Ugrás a kommentre

Párhuzamok


yodamester

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Nem tudom, szerepelte-e már, gyanítom, hogy igen, de én nem találtam sehol, ezért beteszem, legfeljebb majd szóltok, hogy már volt.

 

Nagy veszteségek

 

episodeipw5.jpg

 

episodeivmm9.jpg

 

Áh, megtaláltam, még régen Ody linkelte be, de már nem látszanak a képek (nekem legalábbis nem), úgyhogy fennhagyom, hogy legyen kép hozzá. :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem egy másik filmmel találtam párhuzamot, hanem a valósággal:

 

A munkahelyemen foglalkoztunk az elkövetkező oroszországi elnökválasztás lehetséges kimeneteleivel, és valaki felvetette, hogy azt olvasta valahol, Putyinnak már nem volna törvényes lehetősége újra elnöknek jelöltetni magát, viszont fennáll a lehetősége annak, hogy egy esetleges válság esetén ideiglenesen megtarthassa a pozícióját (az ország biztonságának és a törvényes hatalomnak a folytonossága miatt), és csak azután írnák ki újra a választásokat, ha a rend ismét helyreállt.

Gondolom, nem kell mondanom, mit juttatott ez eszembe... Lehet, hogy Putyin is SW rajongó, de az is lehet, hogy ő a legújabb Sith :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem egy másik filmmel találtam párhuzamot, hanem a valósággal:

 

A munkahelyemen foglalkoztunk az elkövetkező oroszországi elnökválasztás lehetséges kimeneteleivel, és valaki felvetette, hogy azt olvasta valahol, Putyinnak már nem volna törvényes lehetősége újra elnöknek jelöltetni magát, viszont fennáll a lehetősége annak, hogy egy esetleges válság esetén ideiglenesen megtarthassa a pozícióját (az ország biztonságának és a törvényes hatalomnak a folytonossága miatt), és csak azután írnák ki újra a választásokat, ha a rend ismét helyreállt.

Gondolom, nem kell mondanom, mit juttatott ez eszembe... Lehet, hogy Putyin is SW rajongó, de az is lehet, hogy ő a legújabb Sith :)

:) Inkább az utóbbi..............Amilyen feje van

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt nem értem miért számít párhuzamnak egy-egy mozdulat melyet különböző okok vezéreltek. :S Nem az lenne az igazi, ha a kiváltó okok is hasonlatosak lennének? Egy-egy elkapott képkoca még nem jelent szerintem párhuzamot egy hozzá hasonlatos képkockával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt nem értem miért számít párhuzamnak egy-egy mozdulat melyet különböző okok vezéreltek. :S Nem az lenne az igazi, ha a kiváltó okok is hasonlatosak lennének? Egy-egy elkapott képkoca még nem jelent szerintem párhuzamot egy hozzá hasonlatos képkockával.

Igen, ez az alábbi talán kicsit eröltetett. Azonban a többivel nincs baj szerintem. Megvan a cselekmlényes párhuzam is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az okok szerintem éppen hasonlóak mert Padmé gondolom segíteni akar és Leia is segíteni akar meg ott van az a hasonló póz és mozdulat. Az már más tészta hogy az egyik segítendő személy megpatkol.

Ha vannak a párnahuzatokhoz képek amiken van valamilyen hasonló elem akkor inkább azokat rakom be magyarázatirkálás helyett mert gondolom mindenki tudja hogy mi lehet a háttérben.

Az is elég soxor előfordul hogy csak hasonló képek vannak közös szitu nélkül és ilyen is van jó néhány ebben a topikban és azok is párhuzamok vagy képi utalások vagy mik.

Meg hát nekem se lett ez a kedvencem. Úgy voltam vele hogy ez egy anya-lánya párhuzat és beraktam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.