Ugrás a kommentre

A szereplők


Ajánlott hozzászólás

Nekem ismeretlen (ami mondjuk nem csoda :D ). Amint látom dolgozott már együtt JJ-vel. Szerepelt a Mission Impossible-ben és az új Majmok Bolygójában is.

 

JJ még két színészt szeretne meghallgatni a forgatásig. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon örülnék neki. Valahogy nem hiányzott nekem a 7-8ból, de ebbe a 9.be tökéletesen beleillik. :)

Kell egy jó magyarázat annó miért nem tudott Leia segítségére sietni a Craite bolygón azt kész. Fura hogy pont Lando, aki megmaradt a végére a nagy öregek közül. Meg persze Luke ghost form remélhetőleg. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A szokásos clickbait cím megint. :lol: https://hu.ign.com/star-wars-episode-ix/40280/news/keresztbe-tehet-a-ix-epizod-alkotoinak-a-star-wars-regenyek

Mara Jade-nek egyébként roppantul örülnék a 9. epizódban. Lando mellett őt várom a leginkább. Mondjuk, kettejük közül szerintem Landóra nagyobb a valószínűség, mint Marára. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy Mara szereplése csak egy rajongói fantázia még mindig, az égvilágon semmi sem utal rá, hogy benne lesz.

Valaki kitalálta, hogy benne lesz, mert castingoltak Mara kódnévre egy színésznőt, csak ugye a kódnévnek általában semmi köze a valódihoz... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mara Jade Luke csaja volt a legends-ben igaz? Akkor mi a búbánatot keresne a IX-ben? 

Igen. De nem zárnám ki, hogy - amennyiben bekerülne a Kánonba - átírnák kicsit a sztoriját. (De amúgy attól még szerepelhet az ep. IX-ban, mert Luke csaja volt.)  Valahogyan biztosan be tudnák építeni őt a filmbe, de ennek igazán úgy  lenne értelme, ahogy Zahn is fogalmazott: ne csak egy fan service legyen, hanem legyen valami komolyabb szerepe is. Őszintén, én erre nem sok esélyt látok, de álmodozni csak szabad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pont most olvastam én is. Luke, és Lando és még Leia is. Első kettőnek baromira örülök, utóbbira pedig rettenetesen kíváncsi vagyok, hogy fogják megoldani. Baromira. Csak legyen jó. Milyen durva, hogy jóval a halála utána még így szerepelhet egy filmben. Bár gondolom nem lesz túl hosszú szerep.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most hogy??? :o Erre én is baromi kíváncsi leszek, már ha igaz persze.

 

SZERK: ok, ez hivatalos bejelentés a Disney-től.

 

"The ninth film in the original “Star Wars” series and the third in the newest trilogy — the currently-untitled “Star Wars: Episode XI” — is set to begin filming at London’s Pinewood Studios on August 1, 2018, Walt Disney Pictures has announced. “Star Wars: The Force Awakens” filmmaker J.J. Abrams is returning to direct what has been billed as the final installment of the Skywalker saga. Abrams co-wrote the screenplay with Chris Terrio.

Returning cast members include Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, and Billie Lourd. Veteran “Star Wars” stars Mark Hamill, Anthony Daniels, and Billy Dee Williams (who will reprise his role as Lando Calrissian for the first time in this new trilogy) are also set for the film.

.....

The official press release also makes clear one big question as to further casting: who will play Leia Organa after the death of original star Carrie Fisher? The answer is Fisher herself. “The role of Leia Organa will once again be played by Carrie Fisher, using previously unreleased footage shot for ‘Star Wars: The Force Awakens,'” the release notes.

“We desperately loved Carrie Fisher,” said Abrams in an official statement. “Finding a truly satisfying conclusion to the Skywalker saga without her eluded us. We were never going to recast, or use a CG character. With the support and blessing from her daughter, Billie, we have found a way to honor Carrie’s legacy and role as Leia in ‘Episode IX’ by using unseen footage we shot together in ‘Episode VII.’”

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.