Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

A spoilresben mert beindítja majd spoileres spekulációkat. :)

 

A szekció úgy is át lesz írva, annyi elég is lesz a spoilermenteseknek. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 16. - 21:19, Ody Mandrell írta:

Mit szóltok egy kis játékhoz? :) Mindenki tippelje meg a film címét! Meglátjuk lesz-e valaki olyan előrelátó, hogy akár egy szót is eltalál belőle. :D 

Ha már Snoke előre megjósolta a TFA-ban a TLJ ícímét, akkor lehet a TLJ-ben is. :D Szóval én azt mondom: Son of Darkness

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép karácsonyi ajándék lenne egy teaser trailer. Néhány feltupírozott pillanat az első forgatási anyagból (mint az ep7-nél, azért annak egy része sem szerepelt a filmben).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az X-szárnyúak röpte például teljesen máshogy van benne, Poe szemből vett képe valamint Rey motorozása meg nincs benne. Utóbbi azért is érdekes, mert mintha egyáltalán nem illene a kész filmbe, szerintem az egy olyan szakaszból van, amit később teljesen átírtak és más lett az utóforgatás után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott valamilyen esemény történhetett mert így utólag megnézve nagyon néz a háta mögé, és siet amennyire csak tud. De amúgy tényleg a kardozás jelenet megmaradt,hogy nem volt a kész filmbe, de ez a Rey motorozás tényleg kimaradt csak most tűnt fel igazán. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

De az X-szárnyúak röpte például teljesen máshogy van benne, Poe szemből vett képe valamint Rey motorozása meg nincs benne. Utóbbi azért is érdekes, mert mintha egyáltalán nem illene a kész filmbe, szerintem az egy olyan szakaszból van, amit később teljesen átírtak és más lett az utóforgatás után.

A szerkesztésed előtt az írásodban az volt, hogy semmi nem volt a filmben az előzetesből, ami nem igaz. ;)  

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ward nem szokott kammantani. Címbejelentésre számítok némi making of anyaggal leöntve. 

 

De az is lehet, hogy csak nagy spoiler lesz. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintetek ennél a filmnél is arra a stratégiára számíthatunk, mint a korábbi Disney SW filmeknél? Készítés közben nem kapnak semmit a rajongók, mint ha nem is készülne ilyen film, teljes csend, majd teaser, trailer és az utolsó 2-3 hétben már minden nap jön egy (vagy több) új TV spot, amiket speciel én már úgysem nézek meg, mert "úgyis mindjárt itt a film".

Lehet, hogy anyagilag egy kivétellel ez is bejött, de nagyon nem szeretem és Lucas sem ehhez szoktatott minket. Hanem heti webdoku, Insider képek, heti képek, nem lőtt el semmit a filmekből, de mégis 3 évig képes volt fenntartani a rajongást és éreztük a törődést. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hopp itt azt írja, hogy nálunk december 19-én lesz. Eddig erről még sehol se olvastam. Remélem így lesz.

A magyar premier mindig egy nappal hamarabb van (csütörtök), mint az amerikai (péntek), viszont az első vetítések már szerda este lezajlanak :) ez így van a Rogue One óta. A TFA idején még tartott a magyar mozikra kirótt büntetés a kalózkodás miatt, így akkor csak az amerikai premier napján láthattuk először a filmet.

 

Szóval itthon bizony már december 18-án este a filmet fogjuk nézni valamelyik moziban ;) a dolognak még ad egy plusz szépséget az a tény, hogy 2015-ben szintén ugyanezen a napon kezdtük a trilógiát :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Brodie írta:

Szerintetek ennél a filmnél is arra a stratégiára számíthatunk, mint a korábbi Disney SW filmeknél? Készítés közben nem kapnak semmit a rajongók, mint ha nem is készülne ilyen film, teljes csend, majd teaser, trailer és az utolsó 2-3 hétben már minden nap jön egy (vagy több) új TV spot, amiket speciel én már úgysem nézek meg, mert "úgyis mindjárt itt a film".

Lehet, hogy anyagilag egy kivétellel ez is bejött, de nagyon nem szeretem és Lucas sem ehhez szoktatott minket. Hanem heti webdoku, Insider képek, heti képek, nem lőtt el semmit a filmekből, de mégis 3 évig képes volt fenntartani a rajongást és éreztük a törődést. 

Ismerve Abrams-et, valószínűleg nem sok infó jön ki őszig. :( 

8 perccel korábban, Yoda József írta:

A magyar premier mindig egy nappal hamarabb van (csütörtök), mint az amerikai (péntek), viszont az első vetítések már szerda este lezajlanak :) ez így van a Rogue One óta. A TFA idején még tartott a magyar mozikra kirótt büntetés a kalózkodás miatt, így akkor csak az amerikai premier napján láthattuk először a filmet.

 

Szóval itthon bizony már december 18-án este a filmet fogjuk nézni valamelyik moziban ;) a dolognak még ad egy plusz szépséget az a tény, hogy 2015-ben szintén ugyanezen a napon kezdtük a trilógiát :) 

Legyen így. Akkor ezt a dátumot állítom be a visszaszámlálóba. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.