Ugrás a kommentre

Párhuzamok


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Nem beszélve arról,hogy Mikor Obi teretvált azt a gyűrűt használja mint az Ep2-ben egy kimaradt jelenetben is. Ugyan azon gyűrű és ugyan azon kameraállások.

Csak a kameraállás ugyan az, a gyűrű az közel sem. A kivágott jelenetben az ep2-es két hajtóművest használják, ráadásul vörös, ahogy végig az egész filmben. Az ep3-ban meg hat hajtóművest használnak, ami meg még kék is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor Ani a Mustafaron bemegy Gunrayékhez a kicsi droidok beijednek és elmenekülnek előle.

Csubi ráüvölt az egyikre a HCs-n ami szintén begyullad és elkotródik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem nem párhuzam, inkább csak az, hogy EMESE droidok vannak Mustafaron is és a Halálcsillagon is :cool:

Mittomén hogy milyen droidok azok de mindkét helyen menekülnek és nem ok nélkül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mivel átlagban legalább egy reagálás minden párhuzamra érkezik, a felénél biztos kevesebb (167.) Plussz beleszámítva ezt a kérdést is, illetve a jobb párhuzamokra érkezett többszörös gratulációt na meg persze az offot, úgy 120-130 párhuzamra tippelnék (plussz-mínusz 10). :cool::D

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A RotS-ben két klónicsek speederrel hátraslisszol a köztük speederező Stass Allie mögé és lődözni kezdik, az EP6-ban meg Luke slisszol hátra két rohamoszti között és lődözni kezdi őket.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a Darth megszólítás így szóbe jött, egyszer érdekelt hogy a Jedik vagy Sith-ek közé illenék-e és köpeny híján a barna függönyömet raktam fel a fejemre kapucni helyett úgy hogy annak nézzen ki aztán lefotóztam.

Arra jutottam hogy Sith lehetnék.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Rog: szépek!

 

Krande: ennek utánajártam egy csöppet... :clap: Valóban hasonlóan hangzanak, de ez nem jelent semmi biztosat. Általános, hogy ha egy dallamot átteszel egy másiknak a hangnemébe, és át is ütemezed annak megfelelően, akkor megkapod azt a másik dallamot, csak egy csöppet hamisan. Szinte bármelyik dallamból meg lehet így csinálni egy másikat, ez nem jelent párhuzamot. Ehhez sokkal alaposabban meg kéne nézni az azonos hangnembe átírt verziókat, a hangközöket, meg ilyesmi. Akkor talán ki lehetne mutatni valami összefüggést. A hasonló hangzás nem elég. Jó példa, hogy a szobatársam áttette G-(vagy C-?, nem emlékszem, melyikkel indul az Across) mollba az Örömódát, és abból is ki lehetett hozni az Across-hoz hasonló dallamot.

 

(Lokatelli: nálam sem...)

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általános, hogy ha egy dallamot átteszel egy másiknak a hangnemébe, és át is ütemezed annak megfelelően, akkor megkapod azt a másik dallamot, csak egy csöppet hamisan.

Na ja, de énnem tettem semmt sehova. Copypaste volt az Ep2 zenei CD első meg második track-jéből :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok a fránya jobb felső gombok:

Az ep2-ben egymás után rövid időn belül kétszer is megnyomja Padmé. Úgy látszik multifunkciós gomb. :D

Valaki szólhatott volna Portman kisasszonynak, hogy más gombok is vannak ám... vagy lehet, csak azt lehetett lenyomni? :clap:

Bevallom, ez a gomnyomósdi Padmétól engem jobban zavar, mint az összes többi baki együtt véve. Főleg az ep2-ben, mikor egymás után játsza el :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.