Ugrás a kommentre

Párhuzamok


yodamester

Ajánlott hozzászólás

Anakin az EPIII-ból.

Az amikor Ani a cuccoson mászik fölfelé? Azt már előttem ellőtték de azzal nem tudok párhuzamot vonni a Luke-os szituval. Ott az a nézős vagy milyen dolog van amit nem értek, itt meg a pózoláson meg néhány mozdulaton van a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amikor Ani a cuccoson mászik fölfelé? Azt már előttem ellőtték de azzal nem tudok párhuzamot vonni a Luke-os szituval. Ott az a nézős vagy milyen dolog van amit nem értek, itt meg a pózoláson meg néhány mozdulaton van a lényeg.

Igen, azt én 'lőttem' el. Ha nem érted, vázolom. Anakin feje detto ugyanaz, mint Luke-é ezen a képen. Csak rá kell nézni, és máris látható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, ezekben a párhuzamot elvethetjük, mivel mindkettő hiba, és tuti, hogy nem az ep2 szézadszori megnézésére kiszúrható hibája kedvéért zöldítették be Luke fénykardját egy klasszikus, Oscar díjas jelenetben... :clap:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhh ez is nagyon jó! A színvilág főleg. Vader vörösben, égve, míg Luke kékben, ami a béke színe. :)

 

Honnan szeded ezeket a képeket Rog? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És miért adsz angol nevet a képeidnek?

Egyrész azért mert a filmek is angolul vannak, másrészt azért mert rámragadt a netről. Ott szinte minden kép angol című.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrész azért mert a filmek is angolul vannak, másrészt azért mert rámragadt a netről. Ott szinte minden kép angol című.

És csak úgy ülsz otthon és kipattannak a fejedből ezek a párhuzamok? Kicsit hihetetlen számomra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó a memóriád :)

Szvsz ez az utolsó mehetne a legszebb párhuzam díjért is.

Majd a következő Aranyfénykardba!

 

Amúgy nekem erről egyből SimonZ jutot eszembe, hogy milyen jó posztert csinálhatna erről a kontrasztról+párhuzamról...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.