konkrét pletyka. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "mi"-n morfordírozom a trailer óta. Luke mindig többe szám egyes személyben fogalmaz. Megtanítottunk, veled leszünk, stb.. Én azt szürtem le ebből, hogy szerintem nem csak Luke taníthatta Reyt az elmúlt egy évben. Nála voltak a könyvek, azt olvasgathatta, de szerintem Luke is tanította szellemként. De a "mi" szöget ütött a fejembe. Szerintem a többi Erőszellem is belefolyt Rey tanításába. Vagy Yoda, Vagy Kenobi, vagy Anakin, vagy akár Qui-Gon is(ha Qui-Gon szelleme megjelenik a filmben, engem a mentő fog onnan elvinni. Nagyon szép összekötő kapocs lenne az EP1-el). Az szerintem nem gond hogy Rey nem ismerte őket, bemutakozhattak. Akiket ismerünk azokat se ismertük először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hülyeség. Soha semmilyen hivatalos forrás nem erősítette meg Smith szereplését a filmben. A Variety tett rá célzást de ennél hivatalosabb említése sose volt. Ez is olyan kattintás vadász cikknek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Hülyeség. Soha semmilyen hivatalos forrás nem erősítette meg Smith szereplését a filmben. A Variety tett rá célzást de ennél hivatalosabb említése sose volt. Ez is olyan kattintás vadász cikknek tűnik.

 

De azért,ha véletlenül valamilyen formában feltűnik akkor kaphatok tőled egy SW könyvet vagy képregényt? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Engem pusztán reyloval le lehet kenyerezni. 

Ha benne lesz, akkor nem tervezek panaszkodni...

#filmművészet

#elvárásaim

Na jó, én csak egy egyszerű rajongó vagyok, nem kritikus. Egy kis reyloért pedig még a sznobságomról is lemondok. Egy film erejéig.

Szerkesztve: - Max Stirner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.