Ugrás a kommentre

Párhuzamok


yodamester

Ajánlott hozzászólás

nem filmnézés közben, hanem csakúgy pörgeted magad előtt a jeleneteket, és egyszer csak beléd hasít, hogy láttál már hasonlót.

Nálam ha jól emléxem csak 3-szor volt ilyen: Artu lelöki CPO-t; Obi reppentyűje és a Falcon bújkál; a Belbullab és a Tantive felemelkedik egy nagyobb járgányba

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi Aninek/Luke-nak: "I can feel your anger."

Közben rájöttem hogy az a Palpis mégse annyira új csak képeket nem raktam hozzá.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Széééépek.

 

Ehhez az utolsóhoz annyit, hogy külön szépség hogy a másodikon ott van Vader, és kívülről szemléli az egészet. (kívülről, mellesleg ő parancsolta...)

Igen, mintha meg akarta volna figyelni kívülről is, milyen az, ha valaki más szenved úgy mint ő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha, mert olyan sokféleképpen lehet egy hajót felrobbantani.

Ha tudnád, hány féle képpen. Rakétából szivárgó üzemanyaggal. Besülő hajtóművel. C4-essel. protontorpedóval, önmegssemmisítővel, légkörbe való belépéssel, zárótűzzel, másik hajónak nekivezetéssel, stb. De szerintem itt most azon van a hangsúly, hogy mind a Venatoron, mind a Halálcsillagon van egy "szuperlézer", amely folyamatos sugár és képes egyetlen lövéssel űrhulladékká robbantani egy cirkálót. Bár azt máig nem értem, hogy ennek a sugárnak miért a hangárból kell kicsapnia, meg miért nem látunk ilyet a Birodalmi Csillagrombolókon az endori csatában... :lol:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.