Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Brodie írta:

Én is ettől tartok. Pedig, hogy imádtam a Bobbajos videóját.

Talán a forgatás befejezése után lesz valami, pl. a cím bejelentés apropóján. A Marvel tavasz se segít az infó áramlásban. 

1 órával korábban, Yoda József írta:

Persze ehhez az is kell, hogy addig ne büntesse meg újra a magyar mozikat a Disney :P

Akkor majd megint átírom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elmúlt percekben elgondolkodtam azon, hogy vajon mikor is akarják felfedni számunkra a címet. 2 opciót sejtek. Mindkettő reális lehet és 50-50% -ot adok számukra. Ha mégsem válik be egyik sem, akkor elmegyek Hawaii -ra és egy egész nap Hawaii hula táncát fogom járatni. :P (utóbbi mondatomat nem szabad komolyan venni. :D)

 

Az első tippem az a jövőhét csütörtök-péntek duó valamelyike. Nagyon nagy a csend a SW körül az utóbbi hetekben(!), persze Favreau és a Galaxy's Edge adott számunkra egy kis vigaszt, de olyan hatalmas bejelentés nem történt - a Mandalorian zeneszerzőjének bejelentésén kívül természetesen. És a Resistance is jó nagy szüneten van, egészen január 13. -áig nem tér vissza. Jövőhéten még bőven a szünetén van és mivel mással, mint az EpIX címének felfedésével kezdhetnék az évet a Lucasfilmnél? :D Nagyon jó lenne.

 

A másik variáció pedig január vége/február eleje. Ugye kb. akkor fejezik be a forgatásokat. És tegyük fel, hogy a Resistance is elmegy megint egy 1-2 hetes szünetre. Benne van a pakliban, bár akkora jóstehetség nem vagyok, lehet, hogy végignyomatják az évad 2. felét. :D De ha szünet is lenne, akkor akörnyékén én simán elképzelem, hogy egy címet eleresztenek, hadd csámcsogjon rajta a Galaxis Föld népe. :D A forgatás végével így ezt is elintéznék, aztán meg helló Celebration, eljött a tavaszi mikulás és puttonyából előhúz egy jó nagy trailert!!! :)

 

Mit gondoltok? Ti mikorra tippelitek a cím kiderültét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eljött hát a várva-várt év! Érdekesség, hogy az index összeállította 2019 fontosabb eseményeit (cikk végén), és szerintük a film bemutatója is e között van. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, ma már lesz, de ne várj sokat tőle. :D

 

Legalábbis én nem várok. A címet sose így szokták bejelenteni, hanem csinálnak egy külön videót, ahol bejelentik. Ez volt a TLJ -nél. Ha tippelnem kéne, holnap vagy holnapután jön egy videó, ha nem, akkor marad a január vége/február vége, amikor befejezik a forgatást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se a TLJ-nél, se a TFA-nál nem emlékszem címbejelentő videóra :hmm: egyedül a Solo-nál rémlik, hogy Howard egy videóban megmutatja egy táblán a címet, a RO-t meg mintha már egyből címmel együtt jelentették volna be. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Én se a TLJ-nél, se a TFA-nál nem emlékszem címbejelentő videóra :hmm: egyedül a Solo-nál rémlik, hogy Howard egy videóban megmutatja egy táblán a címet, a RO-t meg mintha már egyből címmel együtt jelentették volna be. 

A TLJ-nek biztosan volt. Utána persze a show következő részében is beszéltek róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt van a TLJ címbejelentős videója. :)

 

 

Most tekintsünk el attól, hogy oda van írva a The Star Wars Show. :P

A TFA -hoz nem volt videó, akkor az egész youtube csatorna "gyerekcipőben" volt és még nem volt The Star Wars Show sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszakerestem én is, de legelőször a hivatalos oldalon lett bejelentve a cím:

https://www.starwars.com/news/the-official-title-for-star-wars-episode-viii-revealed

 

Aztán került fel ez a videó a YT-csatornára még ugyanazon a napon, január 23-án ;) 

 

Szerintem maradjunk annyiban, hogy lényegében bármelyik napon jöhet most már a bejelentés, akár a semmiből is. Szerintem e hónapban megkapjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Revanshist írta:

Ki milyen címet vár amúgy skacok?

1 perccel korábban, Revanshist írta:

Én tudnék örülni egy "The New Path" címnek

Olvass vissza, korábban Ody felírta, hogy melyikünk milyen címet sejtet. Persze az, hogy levédették a TheSonofDarkenss.com oldalt, azt sugallhatja, hogy esetleg az lehet a IX címe, de rem nem. Nem rossz cím, de a IX a Skywalker Saga lezárása lesz. Epikusabb címet várnék, mint egy Sötétség fia. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Revanshist írta:

Én tudnék örülni egy "The New Path" címnek

Beírtam a tiédet is, így fest most a tippverseny.

 

Bence1997: The Bloodline End

Dzséjt: Down of the Hope

Yoda József: The Epilogue of the Beginning

Donát: The Lost Prophecy

Kenobi tábornok: The Rise of the Resistance

Ody: Legacy of the Force

Frenkie: Rise of the Jedi

Max Stirner: The Reylo

Kargarosz: Balance of the Force

Tomcsi80: Dawn of the Jedi

RacerX: Son of Darkness

mui-ruy: The Knights of Ren

Revanshist: The New Path

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Beírtam a tiédet is, így fest most a tippverseny.

 

Bence1997: The Bloodline End

Dzséjt: Down of the Hope

Yoda József: The Epilogue of the Beginning

Donát: The Lost Prophecy

Kenobi tábornok: The Rise of the Resistance

Ody: Legacy of the Force

Frenkie: Rise of the Jedi

Max Stirner: The Reylo

Kargarosz: Balance of the Force

Tomcsi80: Dawn of the Jedi

RacerX: Son of Darkness

mui-ruy: The Knights of Ren

Revanshist: The New Path

Dzséjt továbbra is a Dawn of the Hope-t tippelte. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Topps a Star Wars Saga tiszteletére minden héten kiad 3 kártyát az OT-tól kezdve a Prequel-en át a Sequel-ig. Galactic Moments néven. :) És visszaszámol az EP IX-ig.

 

https://milnersblog.com/2019/01/03/topps-cards-galactic-moments-countdown-to-star-wars-episode-ix/

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hollywood Reporter a The Knights of Ren címre tippel. :D

 

https://www.hollywoodreporter.com/amp/heat-vision/what-is-star-wars-episode-ix-title-1173197

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Episode-IX-Crew-Gifts.png

 

“Dear cast and crew of Episode IX: There are no words to properly express our gratitude and amazement – your work has been next-level spectacular, and you’ve done it all with kindness and respect. There are no words, but there are jackets!

– XO JJ, Kathy, Michelle + Callum”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.