Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

A Force szó megjelenését a címben, Dzséjt és Ody ötlete alapján, nagyon valószínűnek tartom. Az Erő körül forog a történet, most még jobban, mint eddig, és még nem szerepelt címben.

Nagyon stílusos lenne az utolsó epizódnak az Erőhöz kötődő címet adni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Amúgy a The New Ordert pedzegetik külföldi oldalakon. 

Szerintem az nem lenne túl szerencsés. Egyrészt, nagyon könnyen összekeverhető a First Orderrel, másrészt Palpatine rezsimjének is ez az egyik neve. Az EU-ban rendszeresen használták, de a kánonban is előkerült több ízben. Ezért is pedzegették már az ep3-nál is, hogy ez lesz a cím.

Az én tippem (mivel nem hiszem, hogy a Balance of the Force beválna, mert szerintem is túl konkrét):

 

Dawn of the Hope

 

Szerintem az, hogy egy szó már szerepelt korábban, nem kizáró tényező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Dawn of the Hope

Szerintem sem kizáró, de trilógián belül eddig nem ismételtek. Én is gondolkodtam a Hope-hoz kötni, hiszen az első filmes részben is szerepelt, de szerintem ez nem elég neutrális cím.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért kéne neutrálisnak lenni? A Star Wars címek közül talán csak a The Force Awakenst lehetne annak nevezni, ha nem tudnánk, hogy Rey-re vonatkozik, így az sem az. Pláne a trilógiák záróepizódjai nem semlegesek: Revenge of the Sith, Return of the Jedi. Ennél konkrétabbak már nem is lehetnének. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

És miért kéne neutrálisnak lenni? A Star Wars címek közül talán csak a The Force Awakenst lehetne annak nevezni, ha nem tudnánk, hogy Rey-re vonatkozik, így az sem az. Pláne a trilógiák záróepizódjai nem semlegesek: Revenge of the Sith, Return of the Jedi. Ennél konkrétabbak már nem is lehetnének. :) 

Igen, de ahol meg nem neutrális volt, ott összhangban volt a végkifejlettel. Azt mondod, hogy nem happy end lesz? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ühüm. Az ep8 után nehezemre esik pozitív végkifejletet jósolni, plusz az ep7-8 miatt azt is nehezemre esik elképzelni, hogy ezt az egészet lezárják úgy, hogy abból nem nő ki újabb trilógia. Maga a konfliktus két rész alatt nem mozdult el, csak kialakult és megállt ebben a nyitó szakaszban. Szerintem a karakterek sorsát lezárják, de maga a galaktikus eseményre most úgy gondolok, hogy ott a gonosz oldal fog nyerni, amit aztán elrendezhetnek egy ep10-11-12-ben. Persze, ezt ma gondolom, azután, hogy tegnap egymás után megnéztem az ep7-8-at. Aztán majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig így állunk.

 

Bence1997: The Bloodline End

Dzséjt: Dawn of the Hope

Yoda József: The Epilogue of the Beginning

Donát: The Lost Prophecy

Kenobi tábornok: The Rise of the Resistance

Ody: Legacy of the Force

Frenkie: Rise of the Jedi

Max Stirner: The Reylo

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Imádom Smith-t, az egyik legnagyobb SW fan. Ha csak a fele igaz annak amit mondott, már hatradőlhetünk. :D

 

1 órával ezelőtt, kudar írta:

 mondjuk KS akkor is így beszélne ha csak a stúdió előtt dekkolna titokban, és meglátná JJ bongyor haját a kerítésen át. :D

A TLJ sírós videója mindent visz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.